ürünler sayfasına beni ara modülü ekleme

blacklion

OpenCart-TR
Tam aradığım modüldü :)

ff de denendimi, bende ff de görünmüyor

alayel

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar.
1.5.1.3.1 sürümünü kullanıyorum.
Modülü tam olarak nasıl yükleyeceğim anlayamadım.
zipten beniara klasörü çıkıyor tıklıyorum ona beniara ,beni-ara.php, Oku.txt
sonra beni ara klasrüne tıklıyorum call_me_dosyalar,arka.png,arka1.png,call_me.htm,gonder.png
dosyaları çıkıyor,
Daha sonra call_me_dosyalar 'a tıklıyorum XcreaStyles.css dosyası çıkıyor karşıma

Şimdi ben bunları sırası ile nasıl yükleyeceğim.
Yardımcı olurmusunuz ?

mehmet1970

OpenCart-TR
Blue_Dragon' Alıntı:
Göndermiş olduklarından birşey anlamadım ?

Merhaba,

Web sunucusu üzerinden mail gönderimlerinizde yazılımınız üzerinde smtp kimlik doğrulaması gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
Bu işlemi gerçekleştirmemeniz durumunda belirttiğiniz şekilde hata yaşayabilirsiniz.Ekte örnek php dosyasına ulaşabilirsiniz.

Peki bunu nasıl gerçekleştireceğiz Smtp doğrulama open cart ve bu modülde gerçekleştirme imkanımız var mı natro ile iletişime geçtim normal form koyuyorum o dahi gitmiyor bunu nasıl çözeriz diyorum biz yazılıma destek vermiyoruz aldıgınız yer ile iletişim kurun diyor :( kafayı yicem o kadar hosting firması ile çalıştım böyle saçma bir durum görmedim

Sorun çözülmüştür NATRODAN KAYNAKLANMIYOR TAMAMEN MAİL AYARLARINDAN ...... WWW.DEVLETSINAVLARI.COM MESAJ BIARAKIN
SORUNUNUZU HEMEN ÇÖZECEĞİM DOSYAYI GÖNDEREYİM..

OPEN CART 1.5 İİÇİN BENİ ARA --SORUNU ÇÖZÜLMÜŞTÜR..
FORMDA O KADAR ARAMAMA RAĞMEN ÇÖZÜMÜNÜ BULAMMAIŞTIM..
WWW.DEVLETSINAVLARI.COM sayfama mesaj atarsanız Çözümünü paylaşırım...
beniara.php - Gönder butonu - Mesaj bırakın..

salbay

OpenCart-TR
Hocam bende de mail gitmiyor.Ayrıca siparişiniz başarı ile alındı...........yazan mesajda türkçe karakterler yerine şekiller çıkıyor.

resif

OpenCart-TR
salbay' Alıntı:
Hocam bende de mail gitmiyor.Ayrıca siparişiniz başarı ile alındı...........yazan mesajda türkçe karakterler yerine şekiller çıkıyor.

Mail için modül içerisindeki oku dosyasını dikatlice uygulayınız ,
karakter hatası içinse beni-ara.php dosyasını utf-8 bomsuz olarak kaydedin sorun çözülecektir .

By DRaGoN

OpenCart-TR
Teşekkürler emeğine eline sağlık çok güzel oldu süper çalişiyor
Sabırsızlıkla hangi üründen geldiğini öğrenmek içinde yapacağınız çalişmayı 4 gözle bekliyoruz

www.abajurcum.com
www.abajur.tk

expero

OpenCart-TR
Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EET/2.0/no DST'
böyle bir hata alıyorum. bugüne kadar sorunsuzdu bu gün bu hatayı verdi. neden kaynaklanıyor olabilir.

maylila

OpenCart-TR
Hocam herşey tamam, ürünlere eklendi fakat mail gitmiyor. Hostum natroda, herhangi bi sıkıntı yok mail gönderiminde vs. Sipariş mailleride geliyor siteden fakat beniara'nın maili gelmiyor.

ekrem

OpenCart-TR
merhaba arkadaşlar dediklerinizi aynen yaptım gönder dediğimde çalışıyor mail geliyor fakat gönder tuşuna bastıktan hemen sonra gonder tuşunun orda şu hata mesajını alıyorum ve yardım etmenizi rica ediyorum.

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EET/2.0/no DST'

arkadaşlar araştırmalarım sonucu çözümü buldum
şu kodu date_default_timezone_set ("Europe/Helsinki");

şunun bir satır üstüne yazmak gerkiyormuş

if (@$_GET['islem'] == "gonder") { gonder($_POST['ad'],$_POST['cep'],$tarih=date('Y-m-d'),$saat=date('H:i:s'),$ip=$_SERVER['REMOTE_ADDR']); }

şu şekilde

date_default_timezone_set ("Europe/Helsinki");

if (@$_GET['islem'] == "gonder") { gonder($_POST['ad'],$_POST['cep'],$tarih=date('Y-m-d'),$saat=date('H:i:s'),$ip=$_SERVER['REMOTE_ADDR']); }

atmel

OpenCart-TR
paylaşan arkadaşa teşekürler benim çok işime yarıyor yalnız müşteri telefon numarasını hangi üründen veya sayfadan bıraktı bunu görmek için değişiklik yapıla bilirmi yada en azından altına bir email kutucuğu açılırsa daha faydalı olacaktır

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
hangi üründen geldiğine dair bir yer açılması biraz zor çünkü product sayfasından çektiği için onu ayarlamamız çok zor

cero34

OpenCart-TR
blade hocam oncelikle tesekkurler...hangi urunden geldigini dair yukaridaki adres cubugundaki linkin adresini gonderse... biraz uzun omus olur ama... olabilir diye dusundum... sizce hocam...

cero34

OpenCart-TR
tesekkürler blade hocam, elinize saglik...

grafiozo

OpenCart-TR
Web sitesi
www.egemedyagrup.com
blade o zaman allah klavyene güç versin.... Bu arada ben hem pop3 mail ekledim oldu, hotmail de ekledim o da oldu. Ama serverden gelmiş gibi oldu ikisindede. Mail başlığı veya nerden geldiği belirsiz Es@serveriminadi.com şeklinde geldi mail başlığı

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
Teşekkür ederim. En kısa sürede ayarlamasını yapıp yayınlayacağım. evet o şekilde gelir. onu beni-ara.php dosyasından ayarlamasını yapabilirsin.

dj-jackal

OpenCart-TR
çok güzel paylaşım.Emeğine sağlık kardeş.