teknopazaravm.com yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar..

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
TeknopazarAVM

Epey uğraştım ama değdi.. Opencart-tr ailesinede çok teşekkürler :)) Teması ve bazı modülleri de kendime aittir arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum...teşekkürler..

DrNotebook

OpenCart-TR
başarılı olmuş site biraz kasıyor ama gorselliği güzel bence biraz sadelestirirsen hızlı calisirsa cok güzel olur

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Hepinize teşekkür ederim sitenin kasması biraz evet o da üste (header) koydugum kategori slider dan kaynaklanıyor js dosyasında bir sorun var yada baska bir modül js dosyası ile çakışyor gibi geliyor incelemedim daha.. tekrar teşekkürler..

tuncay_geronimo

OpenCart-TR
kardeşim tebrikler on numara bir siten var. ben 2200 tl ile bir şirkete yaptirmiştim. alışveriş sitesi. ama sonra malum rekabet ve kriz iflaz ettim şimdi yine toparlanmaya çalışıyorum. çok beğendim. siteni.

orkunhosting

OpenCart-TR
Güzel Olmuş

Siten güzel genel itibarıyla fakat senin de farkında olduğun gibi kasıyor. Bence üsteki kısmı kaldır rahatlayacaktır ve çokta ürünle boğulmayacaktır anasayfa

adobe

OpenCart-TR
aslında tipik olarak güzel duruyo ama kullanışlı değil

duyguseli

OpenCart-TR
arkadaşım siten harika olumsuz yorumları kafana takma.open-cart sitelerinin en iyilerinden örnek alınacak bir site olmuş.kullandığın tema sanamı ait eğer bir yerden indirdiysen bizimle paylaşırsan çok mutlu olurum.aşık oldum resmen sitene

burcakyakin

OpenCart-TR
opencart için örnek sitelerden bencede emeğinize sağlık

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Teşeşkkür ederim...Sİzde Sağolun

duyguseli' Alıntı:
arkadaşım siten harika olumsuz yorumları kafana takma.open-cart sitelerinin en iyilerinden örnek alınacak bir site olmuş.kullandığın tema sanamı ait eğer bir yerden indirdiysen bizimle paylaşırsan çok mutlu olurum.aşık oldum resmen sitene

Tşk ederim tema tamamen bana ait.. şu an paylaşmayı düşünmüyorum...

ozkan baba

OpenCart-TR
Çok Güzel abi temaının benim olmasını isterdim

göktürk

OpenCart-TR
Sİte bence çok Karışık duruyor.Tamam helal olsun emek harcamışsın ama eleştiriye açık.Gözüme hoş gelmedi.

Ürünle birbirine yapışık sanki dergi okuyor gibiyim.
her ürünü ayrı tablo içine alırsan güzel olur.

ayhan1981

OpenCart-TR
Merhaba, öncelikle eline sağlık , emeğinin karşılığını alacaksındır emin ol bundan. Lakin siten kırmızıya boğulmuş olarak görünüyor. Yani şöyleki ilk bakışta çok kırmızı göze çarpıyor , sanki yazılar siyah olsa daha iyi olacak gibi. Hayırlı işler.

nneyzenn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sefayurtsever.com
Üstad yine muhteşem tema :D Eksiklik yok fazlası var gibi geldi bana ama sen daha iyi bilirsin. Neyse sadete geleyim, yukarıda ürün akışında kampanyalara tıklandığında görüken ürün sayısı fazla gibi geldi :D hani 20 ürün yerine 10 ürün göz yormazdı.

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
ah be osdem sende mi :(
keşkem kaldırmasaydın o opencart-tr linkini. yada bir yerlere gömseydin. ne bileyim kaynağı görüntülediğimiz de http://www.siamopencart.com/ linki dururken opencart-tr nin durmaması biraz rahatsız etti.

bu serzenişten sonra gri ve kırmızının uyumunu mükemmel yakalamışsın. ayrıca göz yormayan bir site olmuş. bende açılma hızı konusunda sorun olmadı ancak ana sayfada ki ürün sayısının sanki biraz daha olması çok daha rahat gezilebilmesini sağlayacaktır diye bir düşünceye kapıldım. özellikle yeni ürünler çok fazla ve her yandan ürün fışkırıyor. sol taraftan vb. bu da hangi ürüne ulaşacaktım ne arıyordum dur şuna da bakayım derken ziyaretçi açısından kafa karıştırıcı olabilir.
Kategorilerin açık olarak gelmesi güzel fikir bu kadar çok alt kategori içeren sitelerde. ancak ana kategorilerin yazı karakterini bold, yada rengini daha koyu yaparak altını çizerek vb daha belirgin hale getirirsen sanki görüntüleme de ve bulmada yardımcı olur diye düşünüyorum.

herhang bir ürüne tıklayınca açılan tab ların türkçe karakterlerine lütfen dikkat edelim. TAKSIT değil TAKSİT ya da DIĞER RESIMLER deil de DİĞER RESİMLER gibi. sayfanın bir çok yerinde gözüme çarptı bu bilgin olsun. Bir de ürün sayfalarında sayfa aşağıya doğru çok fazla uzamakta solda olan moduller yüzünden. iç sayfalarda modulleri azaltmak ve ya o sayfalarda sağ ve sol moduller şeklinde dizerek biraz daha güzel bir görüntü yakalanabilir.

ayrıca seo url lerin açık olması çok işine yarayacaktır. web config veya htaccess dosyanı bir kontrol edersen süper olur.

son bir şey;
üst menunde ana sayfa giriş yapın .... kısmında kullandığın hover resimlerinin altında ki kırmızı çizgiyi kaldırmazsan daha hoş durabilir. hem üst hem altında çıksın o menüye ait kırmızı çizgi.

müşterin bu kadar çok didiklememiştir sanırım. kusuruma bakma :D

ellerine sağlık bol kazançlar.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
.):):):) Opencart yazısını kaldırdım cünki gerekeni yaptıgım için bu 1..
ben kendimi müşteri tarafına koyup siteye baktıgımda free bir yazılımla yapılmış oldugunu anladıgım bir siteyi çokta güvenli bulmuyorum dolayı ile çoğu müşteririnde bu şekilde düşüğnügünü sanıyorum.. E-ticaret konusunda haddinden fazla şüphelerin oldugu güvenin tam oturmadığı bir ülkede yaşıyoruz. birde bu şekilde bakarsan olaya ben opencart yazısının kaldırlmasını yadyrgamıyor hatta hoşgörüyorum..opencart arafından bunun zorunluluğu olmadıgnın belirtildigi gibi Kaldıki Eka7a kardeşimiz gecenlerde bu konudaki forum kuralınıda degiştirmiştir silinmemesi gerektigini degil silinip kendi yazlımıymış gibi yazılan sitelerint anıtım yapılamayacaga seklindedir.. Ayrıca ben yaptıgım bütün temalarımın demolarında opencart ve TR linklerini kaldırmıyorum.. demolarıma bakabilirsiniz ancak Kredi kartı entegre ettigim tzksitli satış yaptıgım günlük ortalam ziyaretcisi 200 tekil olan bir siteye de opencart copyrgiht yazmanın yukarda söyledigim sebeblerden dolayı doğru bulmuyorum ayrıca teknopazaravm.com un kaynak kodlarına bakılmaıgı sürece opencart oldugunu de coğu kimse anlayamaz. herkes farklı düşüneiblir ona da saygım var ki ben gerekenide yaptım.. güzel Site yorumların için teşekkür ederim

rozdemir

OpenCart-TR
expoler 9.0 da kayma var diğerlerine bakmadım