Ürünleri Kategorilerinize Göre Filtre Uygulayın

chawbella

OpenCart-TR
üstad eline sağlık , inanki böyle bir modül varmı diye soracağım an gördüm . teşekkürler paylaşım için .

osman

OpenCart-TR
29d95qt.jpg
hocam mrb. şimdi ben opencart sürümümü bilmiyorum yapan arkadaşlarda belli bi sürümü yok geliştirme dediler. admin panelimde ürün filtrelemede resimdeki alanlar var ben bunları nasıl çogaltırım yani alan eklemek ve bazı alanları süze bilmek istiyorum.örneğin fiyatı vs.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Kullandığınız sürüm çok eski bir sürüm. Dökümanlar sayfasında anlatılanları takip ederek sürümünüzü güncelleyiniz. Sitenizde fazla içerik yoksa baştan da kurabilirsiniz.

osman

OpenCart-TR
hocam ilginiz ve alakanıza çok tşk . sitedeki ürünler önemli değil henüz tam faaliyete geçirmedim. ben opencartı yeni buldum oda site aldığım için yani yeniyim tabiki eskimi yenimi bilemiyorum sürüm ama belli en eski sürüm sitede yazılanları okudukça bunu anladım.ben ftp ile bağlanıyorum siteme başka hiç bişey bilmiyorum.işte burda okudukça öğrendikçe bişeyler yapıyım daha iyi olsun dedim sitedeki ürünler hiç önemli değil silinsin ben baştan sıfırdan nasıl kurarım veya güncellerim bi yol gösterirseniz sevinirim.
saygılarımla

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
osman' Alıntı:
hocam ilginiz ve alakanıza çok tşk . sitedeki ürünler önemli değil henüz tam faaliyete geçirmedim. ben opencartı yeni buldum oda site aldığım için yani yeniyim tabiki eskimi yenimi bilemiyorum sürüm ama belli en eski sürüm sitede yazılanları okudukça bunu anladım.ben ftp ile bağlanıyorum siteme başka hiç bişey bilmiyorum.işte burda okudukça öğrendikçe bişeyler yapıyım daha iyi olsun dedim sitedeki ürünler hiç önemli değil silinsin ben baştan sıfırdan nasıl kurarım veya güncellerim bi yol gösterirseniz sevinirim.
saygılarımla

eka7a' Alıntı:
Dökümanlar sayfasında anlatılanları takip ederek sürümünüzü güncelleyiniz.

niTRos001' Alıntı:
Bu modülün 1.5.1 için olanı varmı yada ne zamana piyasaya çıkar?

http://forum.opencart-tr.com/thread-4280.html

ben_erhan

OpenCart-TR
merhaba arkadaşlar,

bu modülü kurduktan sonra özel ürünleri modülünde ürün ekleme sorunu meydana geliyor.

EnverYigit

OpenCart-TR
Yapılan değişiklikler neler acaba, bu modifikasyonu direkt olarak yükleyemem şu anda?