Opencart 1.5.x Turkish Teması ücretsiz paylaşımda

yaLana

OpenCart-TR
Merhaba temanız çok güzel ellerinize sağlık ama nedense benim kategoriler yan tarafta görünmüyor nasıl yapacağım yardımcı olurmusunuz.
http://solmazgida.net/test/

öz_ak

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bitkiselsağlık.com
tema çok güzel ellerinize sağlık ama ben default temayı kullanıyorum. :)) benim sizden bi ricam olacak bu ana sayfada yeni ürünlerde üzerine gelince parlama ve ürünleri kutu içerisine alma bayağı baktım kodları karşılaştırdım çözemedim.Sebebini bilmiyorum çözmem lazımdı ama :))) şaka şaka nerdeeee. sana zahmet nerdeki kodları nasıl duzenlemem gerek yada eklentimizde varmı tekrar teşekkür ederim kolay gelsin

----------------------------------

birde hazır mesaj yazmışken yeni ürünler modulunde ürünlerin yan yana aynı sizin temada olduğu gibi nasıl 3 adet yan yana yapabilirim tekrar teşekkürler

yaLana

OpenCart-TR
Birde şöyle bir hata var hata günlüklerinde
2011-12-13 12:58:53 - PHP Notice: Undefined variable: text_login in /home/solmazgi/public_html/test/catalog/view/theme/turkish-gray/template/common/footer.tpl on line 30
Nasıl düzelteceğim bunu ben

öz_ak

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bitkiselsağlık.com
yaLana' Alıntı:
Birde şöyle bir hata var hata günlüklerinde
2011-12-13 12:58:53 - PHP Notice: Undefined variable: text_login in /home/solmazgi/public_html/test/catalog/view/theme/turkish-gray/template/common/footer.tpl on line 30
Nasıl düzelteceğim bunu ben

arama yapsan eminim çıkacaktır.

xaler

OpenCart-TR
arkadaşlar bunun düzgün çalışan versiyonunu bir arkadaş paylaşabilir mi? konuyu baştan sona okudum tek tek tüm hataların giderilmesi gerekmekte bu hataları gideren bir arkadaş paylaşırsa sevinirim.

enesaltunisik

OpenCart-TR
Merhaba osdem66 abi şimdi söyle bir sorum var bastan sona okudum konuyu göremedim default temada ürün karşılaştırma ve a.sepetime ekle diye eklenti mevcut bu alt yapı zaten Turkish-gray temasında ürün kategori veya ürün detay kısmında ürün karşılaştırma ve a.sepetime ekle linkleri mevcut bunlardan birisine tikladigimizda default temada üst kısıma doğru çıkıyor ve basarı ile eklenmiştir yazıyor abi ama Turkish-gray temasında bu linklere bastığımda üst tarafda basarı ile eklendi diyebilgilendirme vermiyor bu konu ile yardımcı olabilirmisiniz

Şimdiden tskler

cero34

OpenCart-TR
hocam çok teşekkürler... elinize sağlık...

cesm-i_asik

OpenCart-TR
hayırlı geceler; Version 1.5.1.3.1 ödeme seceneğinden sonraki onaylama da sorun var sipariş onaylanmıyor fakat kontrol panelinde sipariş onaylandı gözüküyor bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

bzvxzud98sqqq5t03.jpg

EnverYigit

OpenCart-TR
cesm-i_asik' Alıntı:
hayırlı geceler; Version 1.5.1.3.1 ödeme seceneğinden sonraki onaylama da sorun var sipariş onaylanmıyor fakat kontrol panelinde sipariş onaylandı gözüküyor bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

bzvxzud98sqqq5t03.jpg

Siparişi onaylayın butonuna basınca anasayfaya gitmesini mi istiyorsun yani?

cesm-i_asik

OpenCart-TR
ödeme seceneğini havale olarak sectiğimde bu şekilde bir sıkıntı yaşıyorum normal ödemelerde herhangi bir sıkıntı yok.
müşteri siparişinin tamamlandıgını görememekte ve siparişi onayla tuşuna bir kaç defa basmakta sonrasında olmuyor diye bırakıp gidiyor ekteki resimdeki aşamaya geciş yapılamıyor sıkıntım budur

bzvywvmkbckmmsx03.jpg

EnverYigit

OpenCart-TR
index.php?route=checkout/success

şu sayfaya gitmesini istiyorsunuz yani. O butonun linkinde yada kodunda hata olabilir diye düşünüyorum

cesm-i_asik

OpenCart-TR
evet o sayfaya gitmesini istiyorum butondan kaynaklanan bir sıkıntı olmuş olsa diğer ödeme seceneklerinde de aynı hatayı vermesi gerekmezmi ? www.tutkuhamile.com/index.php sitem bakmak isterseniz

EnverYigit

OpenCart-TR
havale modulündeki kodda sıkıntı vardır belkide diye dedim..

Bence butondan kaynaklı. Javascriptli buton orada kullanılan. Siparişten öte gitmiyor hemde sepetten düşme olmuyor ayrıyetten ürün alındı gözüküyor ürün stoktan düşmüş yani ayrıcada

bylorci

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
Oldugu gibi ana dizine atın yanlış hatırlamıyorsam kurulum txt dosyasında anlatmıştım

slm usta ilkönce hayırlı olsun sonra benım www.uzra.net site index bu halde bakablirmisin php editleme d yapamıyorum bu konuda bana yardımcı olabilirmiin

independent46

OpenCart-TR
versiyonum 1.5.1.3.1
default tema dışındaki denediğim tüm temalarda sipariş tamamlanmıyor.
stoktan da düşmüyor panele de sipariş düşmüyor.
yani hiç bir şekilde sipariş tamamlanmıyor.

Yine default tema dışındaki denediğim tüm temalarda ürün detay sayfasında ürün resmini büyütmek için resim üzerine tıkladığımda ayrı bir pencerede değil direk aynı pencerede açılıyor.

sitem: http://satkazanalkazan.com.tr

noktaalper

OpenCart-TR
merhaba arkadaşlar öncelikle çok güzel bir tema olduğunu belirtmek isterim.
yalnız sipariş geçtiğimizde kargo seçiminden sonra ödeme kısmına devam edemiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

viphayat

Looking for a partner for unforgettable moments?
Web sitesi
meettomy.site
çok basit bir şekilde çalıştı teşekkürler

independent46

OpenCart-TR
independent46' Alıntı:
versiyonum 1.5.1.3.1
default tema dışındaki denediğim tüm temalarda sipariş tamamlanmıyor.
stoktan da düşmüyor panele de sipariş düşmüyor.
yani hiç bir şekilde sipariş tamamlanmıyor.

Yine default tema dışındaki denediğim tüm temalarda ürün detay sayfasında ürün resmini büyütmek için resim üzerine tıkladığımda ayrı bir pencerede değil direk aynı pencerede açılıyor.

sitem: http://satkazanalkazan.com.tr

Ustad bir el atarsan sevinirim.yanit bekliyorum sizden...

Birde bu markalar hususunda da dediğin gibi panelden sayı ayarlaması yapmama rağmen yine de anasayfada ok çıkmıyor???