Export/Import - Dışarı/İçeri Aktarma

dahaekonomik

OpenCart-TR
Arkadaşlar ben 1,4 versiyonda bu modülü kullandım ancak söyle bir sıkıntı vardı diyelimki ilk ürün güncellemesi yapılıyor ancak daha sonra ikinciye ürün güncellemesi yapıldıgında ilk yaptıkları siliniyor bu modüldede aynı sorun varmı acaba teşekkürler

nurikalkan

OpenCart-TR
Web sitesi
denizsarfbilgisayar.com
anlamdığım şey ürünlerin nasıl eklendiği.ben sadece eka 7 nin yap dediği değişiklikleri yaptım dosyaları ana dizine attım ama değişen birşey olmadı.ve Notice: Undefined index: token in /home/denizsar/public_html/admin/controller/common/header.php on line 29 hatası alıyorum.excel dosyaların ı nerden yüklüycem anlamdım yardımcı olursanız.
tşk. http://denizsarf.com/

--------------------------------------------------------------------------------

nurikalkan

OpenCart-TR
Web sitesi
denizsarfbilgisayar.com
hata düzeldi ama dosyaları anadizine attım ama sisteme herhangi birşey eklenmedi.7500 ürünü nasıl ekliyoruz onu anlamadım
www.denizsarf.com

ea430

OpenCart-TR
dahaekonomik' Alıntı:
Arkadaşlar ben 1,4 versiyonda bu modülü kullandım ancak söyle bir sıkıntı vardı diyelimki ilk ürün güncellemesi yapılıyor ancak daha sonra ikinciye ürün güncellemesi yapıldıgında ilk yaptıkları siliniyor bu modüldede aynı sorun varmı acaba teşekkürler

evet var. yapmışolduğunuz değişiklikler anında sunucu üzerinmden değişmektedir zadece ek özellikler hariç onun dışında xml hangi değişikliği yapıyorsanız ve sunucuya nasıl gönderdiyseniz onları görüyorsunuz.

nurikalkan' Alıntı:
hata düzeldi ama dosyaları anadizine attım ama sisteme herhangi birşey eklenmedi.7500 ürünü nasıl ekliyoruz onu anlamadım
www.denizsarf.com

nereye bakarak eklenip eklenmediğini soyliyorsunuz.?
şuan 22bin üzerin de ürün ekleniyor bu modülle tek sıkıntı yüklerken biraz zaman alıyor oda sunucunuz varsa zaman aşamasını engellemek için ayarlarınızı yaptığınız takdirde bir problem yaşanmıyor artık.

sistem çok basit vermiş olduğum veya eka7a arkadaşımız anlatmış ve paylaşmış olduğu uygulamaları yapın yönetim panalinden önce export yapın ürünlerinizi ekleyin daha sonrada import işlemini yapın bunda anlaşılmıyacak bişey yok .

size önerim: sitenizde ürün varsa onların bir database yedeğini alın daha sonra sistemi öğrenmek için biraz sistemi inceleyin ve bası testler yapın sonra gerisi geliyor zaten.

ufak bir hatırlatma daha, özellikler bölümüne görsellik içren içerik paylaşmayın aksi takdirde xml'de okunmayan içerik olarak algılanıp sonra mod. işe yaramıyor.

iyi günler.

nurikalkan

OpenCart-TR
Web sitesi
denizsarfbilgisayar.com
şimdi eka 7 söylediklerini yaptım ,indirdiğim dosyaları anadizine attım ürünleri excele kendimmi tek tek giricem.
www.denizsarf.com

ea430

OpenCart-TR
yani başka yolu varsa o ayrı bir konu daha teknoloji okadar gelişmedi sayın nuri bey kardeşim. :)

birde her mesajında web sitenin adını paylaşmasan diyorum çünkü sitene ulaşmak isteyenler zaten prfilindeki linkten erişebilirler. ve her mesajın altında zaten www yer alıyor.

zapatya

OpenCart-TR
kurdum sorunsuz çalışıyor emeğinize sağlık

mbilken

OpenCart-TR
arkadaşlar ben son sürümü yükledim ve modülü kurdum fakat exel sayfası ingilizce karakter problemi veriyo nasıl düzeltebiliriz. tşk

zenginum

OpenCart-TR
Sepet sorunu yüzünden 1.5.0.5 kurdum bu orada çalışırmı

mbilken

OpenCart-TR
arkadaşlar türkçe karakter sorunu yaşıyorum lütfen yardım edin
balksz1rk.jpg

mansur001

OpenCart-TR
Bütün ayarları yaptım ama Bu sayfaya erişim izniniz bulunmuyor. Lütfen sistem yöneticinize başvurunuz. Eğer yönetici iseniz kullanıcı grublarından yönetici izinlerini ayarlayınız. gibi bir yazı çıkıyor ne yapmam lazım üstadlar.

zapatya

OpenCart-TR
admin yçneticiden gidip sistem yerelleştirme kullanıcılar dan gerekliiz,inleri vermelisin

biocyn

OpenCart-TR
Amaç o zaten... Alt sürümlerden export ettiğiniz xls sayfasını bu sürüme import edeceksiniz. Böylece kolayca ürün ekleyebildiğiniz için rahatlıkla sürün yükseltebileceksiniz...

ersgms

OpenCart-TR
mrb ben opencart-tr v1.5.0.5 yükledim. import export için ise ae430 id li üyenin eklediği modülü yükledim.
fakat dışarı aktarım yaptığımda oluşan exel dosyasında aşağıdaki hata (yada uyarı) yer alıyor
<b>Warning</b>: set_time_limit() [<a href='function.set-time-limit'>function.set-time-limit</a>]: Cannot set time limit in safe mode in <b>/var/www/vhosts/gumuskirtasiye.com/httpdocs/magaza/admin/controller/tool/export.php</b> on line <b>76</b>

bir exel import dosyası örneği varmı ve yukarıdaki uyarı ne anlama geliyor