Opencart 1.5.x Turkish Teması ücretsiz paylaşımda

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Mehaba.. tema 1.5.0 x sürümlerini desteklemekteidr söz konusu hata 1.5.3.1. sürümleri kullananlar default temanın içindeki aynı dsyayı turkish-gray içine atabilirler..

marcareklam

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
Mehaba.. tema 1.5.0 x sürümlerini desteklemekteidr söz konusu hata 1.5.3.1. sürümleri kullananlar default temanın içindeki aynı dsyayı turkish-gray içine atabilirler..

Bu işimi gördü teşekkürler.

emregokcan

OpenCart-TR
arkadaşlar temayı uygun yere atıyorum ama admin panelinde çıkmıyor sebebi nedir daha çok yeniyimde

DumansaL

OpenCart-TR
Selam Kolay Gelsin Bu işte Yeni Olanlar için Son Versiyona Uyarlansa Süper Olur. Son Sürümde Bazı Hatalar Vermekte.
Teşekkürler.

webstar

OpenCart-TR
Ortaklık sisteminde kod oluşturmuyor daha doğrusu takip linkini oluşturmuyor.Defoult temaya alınca sorun kalmıyor yardımcı olurmusunuz.Son sürümünü kullanıyorum

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
webstar' Alıntı:
Ortaklık sisteminde kod oluşturmuyor daha doğrusu takip linkini oluşturmuyor.Defoult temaya alınca sorun kalmıyor yardımcı olurmusunuz.Son sürümünü kullanıyorum

Merhaba..
tema 1.5.0 versiyon için düzenlenmiştir.. 1.5.1.x de sorun cıkabilir bu durumda 1.5.1.3.1 versiyonun default temasını acın template kalsörü içerisinde ki product,common ve module klasörleri haric digerlrerini kopyalayıp turkish-gray temanının içindeki template klasörü içine yapıştırın ve üstüne yazdırın sornununuz düzelecektir.. selametle..

webstar

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
webstar' Alıntı:

Merhaba..
tema 1.5.0 versiyon için düzenlenmiştir.. 1.5.1.x de sorun cıkabilir bu durumda 1.5.1.3.1 versiyonun default temasını acın template kalsörü içerisinde ki product,common ve module klasörleri haric digerlrerini kopyalayıp turkish-gray temanının içindeki template klasörü içine yapıştırın ve üstüne yazdırın sornununuz düzelecektir.. selametle..
Bunu denemiştim zaten hocam fkat sonuç aynı

alisim

OpenCart-TR
1.5.1.3.1 default temasındada aynı sıkıntı var takip kodu oluştur diyorum tekrar beni otraklık sayfasına yönlendiriyor yani linki oluşturmuyor...

yakup

OpenCart-TR
Sağ Alt köşede oturum aç bölümünde hata veriyor

The requested URL /%3Cb%3ENotice%3C/b%3E:%20Undefined%20variable:%20login%20in%20%3Cb%3E/home/gittibite
/domains/gittibitecek.com/public_html/catalog/view/theme/turkish-gray/template/common/footer.tpl%3C/b%3E%20on%20line%20%3Cb%3E30%3C/b%3E was not found on this server.
www.gittibitecek.com

Aşağıdaki temayı 1.5.x e göre uyarlayacak hayır sahibi varmıdır aranızda
shop2

Selametle :)

hagul

OpenCart-TR
s.a. abiler temadaki modüllerde kaydırma çubuğu çikiyor.onu nasıl yapacağız. birde sepeti sağ kolona alabilirmiyiz.

S.A.sayın osdem66 ustad. bu Turkish temasındaki üste bulunan sepet i komple sağ tarafa almamız mümkünmüdür. forumda anlatılmış ama hata üstüne hata veriyor.Modül olarak varmıdı acaba.

cyberwolf

OpenCart-TR
sevgili osdem66,

adsiz.png

resimdende görebileceğiniz gibi ürünlerin resimleri küçük gözükmekte, istediğim değişikliği sağ en alltaki (son) karede çizerek belirttim yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkür ederim.

dipnot:ürün eklerlen seçip koyduğum resimler en az 500px büyüklüğündeydi.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
cyberwolf' Alıntı:
sevgili osdem66,

adsiz.png

resimdende görebileceğiniz gibi ürünlerin resimleri küçük gözükmekte, istediğim değişikliği sağ en alltaki (son) karede çizerek belirttim yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkür ederim.

dipnot:ürün eklerlen seçip koyduğum resimler en az 500px büyüklüğündeydi.

:) Merhaba.. peki hani adminden modülü düzenliyorsun ya onun en basında solda resim boyutu diye bir bölüm var hiç düşündünüzmü o bölüm ne için konulmuş olabilir:))) resim boyutlarınızı oradan ayarlasanız istedigini degişilik zaten olur

cyberwolf

OpenCart-TR
Gerçekten aklıma o kısım hiç gelmedi belkide yorgunluktan...

Sizden ricam sizin bilginize ihtiyaç duyan insanları dalgaya alarak cevap vermemeniz. Bu sizin saygınlığınızı yükseltir emin olun.

yinede ilgi ve alakanızdan ötürü teşekkürler.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
cyberwolf' Alıntı:
Gerçekten aklıma o kısım hiç gelmedi belkide yorgunluktan...

Sizden ricam sizin bilginize ihtiyaç duyan insanları dalgaya alarak cevap vermemeniz. Bu sizin saygınlığınızı yükseltir emin olun.

yinede ilgi ve alakanızdan ötürü teşekkürler.

Değerli kardeşim bunu siz dalga olarakmı anladınız tebrik ederim sizi..neyse buna söyelcegim cok sey varda boşverin polemiğe gerek yok..

cyberwolf

OpenCart-TR
Polemiğe girmek için söylemedim gerçekten. sadece yazdıklarınız bende o hissi uyandırdı o kadar.

yardım ettiğiniz için gerçekten teşekkürler.

hagul

OpenCart-TR
sayın osdem66 abim. forumda anlatılan sepet modülünü denedim hatalar verdi. yani yapamadım.eğer mümkünse sepeti sağ tarafa nasıl alacağız.bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    55.1 KB · Görüntüleme: 0

hagul

OpenCart-TR
S.A. Turkish temadai sepeti sağ tarafa almak istiyoruz. bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar varmı acaba.
şimdiden çok tekkürler saygılar.

Ekli dosyalar

• Başlıksız-1.jpg
    Başlıksız-1.jpg
    197.3 KB · Görüntüleme: 25