ürünler sayfasına beni ara modülü ekleme

mfatihsaydam

OpenCart-TR
teşekkürler çalıştı fakat türkçe karakter sorunu oldu anlayamadım

mfatihsaydam

OpenCart-TR
yani mesela ö,ç,ğ, gibi türkçe karakter kullandığımda baklava dilimine benzer karakterler çıkıyor.
örneklemek gerekirse hocam dükkan yazınca d♦kkan çıkıyor ama dukkan yazınca sorun yok :)

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
mfatihsaydam' Alıntı:
yani mesela ö,ç,ğ, gibi türkçe karakter kullandığımda baklava dilimine benzer karakterler çıkıyor.
örneklemek gerekirse hocam dükkan yazınca d♦kkan çıkıyor ama dukkan yazınca sorun yok :)

kayıt yaparken yanlış kayıt yapmış olabilirsin. uft-8 olarak yaparsan sorun ortadan kalkacaktır

mahoni

OpenCart-TR
herşey güzel elinize sağlik lakin call me .html gerçekten cok kirli. google temiz kaynak kodları seviyor. sizin de siteniz var bunu kötü algılamayin google hepimiz için önemli. olmayan imagelerin backgroundları var. anlamsız div var. css de olmayan ul li lerin sayfanin tamanina hakim olacak şeklide genelleme cssleri var. derken html in sadece işleve göre temizlenmesi hepimizin yararina olur. yine de başı çekip bunu geliştirdiğiniz için teşekkurler.

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
rica ederim bunu acele bi şekilde yazmıştım arkadaş istediği için ama dediğiniz konularda haklısınız. Ben kendi sitemde düzenlemeyi yapmıştım oradan kodları alabilirsiniz yada burada da yayınlayabilirim.

Selim64

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fondomain.com
Selam arkadaşlar bu modülü şu şekil kullanmak mümkünmüdür ?
her sayfada en altta sabit kalacak yani explorerde opencart açıldığında alt kısımda sabit bir popup
gibi.

Buarada Modülü yapan Kardeşime Teşşekkürler.

atillakilic

OpenCart-TR
Merhaba bende denedım 1 5 3 1 de ama acıklama alanının uzerınde sitenin logosu cıktı nerede yanlıs yaptıgımı tahmın edebılen var mı