Yeni Sistem Garanti ve Yapı Kredi Sanal Pos Modulleri

nickelaj

OpenCart-TR
tyfnd' Alıntı:
Merhabalar öncelikle çok teşekkürler ben şu hatayı alıyorum kargoyu geçtikden sonra...

SyntaxError: JSON.parse: unexpected character

1.5.1.3.1 Versiyonu kullanıyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Siz sorunu çözebildiniz mi ?

amettt

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar. Siteyi çok inceledim belkide gözümden kaçmıştır ama versiyon 1.5.1.1 kullanıyorum fakat ykb sanal pos ortak ödeme modülüne raslayamadım. Yardımcı olursanız çoook sevinirim.

hduman

OpenCart-TR
Version 1.5.1.3.1 kurdum admin panelindeki menüler yok oldu :)

turan_y

OpenCart-TR
Web sitesi
www.biltekelektronik.com
Arkadaşlar soracağım soru belki çok acemice olacak ama öğrenmem için sormam lazım :) Bu sanal pos modüllerini kullanabilmek için bankayla anlaşmak mı gerekiyor? Yoksa modüller örneğin PayPal modülü gibi mi çalışıyor? Çalışma mantığını ve kullanımını kısaca açıklayabilir misiniz?

MYNET2000

OpenCart-TR
Merhabalar

Türkiye Finans Sanal Pos modülü arıyorum. Ücretli yada ücretsiz olabilir ama temel şartım kodlar encode edilmemeli. Modülü dağıtacak değilim sadece güvenli olduğundan emin olmak istiyorum...

Open Cart 1.5.0 kullanıyorum, Bankayla görüşüp gerekli bilgilerin tamamını aldım.

İlgilenen arkadaşlar özel mesaj yazarlarsa sevinirim.

yusuf1990

OpenCart-TR
benimle iletişime geçin tüm bankalar için sanal pos mevcuttur.

weedecs

OpenCart-TR
Web sitesi
www.alperheper.com
osdem66' Alıntı:
nuriahmet' Alıntı:
teşekkürler hemen deneycem

SyntaxError: sözdizimi hatasını veriyor yine

Hangi dosyalarda yaptınız bu degişiklkleri
Aşağıdakini dene sonucu bildir düzenledim ama gerçek ortamda denedim sonucu yazarsan başka arkaşlardaında işine yarar...

merhaba osdem bey. biz sitemiz için önerdiğiniz ykb ve garanti sanal posunu hostinge attık.

ancak daha kur modülü kur demenden kargo hesaplama sekmesinden ödemeye geçmiyor?

durum biraz acil. ücretsiz yardımcı olurum yazmışsınız. sizden bu konu hakkında destek rica ederim. teşekkürler...

thraine

OpenCart-TR
1.5.1.3.1 için sanal post kurabilen varmı sitesine.
ben kurdum stylesheetide editledim.
sepette kargo sectikten sonra devam et dedigimde ilerlemiyor.kücük loading iconu cikiyor sadece kaliyor oyle.

birde adminden ödeme metodlarından banka ayarlarını dogru yapmamız gerekiyor mu.terminal numarası vs.ben salliyorum oralari sanalposum olmadıgı icin.gerci kredi karti ekranina gelemedim henuz :)

techno_esh

OpenCart-TR
thraine' Alıntı:
sepette kargo sectikten sonra devam et dedigimde ilerlemiyor.kücük loading iconu cikiyor sadece kaliyor oyle.

birde adminden ödeme metodlarından banka ayarlarını dogru yapmamız gerekiyor mu.terminal numarası vs.ben salliyorum oralari sanalposum olmadıgı icin.gerci kredi karti ekranina gelemedim henuz :)

thraine' Alıntı:

Terminal numarasını falan ben de sallıyorum, ben kredi kartı numarası girilen kısma kadar geldim. Numarayı da salladım ondan sonra yükleniyor diyor öyle kalıyor. Siparişiniz tamamlandı ve ya kredi kartı bilgileri yanlış gibi bir ibare çıkmıyor.

Bir de bu garanti için sanal pos ancak merak ettiğim acaba sadece garanti bankasına ait kartlarımı çekiyor? Yoksa tüm bankalara ait kartları çekiyor mu? Bunu merak ediyorum.

webhane

OpenCart-TR
Modul hakkında pek bilgiye sahip değilim fakat istenilir belki diye düşünerek yazmak istedim 1.5.1.3.1 olarak yapı kredi posnet ortak ödeme ve garanti 3d yazılımım bulunmaktadır. isteyen olur ise 0507 4277181 telden ulaşabilirsiniz. bu modul hakkında bilgim yoktur.

techno_esh

OpenCart-TR
Ayrıca siparişiniz tamamlandı mesajı gelmediği için yönetim paneline de sipariş düşmüyor. Id yi falan salladığım için olabilir mi?

thraine

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
nuriahmet' Alıntı:
teşekkürler hemen deneycem

SyntaxError: sözdizimi hatasını veriyor yine

Hangi dosyalarda yaptınız bu degişiklkleri
Aşağıdakini dene sonucu bildir düzenledim ama gerçek ortamda denedim sonucu yazarsan başka arkaşlardaında işine yarar...

merhaba özdem beyin verdiği dosyalardan kurdum ve calisti fakat test etmedim gerçek ortamda sanal posum olmadıgından.
ben bu cvv2 yazan yerin altina master card ve ssl logosu koyucam.payment vs tpl dosyalarına koydum ama token illegal hatasi aldim beceremedim yani .tam olarak ne yapmam gerekiyor oraya logo koymak icin.

yasindemirci91

OpenCart-TR
Merhaba, Osdem beyin düzenlediği dosyaları kurdum, deneme alışverişi yaptım ve çalıştı. Para çekildi, sipariş panele düştü, e-mail bilgileri sorunsuz geldi. Tek merak ettiğim gerçekten çekildimi para bunu da çekilen tutarlar hesabımıza yansıtıldığında anlayacağız artık.

Şuanda sistemde herhangi bir sorun yok, kurduğum pos Yapı Kredi Sanal Postur.

Sürüm : 1.5.1.3.1

1. sayfada anlatılanları osdem bey'in dosyalarıyla yaptım, çalıştırdım. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

theiamania

OpenCart-TR
yasindemirci91' Alıntı:
Merhaba, Osdem beyin düzenlediği dosyaları kurdum, deneme alışverişi yaptım ve çalıştı. Para çekildi, sipariş panele düştü, e-mail bilgileri sorunsuz geldi. Tek merak ettiğim gerçekten çekildimi para bunu da çekilen tutarlar hesabımıza yansıtıldığında anlayacağız artık.

Şuanda sistemde herhangi bir sorun yok, kurduğum pos Yapı Kredi Sanal Postur.

Sürüm : 1.5.1.3.1

1. sayfada anlatılanları osdem bey'in dosyalarıyla yaptım, çalıştırdım. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

nerden buldun hocam o dosyaları ben bulamadım

orjisan

OpenCart-TR
sadece 3d secure nasıl kullanabilirim arkadaşlar?
nedeni oalrakta düşüncelerim.
1-"3D pay Hosting" olarak bir modları var ve müşteri direk bankanın tahsilat sayfasında kart bilgilerini giriyor, güvenlik.
2-kendi sunucularına yönleneceğinden SSL olması mecburi değil, maliyet.

bu konu ile ilgili yorumlarınıza ve varsa tecrübelerinize da ihtiyacım var.
şimdiden teşekkürler...

troleybus

OpenCart-TR
Sürüm 1.5.2.1 'de chechout.tpl dosyasını değiştirdiğinde ödeme sayfasında hata alıyorum, hiç bir adım açılmıyor. Default tema kullanıyorum. Destekleri bekliyorum.

buraksahin

OpenCart-TR
Web sitesi
www.buraksahin.com
bende yapıkredi pos'u ile ilgili sorun yaşıyorum. 3D Secure aktifken
Notice: Undefined variable: okbuton in
hatası verip işlemi yarıda kalıyor..

secretcode

OpenCart-TR
Web sitesi
www.netsabilisim.com
modülleri 1.5.1.3 ve 1.5.2.1 kurdum bütün ayalarını yaptım
fakat ikisindede

Invalid JSON: <b>Notice</b>: Error: Could not load library json! in <b>http://www.kozmetikcilercarsisi.com/system/engine/loader.php</b> on line <b>23</b>

hatası veriyor sonun ne olduğunu bilen varmı acaba

draw1907

OpenCart-TR
Merhaba,

Ben dosyaları ftpye attım fakat kasaya git deyince orada hiçbirşey çıkmıyor. Ödeme seçenekleri vb. alttaki menüler aktif değil gibi duruyor nedendir acaba Sürüm 1.5.2.1 diye olabilirmi?

nushret

OpenCart-TR
draw1907' Alıntı:
Merhaba,

Ben dosyaları ftpye attım fakat kasaya git deyince orada hiçbirşey çıkmıyor. Ödeme seçenekleri vb. alttaki menüler aktif değil gibi duruyor nedendir acaba Sürüm 1.5.2.1 diye olabilirmi?

1.5.2.1 sürümünü kurup aynı adımları yaptım, fakat ödeme kısmında bende de aynı sorun oldu. Çözüm bulan var mı?