Ürünleri Kategorilerinize Göre Filtre Uygulayın

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
wqpv92.jpg

Admin panelinde ürünlerinizi kategorilerinize göre filtrelemenizi sağlar. Dosyaları yüklemek istediğinizde üzerine yazılsın mı sorusu çıkacaktır. Soruya evet deyin. Eğer dosyalarda değişiklik yaptıysanız bu değişiklikler kaybolacaktır.

Ekli dosyalar

• admin_product_filter_by_category_v1.4.7.zip
    68 KB · Görüntüleme: 151
  • admin_product_filter_by_category_v1.4.8b.zip
    70.4 KB · Görüntüleme: 188
  • filter_category_v04.tar.gz
    12.8 KB · Görüntüleme: 65

cposs

OpenCart-TR
harika olmuş teşşekürler eline sağlık

aLLy1

OpenCart-TR
Merhaba Opencart'ı ve sitenizi yeni keşfettim. Sizinde paylaştıklarınızla sistemimi iice geliştirdim. Emegi geçenlere çok teşkkrler.

eka7a
Paylaştıgın dosyayı sistemime ekledim fakat hata aldım.
Warning: Division by zero in /home/efedisde/public_html/system/library/pagination.php on line 27
27. Satırda $num_pages = ceil($total / $limit);
Ben uğraştım fakat bi sonuç elde edemedim .
Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden Saol'un.

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Admin menüsünden Sistem/Genel Ayarlar/Seçenekler 'den Sayfa Başına Ürün(Yönetim): bölümünü 20 yapıp kaydedermisiniz.. Dediğiniz dosyada bir sorun olmaması lazım eğer siz bir değişiklik yapmadıysanız daha önceden.. 145 / 146 / 147 ye kurdum hepsinde sorunsuz çalıştı..

aLLy1

OpenCart-TR
Cevabın için teşekkürler mirac bey.
Yanlız dedigin yerde (Sayfa Başına Ürün) benzer bir bölüm yok admin'de.
Bide biraz saçma bir soru olcak ama benim sistem'im opencart'ın kaçıncı sürüm oldugunu nasıl ögrenebilirim. Şimdiden saol'un.

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Admin panelinde en altta yazıyordur.. Eğer böyle bir seçenek yoksa sürümünüz 147 değildir.. Çünki 1.4.7 de bu özelliği eklediler.. Modulu kullanmak ve butür sıkıntılardan kullanmak için en sağlıklısı sürümünüzü 147 ye güncellemeniz daha mantıklı olacaktır fikrimce..

tolonservis

OpenCart-TR
Web sitesi
www.tunckolmakina.com
(Bir haftadır bu hatayla ugraşıyorum sununda buldum bu modülü ekledikten sonra olmuş)

Ürünleri Değiştermiyorum ? Hata Veriyor
Admin Bölümden Ürünleri Düzenle Yapıyorum bu Hatayı alıyorum Sil Yaptıgım Zamanda Başarı İle Sildi Diyor Ama Ürünü Silemeiyorum

Kod:
notice: Undefined index: model in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 695Notice: Undefined index: sku in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 703Notice: Undefined index: location in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 711Notice: Undefined index: keyword in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 731Notice: Undefined index: image in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 747Notice: Undefined index: image in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 754Notice: Undefined index: manufacturer_id in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 767Notice: Undefined index: shipping in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 775Notice: Undefined index: date_available in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 783Notice: Undefined index: quantity in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 791Notice: Undefined index: stock_status_id in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 803Notice: Undefined index: price in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 811Notice: Undefined index: status in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 819Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 831Notice: Undefined index: weight in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 839Notice: Undefined index: weight_class_id in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 851Notice: Undefined index: length in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 859Notice: Undefined index: width in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 867Notice: Undefined index: height in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 875Notice: Undefined index: length_class_id in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 887
[/code]

1.4.7 versiyonunda deneyip bu hatayla karşılan varmı bu modül bana çok lazım nası olcak şimdi ne yapmalıyım

echo61

OpenCart-TR
sayın admin 7 verisyonunda zaten böyle bir özellik var sanıyorum ben eklenti eklemeden yapa biliyorum

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
1.4.7 versiyonda ürünler sayfasında kategoriye göre filtreleme özelliği yoktur.

kadirhancihan

OpenCart-TR
RE: [KOD] Ürünleri Kategorilerinize Göre Filtre Uygulayın

bu modulu 1.4.8 verisyonuna uyarladıgımda urunlesti filtrelemeye calıstıgımda veyahut duzenlemeye tıklattıgmda panelden atıyor :s 1.4.7 mod larını 1.4.8 versiyonuna uyarlama konusnun inceledim gerekli .php sayfalarnda duzenlemeyi de yaptıgım halde gene aynı sorunla karsılaısyorum :s anlayamadım ayrıca mirac arkadasımızn hızlı fiyat duzenlme modu da yukluydu onuda bozdu bu mod :)

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com

product_list.tpl dosyasında ikiside farklı farklı değişiklikler yaptığı için en son ne yüklediyseniz onun ayarlarına dönecektir.. Klasör içeriğindeki dosyalardaki kodları karşılaştırıp manuel olarak eklemeniz gerekiyor..

Admin paneldeki sistem/genel ayarlar/sunucu sekmesinin en altındaki token ile ilgili yerde bu modulu kontrol ediniz varsa yanındaki kutucuğu işaretleyip kayıt ediniz..

Ama çalışsa bile dediğim gibi kodları manuel olarak kontrol edip düzenlemeniz gerekiyor..

kadirhancihan

OpenCart-TR

saol mirac izinler verildiginde sorun kalkıyor ancak product.tpl siz bu iki konuuyu birlestirip product.tpl de gerekli manuel duzenlemeyi yaıpıp bu iki kodu mod olarak yayınlayamazmısınız? eger mumkun olursa cok sevinirim. iyi calısmalar

onderm

OpenCart-TR

mrb..
kategorilerine göre arama modülü yapıldığı gibi, ürün fiyatına görede arama modülü yapılabilirmi? yani stok miktarı var fakat fiyat gözükmemekte panelde....bu bir eksiklik değilmidir?

kadirhancihan

OpenCart-TR

http://forum.opencart-tr.com/thread-1391.html

su konudaki mod la bu modun ikisini birden kurunca cakısıyorlar bu ikisni birlestirip tek bir mod halinde yaapabilecek arkadaslar ilgilenip paylasırsa sevinirim

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com

kadirhancihan' Alıntı:

su konudaki mod la bu modun ikisini birden kurunca cakısıyorlar bu ikisni birlestirip tek bir mod halinde yaapabilecek arkadaslar ilgilenip paylasırsa sevinirim

Bu modul 147 linkteki modul 148.. Çakışması kaçınılmaz bir durum sanki..

kadirhancihan

OpenCart-TR

evet kacınılmaz ama :) iki modulun product dosyalarını sen birlestirebilirsin dye dusundum ;)

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
bu modulü 1.4.9 da anca yanıltıcı sayfa ile kullanabiliyorum. 147 modullerini 148 e çevirme konusunda ne kadar uğraştıysam boşuna bir türlü beceremedim. umarım en kısa zamanda bu modül orijinal hali ile 1.4.9 için çıkar.

mirac' Alıntı:
product_list.tpl dosyasında ikiside farklı farklı değişiklikler yaptığı için en son ne yüklediyseniz onun ayarlarına dönecektir.. Klasör içeriğindeki dosyalardaki kodları karşılaştırıp manuel olarak eklemeniz gerekiyor..

Admin paneldeki sistem/genel ayarlar/sunucu sekmesinin en altındaki token ile ilgili yerde bu modulu kontrol ediniz varsa yanındaki kutucuğu işaretleyip kayıt ediniz..

Ama çalışsa bile dediğim gibi kodları manuel olarak kontrol edip düzenlemeniz gerekiyor..

kullandığım versiyon 1.4.9
product_list.tpl dosyası değilde ürünleri düzenlemeye kalktığımda product_form.tpl dosyasında hata aldım.

sabahtan beri dil ekledim 1.4.7 modullerini 1.4.8 e çevirme konusunda anlatılanları yaptım. genel ayarlardan sayfa yanıltıcıyı çalıştırdım. ama yok. bir türlü beceremedim bu konuyu.

arkadaşlar sorunu çözdüm resmi siteden orijinal sürümünü buldum. resmi sitedeki arkadaşlara teşekkürler. ayrıca vaktim olmadığı için türkçeye çeviremiyorum şimdilik. yarına türkçesini inşallah veririm.

Admin panelinde Ürünleri Kategorilere göre filtreleme

usertolem

OpenCart-TR
ürün fiyatlarını hızlı düzeltrme modülü ile birlikte kurulduunda ortalık karışıor :)

kadirhancihan' Alıntı:

Aynı sorunu bende yaşıyorum ya