Yeni Sistem Garanti ve Yapı Kredi Sanal Pos Modulleri

tolga35

OpenCart-TR
est sistemi kullanan deniz bank sanal posu bu modülde kullanılabilirmi

harlem

OpenCart-TR
arkadaşlar bu modülü Garanti Bankası Ortak Ödeme Sistemini desteklicek şekilde ayarlayıp localhosta kurulu siteme yükledim ve gerçek kredi kartları ile test ettiğimde sonuç başarılı. ödeme işlemi gerçekleşiyor.Aynı modülü alıp hosta attığımda ise hiçbir şekilde işlem yapamıyorum.Ne hata alıyorum ne onay.Lütfen bekleyiniz diyip duruyor.Hosting şirketi ile görüştüğümde ise localde kurulu wamp server ile hostta çalışan servisler arasında bir fark olabileceği bunu benim araştırıp onlara örnek olarak curl desteği açın demem gerektiğini böylece o servisi açabileceklerini söyledirler.birçok servisi wamp serverla karşılaştırıp kontrol etmeye çalıştım ama hiçbir sonuç alamadım. ekteki resimlerden görüleceği üzere localbilgisayarım kart bilgileri yanlışta olsa garanti bankası sunucusuna bağlanıp bir hata veriyorken hosttaki sitem hiçbir şekilde tepki vermiyor.bu sorun konusunda bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.eğerki modülü isteyen olursa seve seve foruma eklerim. Modül ahmet ordan ustamızın yaptığı modül sadece ortak ödeme sistemini desteklicek şekilde bir kaç ayar yaptım.sonucun local bilgisayarda başarılı olduğu açıkça söyliyebilirim.başka bir hosta deniyerek çalışıp çalışmadığını söyliyen olursa sevinirim.çünkü benim hostumda çalışmıyor. garanti bankası bile localde bu sistemin nasıl çalışıpta kart bilgilerini kendi sayfalarından girmeden ödeme işleminin gerçekleştiğini anlayamadı ama sonuçta işlemlerin gerçekleştiğini teyit ediyorlar. yardımlarınızı bekliyorum.tşk.

9zn3ow.jpg

x2qu4n.jpg

2lkbgqa.jpg

harlem

OpenCart-TR
admin ustam json kuruluymuş.host şirketine sordum bu bilgileri verdiler.sorunum hala devam ediyor.tşk.
json
json support enabled
json version 1.2.1

perfect1000rr

OpenCart-TR
Merhabalar 1.5.1.1 içinde bu eklentiler kullanılabiliyormu saygılar

MUSTANG.3

OpenCart-TR
Modülü kurdum yalnız kredi kartı tek çekimi sırasında (Bilgilerinizi kontrol etmeniz gerektiği) uyarısı veriyor...
Anlamadığım taksit seçeneklerinin üst kısmında yer alan tek çekim bölümü tüm banka kartları için geçerlimi ? yoksa sadece garanti bankası kredi kartları tek çekimi içimi? Bunu anlamadım..
veya bu madül sadece garanti bankası ve diğer bankaların kartlarını tek çekim yapabiliyormu bunu da öğrenmek istiyorum
Yardımcı olabilirmisiniz Lütfen !
Teşekkürler....

nostradamus

OpenCart-TR
öncelikle çooook ama çok teşekkürler....

çok büyük bir eksiği tamamladınız, modülü kurdum Garanti sanal pos kullanıyorum ancak kart bilgilerinizi kontrol ediniz diye bir uyarı alıyorum. ( kart bilgileri doğru olmasına rağmen )

yardımcı olursanız sevinirim..

djdersah

OpenCart-TR
hocam bunun ortak ödeme için olanı yokmu elinizde

afatsumkurt

OpenCart-TR
Sistemi hostuma kurdum bütün işlemleri gerçekleştirdikten sonra siparişi onaylayın diyorum . "Lütfen kart bilgilerinizi kontrol ediniz" mesajı geliyor. Yardım edebilir misiniz?

nostradamus

OpenCart-TR
modülü kurdum "kart bilgilerinizi kontrol ediniz" diye bir uyarı alıyorum 25/09/2011 de forum aracılığı ile yardım istemiştim ama çalıştırabilen arkadaşlar dan cvp veren olmuyor???

nuriahmet

OpenCart-TR
1.5.1.3.1 sürümüne uyarlımı yada çalışyomu deneyen varmı ki

vbsinan

OpenCart-TR
3D-Secure doğrulaması yapılamadığı için işleminize devam edilememektedir. Lütfen Kredi Kartı bilgilerinizi kontrol ediniz.

Bu hatayı alıyorum. (3d açık-test ortamında)

3d kapalı iken test ortamında modül başarılı.

lidanya

OpenCart-TR
eger testte çalışıyorsa 3d de çalışır helede kart bilgilerinizi kontrol edin diyorsa girilen pso bilgileri hatalıdır 100%

alayel

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar.
1.5 için İş bankasının taksitli sanal pos u varmı?
Ben bulamadım. Bileniniz varmı ?

vbsinan

OpenCart-TR
iş bankası için sanalpos bende arıyorum. 1.5 için elinde olan varsa paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler.