Export/Import - Dışarı/İçeri Aktarma

mbilken

OpenCart-TR
yaf özellikle 1.5.0.5 sildim 3 yükledim ama yine olmadı ve bu hatayı veriyo lütfen yardım ederseniz sevinirim http://www.duvarkagidim.org/admin/%3Cb%3ENotice%3C/b%3E:%20Undefined%20variable:%20export%20in%20%3Cb%3E/home/duvarkagidim.org/httpdocs/admin/view/template/common/header.tpl%3C/b%3E%20on%20line%20%3Cb%3E153%3C/b%3E

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
İlk sayfada anlattıklarımı eksik ya da yanlış yapmışsınız tekrar dikkatli bir şekilde uygulayınız

mbilken

OpenCart-TR
eka7a üstat dediklerinizin aynısını yapıyorum fakat resimde görüceğiniz gibi http://img861.imageshack.us/img861/5687/balksz1rk.jpg bu şekilde farklı karakterlerde çıkıyo bir türlü çözemedim yardımcı olursanız çok sevinirim

Kimera

OpenCart-TR
bende 1.5.0.5 e kurdum ve denedim sorunsuz çalışıyor. Tek sorun bendeki Excel in açılmaması :) demosu bitmiş editleyemiyorum. Başka hangi programda açabilirim dosyaları bilemiyorum

serpinli

OpenCart-TR
Mehaba arkadaşlar,

bu export / inport modülünün son versiyonda denemek istedim ve üstadların belirtmiş olduğu işlemleri gerçekleştirerek kurdum.

Expot yapmak istediğimde gelen excell 0 byte ve haliyle boş olarak gözüküyor.

Nasıl çözebilirim?

şimdiden teşekkürler.

Not: bu olay daha önceden de başka sitede başıma gelmişti. Sitede belirtilen tüm konuları değerlendirmeme rağmen çözüme ulaşamadım :(

serpinli

OpenCart-TR
1.5.x sürümü için örnek excell dosyası

merhaba arkadaşlar;

1.4.8 sürümünde hata aldığım export modülünün 1.5 sürümü için geçerli olan ve örnek teşkil edecek olan excelll dosyasına ihtiyacım var.

Export modülü halen boş sayfa veriyor. Bi türlü çözemedim.

Site içeriğini güncellemem gerekiyor fakat modül sıkıntısı yaşamaktayım.

Sizlerden acil yardım talep ediyorum.

Saygılarımla

[uyari]Olan bir konu için tekrar konu açmayınız. Sorularınızı olan konu altında sorunuz[/uyari]

serpinli

OpenCart-TR
İlginize teşekkür ederim

Forum konusunda daha dikkatli olacağım

mbilken

OpenCart-TR
Error: Could not load language tool/export! bu hata nedir

cos-ar

OpenCart-TR
Error: Could not load language tool/export! gibi bir hatayla karşılaşıyorum. Ne yapabilirim acaba
:huh:

ea430

OpenCart-TR
merhaba arkadaşların,
şimdi problemi yaşıyan arkadaşların hepsinin msjlarına baktığımda hangi aşamada bu hataları aldığınıza dair bilgi paylaşılmamış.
lütfen hangi aşamada bu hataları aldığınızı belirtirseniz daha sağlıklı bi şekilde yardımcı olmaya çalışırım şuan 25bin adet ürün ekleyip çıkarıyorum, ayrıca 500 yakında kategori var sitemde ayrıca 1.5.0.5 sürümüm içinde bu gece veya yarın dosyaları editleyip sizlerle paylaşacağım ozaman hiç bir işlem yapmanıza gerek kalmıyacak izinler hariç tabi.
saygılarımla iyi geceler.

mbilken

OpenCart-TR
üstadım benim en büyük problemim zaten diğer sayfalardada belirttiğim gibi excel sayfası ingilizce karakterde çıkıyo sonra sistemi sildim tekrar yükledim yukarda gönderdiğim hata oluşmaya başladı

soulofthesea

OpenCart-TR
Merhaba. Plugin için teşekkürler. 1.5.0.5. sürüm için ne zaman yayınlanacak. mevcut sürümde problemle karşılaşmaktansa beklemedeyim. teşekkür ederim. iyi çalışmalar.

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Error: Could not load language tool/export! hatasını alan arkadaşlar modulu tekrar yüklesin.. İngilizce dosyası türkçe dil dosyalarına eklenmiştir..

Türkçeleştirmek isteyenler admin/language/turkish/tool/export.php dosyasını düzenleyip utf8 Bomsuz olarak kayıt edebilirler..

mbilken

OpenCart-TR
mirac üstat dediklerini yaptım oldu fakat export ederken çıkardığı dosya yabancı karakterlerle dolu yani anlaşılmıyo zaten bölümde ben fotolarınıda paylaştım upload ederkende eksik yapıyo anlamadım

soulofthesea

OpenCart-TR
ben daha modülü yükleyemedim :(

admin, system, vqmod klasörlerini ana dizinime ftp ile gnderdim. başka ne yapmam gerekiyor. yardımcı olursanız çok sevinirim.

mbilken

OpenCart-TR
ÌAB°=¼%r8X"1ÈÿArial1ÈÿArial1ÈÿArial1ÈÿArial1ÈÿArial1È Arial¤

neden oluyo bu üstatlar biriniz yardım ederse çok mutlu olurum site yarım yamallak kaldı öyle

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
soulofthesea' Alıntı:
ben daha modülü yükleyemedim :(

admin, system, vqmod klasörlerini ana dizinime ftp ile gnderdim. başka ne yapmam gerekiyor. yardımcı olursanız çok sevinirim.

kurulum alttaki gibidir..
http://forum.opencart-tr.com/thread-294.html

Daha fazla bilgi için modul nasıl kurulur sayfasına bakınız..

mbilken' Alıntı:
ÌAB°=¼%r8X"1ÈÿArial1ÈÿArial1ÈÿArial1ÈÿArial1ÈÿArial1È Arial¤

neden oluyo bu üstatlar biriniz yardım ederse çok mutlu olurum site yarım yamallak kaldı öyle

Özel mesajında cevap verdim safe mod ile alakalı.. Dediklerimi yap eğer çalışırsa bilgilerini ve söylediğim çözümü forumda paylaşırsın..