Opencart 1.5.x Turkish Teması ücretsiz paylaşımda

cesm-i_asik

OpenCart-TR
evet dediğiniz gibi bilgim yok. vermiş oldugunuz linkte 1.5.x için aynı şekilde kapıda ödeme+ ek ücret için cözüm isteyenlerde var bu konu hakkında nasıl bir öneri yada uygulama tasviye edersiniz ? siz de bilirsiniz ki herhangi bir müşteri sonradan ücret talebinde bulunuldugu zaman sıkıntı ckarıyor malum kargo şirketleri de ek ücreti firmadan kesiyor buna nasıl bir cözüm bulabiliriz saygılar sunuyorum selametle...

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
cesm-i_asik' Alıntı:
evet dediğiniz gibi bilgim yok. vermiş oldugunuz linkte 1.5.x için aynı şekilde kapıda ödeme+ ek ücret için cözüm isteyenlerde var bu konu hakkında nasıl bir öneri yada uygulama tasviye edersiniz ? siz de bilirsiniz ki herhangi bir müşteri sonradan ücret talebinde bulunuldugu zaman sıkıntı ckarıyor malum kargo şirketleri de ek ücreti firmadan kesiyor buna nasıl bir cözüm bulabiliriz saygılar sunuyorum selametle...
Çözüm...
burada ücretlisi var almak isterseniz.

zapatya' Alıntı:
zapatya' Alıntı:
kategorrilerde yazıcı sarf ürünleri bölümünde alt kategori ve onun altındaki 3 kategori çıkmıyor yani yazıcı sarf ürünleri - lazer tonerler - hp gibi olmalı ürünler yüklü ama kategoriler çıkmıyor www.kirtasiyetoptancisi.com

osman abi bu durumdan kurtar beni :)
Merhba sizin hiç bir kategorinizde alt kategorilerini çıkmıyor sanırım temanızın category.tpl dosyasında alt kategorileri ceken kodu sildiniz yada kapattınız

Yada demek istediginiz kategori blgounda görünmüyor ise

kategorinizi baglantılar bölümünden
1. kateogrilerinize üst kategori sectiginizi kontrol edin
2. varsayılan magaza bölümündeki kutucugun işaterli olup olmadıgını kontrol edin..

ALeeNN

OpenCart-TR
ALeeNN' Alıntı:
Arkadaşlar /index.php?route=account/order/info&order_id=xxxx (xxxx sipariş numarası olacak)
sayfasına girdiğim alttaki resimde görülen hatayı alıyorum. Kendim düzeltmeye çalıştım ama yapamadım. Bilen birisi yardım ederse sevinirim. İyi forumlar...

1276.jpg

Hocam bu konuda da bana yardımcı olur musunuz???

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Bu hatyı aldıgınız sayfanın dil dosyasında button_recorder txt inin ekli olup olmadıgını yada doğru olarak eklenip eklenmedigini kontrol edin.. hatalıysa düzeltin..

zapatya

OpenCart-TR
[/quote]
Merhba sizin hiç bir kategorinizde alt kategorilerini çıkmıyor sanırım temanızın category.tpl dosyasında alt kategorileri ceken kodu sildiniz yada kapattınız

Yada demek istediginiz kategori blgounda görünmüyor ise

kategorinizi baglantılar bölümünden
1. kateogrilerinize üst kategori sectiginizi kontrol edin
2. varsayılan magaza bölümündeki kutucugun işaterli olup olmadıgını kontrol edin..
[/quote]

osman abi alt kategorileri yaptım dediğin gibi category.tpl dosyasını düzelttim ama hala kategorilerde 3 üncü alt kategori çıkmıyor nasıl yapabilirim ???

bu arada admin kategorilerde kutucuklar seçili ama hala 3 üncü alt kategori çıkmıyor
Yazıcı Sarf Ürünleri
- Yazıcı Tonerleri
- HP olması gerekiyor

ALeeNN

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
Bu hatyı aldıgınız sayfanın dil dosyasında button_recorder txt inin ekli olup olmadıgını yada doğru olarak eklenip eklenmedigini kontrol edin.. hatalıysa düzeltin..

Hocam acemi olduğum için dediğiniz şeyden hiç bir şey anlamadım. Kendim dil dosyarında arama yaptım ama bulamadım. Zahmet olmazsa biraz daha açık yazabilir misiniz???

hayamk

OpenCart-TR
tav oldum nasil indircem paso giris yapin diyo 1500 kere girdim 3 kere yeni uye oldum 100 kere icimden kufur ettim bi tema indirmek bukadarmi zor neyse parasi verelim ne ugrastiriyosunuz bizi

hsynorg

OpenCart-TR
hayamk' Alıntı:
tav oldum nasil indircem paso giris yapin diyo 1500 kere girdim 3 kere yeni uye oldum 100 kere icimden kufur ettim bi tema indirmek bukadarmi zor neyse parasi verelim ne ugrastiriyosunuz bizi

üyeliğini aktifleştirmeyi denedin mi?

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
hayamk' Alıntı:
Forumda bu tema tam tamına 1818 kez indirilmiş sanırım bu 1818 kişi salak siz akıllısınız seviyesizliğiniz zaten nikinizden de belli ve birden fazla üyelik açtıgınız için ve nikinizden ki gizli anlam ve seviyesiz mesajınızdan dolayı kalıcı olarak yasaklıyorum...

Ertan35

OpenCart-TR
merhaba
casp ekledim capsda gördüğünüz üzre tahminen header ve footer de NOU fount yazısı çıkıyor sebebi nedir acaba?
bir gif mi eksik? nasıl düzeltebiliriz yardımcı olursanız sevinirim

sj1.png

firefoxda arkaplanı göster diyince header.png mi yok acaba?
/catalog/view/theme/turkish-gray/image/header.png not faund yazdı

ALeeNN

OpenCart-TR
ALeeNN' Alıntı:
ALeeNN' Alıntı:
Arkadaşlar /index.php?route=account/order/info&order_id=xxxx (xxxx sipariş numarası olacak)
sayfasına girdiğim alttaki resimde görülen hatayı alıyorum. Kendim düzeltmeye çalıştım ama yapamadım. Bilen birisi yardım ederse sevinirim. İyi forumlar...

1276.jpg

Arkadaşlar ben bu sorunu hala çözemedim. Moderatör arkadaş bir şeyler yazmış ama acemi olduğumdan anlamadım. Acaba birisi açık ve seçik yazabilir mi? rica ediyorum.

tolga35

OpenCart-TR
ustadım ie 7 de alışveriş sepeti sola kayıyor bunu nasıl düzenleye biliriz

serhan1905

OpenCart-TR
Web sitesi
www.akdenizkitapcilik.com.tr
Merhaba osman abi uzun zamandır foruma girmiyordum. üyükurdu adlı üyenin yaptıgı densizlikleri okudum gerçekten üzüldüm. İnsanlar artık ne yaptıgını bilmiyor.

Benim bir sorunum var admin panelinden ekledigim slide veya marka resimlerinin bazıları sitede cıkmamakta.
sunucuya attıgım dosyaların adından türkçe karekter veya boşluk yok
hatta boyutlandırmasınıda tam olarak digeri gibi yaptım.
tam olarak sorun nedir acabaa....
Saygılarımla

Osman sebebni hala anlayamadim ama resimleri tekrar attım bir iki kere denedim oldu..:)
Arka plan rengini degiştirmek için arka plan bg resmini degiştirdim olmadı onun dısında neler yapmam gerek...

ALeeNN

OpenCart-TR
ALeeNN' Alıntı:
ALeeNN' Alıntı:

Arkadaşlar ben bu sorunu hala çözemedim. Moderatör arkadaş bir şeyler yazmış ama acemi olduğumdan anlamadım. Acaba birisi açık ve seçik yazabilir mi? rica ediyorum.

Kaç oldu yazıyorum ama bir kişiden başka cevap veren yok. O kişinin de ne dediğini anlamış değilim. Lütfen birisi yardım etsin. Kaç günden beri bekliyorum.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
ALeeNN' Alıntı:
ALeeNN' Alıntı:

Kaç oldu yazıyorum ama bir kişiden başka cevap veren yok. O kişinin de ne dediğini anlamış değilim. Lütfen birisi yardım etsin. Kaç günden beri bekliyorum.

Merhaba.. arkadaşım öncelikle opencart ta tema içeeirinde gördügünüz her dosyanın catalog-language-turkish klasörü içinde aynı isimde php uzantılı dil dosyası vardır hatayı aldıgınız tema dosyanızın bahsettiğim klasör içinde ki dil doyası içine Türkçe kelmeler Eklenir ve php kodlara tema içine cektirilip ekrana yazdırılır sizinkinde button_recorder kelimesi karşılığı Türkçe ya ekli değil ya silin miş yada hatalı eklenmiş onu kontrol et ve düzelt.. ..sanıriım şimdi ne demek istedigimi daha iyi anlamışsınızdır...

Ertan35

OpenCart-TR
ustadım bütün sorunları hallettim sadece footerdeki not found yazısını halledemedim bunu bilen yokmu bir yardım edecek vatandaş. class dosyasında sanırım bir sorun var divleri silince düzeliyor ama bu seferde bilgiler alt alta geliyor. yardım edin lütfen

sj1.png

ALeeNN

OpenCart-TR
Hocam sorunu çözdüm teşekkürler...

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Ertan35' Alıntı:
ustadım bütün sorunları hallettim sadece footerdeki not found yazısını halledemedim bunu bilen yokmu bir yardım edecek vatandaş. class dosyasında sanırım bir sorun var divleri silince düzeliyor ama bu seferde bilgiler alt alta geliyor. yardım edin lütfen

sj1.png

Merhaba footer da cerceve içine aldıgınız hatnın çözümü konu içinde defalarca anlatıldı 1.5.0 ile 1.5.1x arsındaki farklardan birisi konuyu okuyunuz.
diğer notfound için ise hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz ne yaptınızda bu hatayı aldınız detaylı acıklama yaparak yardım alabilirsiniz sizin ne yaptığınızı kimse bilemez degilmi? büntü linklerin basına eklediginiz bir resim bulunamıyor.css le alakalı bir durum gibi duruyor... ama DAHA FAZLA AÇIKLAMA lütfen...