Yurtiçi ve MNG Kargo

turkuaz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.turkuazhobby.com
Mng ve yurtiçi kargo için ağırlık esasına dayanan kargo seçenekleri.Değerleri admin sayfasından siz gireceksiniz.:
Yaklaşık değerler.:

1:10.00,3:12.00,5:17.00,8:19.00,10:21.00,15:30.00,20:37.00

bu değerler yaklaşıktır. ama çok fark yok kargo firması ile görüşerek yada anlaşmanız varsa ona göre değer girebilirsiniz.

344xpj9.jpg

2v990r6.jpg

Daha ayrıntılısını yaptım şimdi onu koydum deneyebilirsiniz. Benim sitemde çalışıyor .versiyon 1.4.7 kargo Değerlerinin düzenlenmesi gerek

Modül bölümünde aramayın çünki modul değil. Admin /kargo seçenekleri bölümünde bulunur
--Parayla satılmaz----

Ekli dosyalar

• mng_yk_1.4.6_1.4.7.zip
    16.3 KB · Görüntüleme: 427
  • mng_yk_1.4.8.zip
    16.1 KB · Görüntüleme: 704

rozdemir

OpenCart-TR
Arkadaşlar UPS kargo için yapılan bir modül varmı kapıda ödeme ve nakit şeklinde kredi kartı ile işaretleyenlere komisyon oranı şu nakitte şu şekilde bir modil oluşturulabilirmi

xkumral

OpenCart-TR
kargoyu mng yurtiçi ptt gşbş ayrı ayrı gösterebiliyoruz. ödeme kısmında yapı kredi, denizbank, ptt hesabı gibi ayrı ayrı gösterebilirmiyiz.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Bu mesajdaki mantıkla çoğaltabilirsiniz
http://forum.opencart-tr.com/thread-119-post-1078.html#pid1078

rocknarena

OpenCart-TR
RE: [MOD] Yurtiçi ve MNG Kargo

"turkuaz" ustam kurdum
benim ürünlerim genelde 20gr 30 gr gibi nasıl düzenleme yapıcam anlayamadım yardımcı olurmusun?

DCaNN75

OpenCart-TR
Web sitesi
ekolojikmarket.org

Beyler Merhaba 1.4.8b Ayrıca "[TEMA] Electronics Template 1.4.7" temasını kullanıyorum.....bu modülü kurdum düzenleye tıklıyorum durumu "açık" yapıyorum kaydet diyorum ama durum açılmıyor tekrar kendi kendine kapanıyor sorun nerde acaba 1.4.8 ile uyumlu değilmi yoksa ????

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com

kvnc86' Alıntı:
admin panelinde çıkıyor ama ödeme sayfasında kargo seçiminde görünmüyor. versiyonu bilmiyorum ama smrel temayı kullanıyorum sanırım 1.3.4 oluo :)

sizin kulandığınız versiyonla uyumlu değil bu modul..

DCaNN75' Alıntı:
Beyler Merhaba 1.4.8b Ayrıca "[TEMA] Electronics Template 1.4.7" temasını kullanıyorum.....bu modülü kurdum düzenleye tıklıyorum durumu "açık" yapıyorum kaydet diyorum ama durum açılmıyor tekrar kendi kendine kapanıyor sorun nerde acaba 1.4.8 ile uyumlu değilmi yoksa ????

admin panelden sunucu sekmesinin en altındaki bölümden kargo ile ilgili seçeneği bul ve işaretle..

xlarge

OpenCart-TR

Error: Could not load model shipping/Mng Kargo! Böyle Bir Hata Alıyorum

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com

Farklı tema kullanıyorsunuz muhtemelen.. mng kargo.tpl dosyasını temanızın shipping klasörüne kopyalayınız..

Systembox

OpenCart-TR

1.4.7 ye kurdum direk çalıştı herhangi bir sıkıntı olmadan teşekkürler.

by_danger

OpenCart-TR

hocam bunu 1.4.8 uyarlayamadım verdiginiz konuya göre yapim dedim ama işin içinden cıkamadım yardımcı olursanız sevinirim.
http://forum.opencart-tr.com/thread-1234.html

deli_yusuf

OpenCart-TR

Bunu 148 de kullanabilirmiyiz... ben kurudm gayet iyi ama düzenleden içeri giriyorum modülü açık yağıyorum... kaydet dediğimde yönetim paneli ana sayfaya gidiyor... vede açmıyo... :(((

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com

by_danger' Alıntı:
hocam bunu 1.4.8 uyarlayamadım verdiginiz konuya göre yapim dedim ama işin içinden cıkamadım yardımcı olursanız sevinirim.
http://forum.opencart-tr.com/thread-1234.html

deli_yusuf' Alıntı:
Bunu 148 de kullanabilirmiyiz... ben kurudm gayet iyi ama düzenleden içeri giriyorum modülü açık yağıyorum... kaydet dediğimde yönetim paneli ana sayfaya gidiyor... vede açmıyo... :(((

http://forum.opencart-tr.com/thread-1234.html Bu konuda anlatılanları uyguladığınız taktirde sorunsuz bir şekilde çalışmaktatır. İlk mesaja da eklenmiştir.

deli_yusuf

OpenCart-TR

arkadaşlar dediğiniz herşeyi okudum ve yaptım... denemek için bi ürün aliyim bakalım oluyomu dedim ama

Error: No Shipping options are available. Please contact us for assistance!

:(

ödeme bölümünde hiçbir kargo seçeneği çıkmıyor ve kırmıı kutucukda bu uyarıyı alıyorum

turkuaz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.turkuazhobby.com

Bişeyleri yanlış yada eksik yapıyorsunuz.
Baştan tekrar kontrol edin.
1.4.8b de sorunsuz çalışıyor

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com

deli_yusuf' Alıntı:
arkadaşlar dediğiniz herşeyi okudum ve yaptım... denemek için bi ürün aliyim bakalım oluyomu dedim ama

ödeme bölümünde hiçbir kargo seçeneği çıkmıyor ve kırmıı kutucukda bu uyarıyı alıyorum

Modulu aktif ettiğinize eminmisiniz.. Admin panelden dikkatlice kontrol edin.. Eğer modulu düzenleyip kayıt et dediğinizde sizi admin ana panele atıyorsa admin panelden sistem/genel ayarlar/sunucu bölümünün en altındaki token seçeneklerinden ilgili modulun yanındaki kutucuğu işaretleyiniz..

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com

deli_yusuf' Alıntı:

Kullanılabilir(aktif) kargo olmadığını söylüyor. Hiçbir kargo metodunu aktif etmediğiniz için bu hatayı alıyorsunuz. Kargo metodlarından en az birini kullanılabilir hale getiriniz.

deli_yusuf

OpenCart-TR

mirac' Alıntı:
deli_yusuf' Alıntı:

Modulu aktif ettiğinize eminmisiniz.. Admin panelden dikkatlice kontrol edin.. Eğer modulu düzenleyip kayıt et dediğinizde sizi admin ana panele atıyorsa admin panelden sistem/genel ayarlar/sunucu bölümünün en altındaki token seçeneklerinden ilgili modulun yanındaki kutucuğu işaretleyiniz..

Dediklerinizin hepsini daha önceden yapmışdım...
İLk kurduğumda dediğiniz gibi "Kaydet" deyince Admin paneli ana sayfaya atıyodu... sonra baktım 148'de yayınlanmış hemen onu silip bu 148'i kurdum Önce Kur dedim ve kurudm daha sonra düzenle dedim. İLK OLARAK DURUMUNU AÇIK YAPTIM ve diğer ayarları istediğim gibi ayarladıktan sonra kaydet dedim ve çok düzgün bi şekilde kargo bölümüne döndü ve modu'un durumu açık olarak görünüyor fakat.. dediğim gibi sitede çıkmıyo...