teknopazaravm.com yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar..

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
muzorotti' Alıntı:
Herkes bir şeyler yazar... Yorum yapamaz...

bu gerçekten çok kırıcı yoruma açılmış bir web sayfası için, eskilerin birbirlerini korumasını anlayabiliyorum ama doğruları taraf tutmadan yazmalı insan.

*Not: Bu forumun ( işlenen e-ticaret ama) kuruluş amacının sadece ticaret yapmak için olduğunu sanmıyorum.

Dğerli Kardeşim Muzorotti..
'Herkes bir şeyler yazar yorum yapamaz" dan kasıt herkes bir şeyler yazar ama yprum yapmasını bilmez demekanlamında kullanılmıştır siz aynı konuda başka bir mesajımıda gene kendinize göre anlamıştınız bu sizin işinize geldiği gibi anlamk itesiğinizdne kaynaklanıyor sanırım..Bu forum da işlenen e-ticaret evet ama amcının ticaret olmadını söylüyorsunuz siz premium üyeliğim( ücretini ödeyerek forumda acılmış bir imkanı kullanıyorum bana özel bir şey degil herkes kullanabilir) dışında benim 400 den fazla hangi mesajımda ticaret yaptıgımı söyleyebilirmisiniz sanki ben cıkıp pazar satıcıları gibi gel kardeşim temaya gel dermişim gibi haksızca yazabiyorsunuz sze sorarım kaç kişiye hangi konuda yardımınız oldu bu forumdaki ama benim mesajlarımı bir okuyun lütfen....kime illa gel sana tema satayım yada ne bilim buna benzer bir şey söylemişim.. siz tema yapıp modül yapıp satışa koydunuzda hayır koyamasınızmı dendi..
Gene ayrıca burası evet e-ticaret işeleniyor ama kusura bakmada burada o temaları alanlar ne yapıyorlar amme hizmetimi veriyorlar onlarda ticaret yapıyorlar değilmi..Ayrıca bu forumda kendisi tarafından tasarlanıp ücretsiz paylaşılan nerde ise son 5 temanın 3 tanesi bana aittir bilginize..sizin ne paylaşımınız var ki "bu forumun amacı sadece ticaret yapmak degildir" diyerek bu şekilde yargılıyabiliyorsunuz birilerini..belkide benim paylaştıgım temaları ve mod coktan pc nize indirip belkide bir sitede kullandınız bu yaptıgınız resmen haksızlık..

Son olarak artık bu konu canımı sıkmaya başladı kimseyi kırmak istemiyorum Kalkmış adamın biri 3 gündür benim bu konuyu irdeleyip duruyor benim sitem kayık benim sitem kalabalık benim sitem dandik kardeşim niye dandik bir siteyi 3 gündür malzeme yapıyorsun kendine varsa icratın göster bizde görelim hayret bir şey ya.. yeter artık be yeter.. haddini bil.. Forum yönetimi lütfen bu konuyu tamamen siliniz...herkese selametle..

web_center

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
muzorotti' Alıntı:
Herkes bir şeyler yazar... Yorum yapamaz...

bu gerçekten çok kırıcı yoruma açılmış bir web sayfası için, eskilerin birbirlerini korumasını anlayabiliyorum ama doğruları taraf tutmadan yazmalı insan.

*Not: Bu forumun ( işlenen e-ticaret ama) kuruluş amacının sadece ticaret yapmak için olduğunu sanmıyorum.

Dğerli Kardeşim Muzorotti..
'Herkes bir şeyler yazar yorum yapamaz" dan kasıt herkes bir şeyler yazar ama yprum yapmasını bilmez demekanlamında kullanılmıştır siz aynı konuda başka bir mesajımıda gene kendinize göre anlamıştınız bu sizin işinize geldiği gibi anlamk itesiğinizdne kaynaklanıyor sanırım..Bu forum da işlenen e-ticaret evet ama amcının ticaret olmadını söylüyorsunuz siz premium üyeliğim( ücretini ödeyerek forumda acılmış bir imkanı kullanıyorum bana özel bir şey degil herkes kullanabilir) dışında benim 400 den fazla hangi mesajımda ticaret yaptıgımı söyleyebilirmisiniz sanki ben cıkıp pazar satıcıları gibi gel kardeşim temaya gel dermişim gibi haksızca yazabiyorsunuz sze sorarım kaç kişiye hangi konuda yardımınız oldu bu forumdaki ama benim mesajlarımı bir okuyun lütfen....kime illa gel sana tema satayım yada ne bilim buna benzer bir şey söylemişim.. siz tema yapıp modül yapıp satışa koydunuzda hayır koyamasınızmı dendi..
Gene ayrıca burası evet e-ticaret işeleniyor ama kusura bakmada burada o temaları alanlar ne yapıyorlar amme hizmetimi veriyorlar onlarda ticaret yapıyorlar değilmi..Ayrıca bu forumda kendisi tarafından tasarlanıp ücretsiz paylaşılan nerde ise son 5 temanın 3 tanesi bana aittir bilginize..sizin ne paylaşımınız var ki bu şekilde yargılıyorusnuz birilerini..

Son olarak artık bu konu canımı sıkmaya başladı kimseyi kırmak istemiyorum Kalkmış adamın biri 3 gündür benim bu konuyu irdeleyip duruyor benim sitem kayık benim sitem kalabalık benim sitem dandik kardeşim niye dandik bir siteyi 3 gündür malzeme yapıyorsun kendine varsa icratın göster bizde görelim hayret bir şey ya.. yeter artık be yeter.. haddini bil.. Forum yönetimi lütfen bu konuyu tamamen siliniz...herkese selametle..

Merhaba;
Siz sitenizi tanıtıma açmışsınız. doğrumu ? Doğru. Sonra yorumlarınızı bekliyorum demişsiniz. Doğrumu? Doğru !

Güzel yorumlara güzel ve medeni cevaplar vermişsiniz. Taki ben size yorum yazana değin.
Benim siteniz hakkındaki samimi eleştirlerim hoşunuza gitmedi ve mesajlarıma agresif TEK TARAFLI bir tutumla objektiflikten uzak sübjektif yaklaşımla saldırgan alaycı cevaplar verdiniz. Tıpkı muzorotti adlı üyenin son mesajındaki(Dün, 21:21 PM - Mesaj: #38)
eleştirisine verdiğiniz cevap gibi.

Öncelikle siz benim size yönelttiğim samimi olarak yazdığım ama işinize gelmediği için görmezden geldiğiniz mesajlara cevap verin lütfen. Tabii tarafsız olmayı başarabilirseniz.

Son olarak:Kusura bakmayın da Siz sitenizi yoruma açmışsınız. Yorum istemişsiniz

Öyle güzel yorumlar alınca iyi hoş ve her şey güllük gülistanlık.

Ama eleştiri ve yorumlar sizin istediğiniz gibi olmayıncada hemen saldırın bağırın çağırın alay edin.

ama yoruma açtığınız sitenizde hoşunuza gitmeyen yorumlar olduğunda, benim sitem böyle benim sitem şöyle demek lüksünüz yok. Yoruma açın sonrada birileri istediğiniz gibi yorumlar yazmadı diye sitenizi eleştirdi diye yönetimden konunun silinmesini istiyorsunuz. Ne güzel.

Halbuki
-Yahu birileri brova süper olmuş diye birer cümle ile konuyu geçiştirirken,bu adam bu kadar incelemiş siteyi ve sonrasında da yazdı çizdi, ben alaycı tavırla ekran koyda görelim dedim hemen screenlerle hataları gösterdi ve ekledi. Bana bir şeyler anlatmaya çalıyor galiba... diyerek biraz objektif yaklaşsa idiniz bunlar hiiiç yaşanmazdı.

Ben her zaman haddimi aşmadan yazdım ve sadece eleştiride bulundum. Yorumlarım sizin hoşuna gitmediği için siz hep kişisel yaklaştınız ve beni hedef alarak yazdınız.

Maalesef Haddini aşan, sadece kişiliğe sataşan yazılar hep sizden geldi.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
tamam kardeş sen haklısın(?) bütün hata bende sonucta sitesini yoruma acan benim ve bunu yaptıysam senin gibilerinden yazıklarınıa eyvallah demem gerekir....eyvallah...

Not : Forum yönetimin de bu duruma 3 gündür sessiz kalması da açıkcası biraz düşündürücü?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
osdem66' Alıntı:
Not : Forum yönetimin de bu duruma 3 gündür sessiz kalması da açıkcası biraz düşündürücü?

web_center ın yazmış olduğu yazılarının hiç birinde aşağılayıcı, alaycı ya da hakaret eden bir yazı okumadım ya da gözden kaçırdım. Gördüğü hataları, şöyle olsaydı ya da şunlar şunlar olmasaydı gibi şeyler yazmış

Bende bu yüzden bir müdahale de bulunmadım. Konunu silinmesin istiyorsanız silerim. Bunun için konuyu bildirmeniz yeterli

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
web_center' Alıntı:
Merhaba; siteniz opencart için yazılmış; eklenti, modül ve kodlarının nerdeyse hepsinin bir arada kullanılmış olan bir örneği gibi olmuş dersem sanırım abartmış olmam. Tabi doğal olarak böyle oluncada bir kalabalık ve karmaşada almış başını gitmiş. biraz sadeleştirmenizde kesinlikle fayda var. Ayrıca görseller ve tema öğeleride fazlası ile amatör ve basit duruyor. Bunlarında elden geçirlmesinde kesinlikle fayda var. Bu konu içinde yer alan bir yazınızda kaynağına bakılmasa opencart olduğu anlaşılmaz demişsiniz. Ancak siteniz; kullandığınız modlar, eklentiler ve kodlar ile ben OPENCART ım diye zaten çığlık atıyor :) Ayrıca neden opencart ı bu kadar değiştirmek ve tanınmaması için fazlası ile çaba sarf ediyorsunuz anlayamadım. :) . Farklılık istiyosanız piyasada ziyadesi ile bulunan farklı open source scriptleri tercih edebilir yada deneyebilirsiniz.

Son olarak internet explorer sürümlerinde sitenize bir göz atmanızda fayda var. Şu an var olan kaymayı görebilirsiniz.

Son kullanıcıların %80 inin internet explorer kullanmakta olduklarını unutmayın !

Sayın eka7a kardeşim özellikle yukarıdaki aıntı mesajın yani arkadaşın ilk mesajındaki
Özellikle bu bölüm (Bu konu içinde yer alan bir yazınızda kaynağına bakılmasa opencart olduğu anlaşılmaz demişsiniz. Ancak siteniz; kullandığınız modlar, eklentiler ve kodlar ile ben OPENCART ım diye zaten çığlık atıyor :) Ayrıca neden opencart ı bu kadar değiştirmek ve tanınmaması için fazlası ile çaba sarf ediyorsunuz anlayamadım. :) . Farklılık istiyosanız piyasada ziyadesi ile bulunan farklı open source scriptleri tercih edebilir yada deneyebilirsiniz.) Buraya kadarki yazdıklarına eyvallah yazabilir ona göre doğrusu böyledir baskasına göre farklıdır.. ancak özellikle bu bölüm dedigim kısımdaki yazılan mesajların Teknopazaravm. ile ne alaksı var söylermisiniz bu kişiliğe yöneltilmiş bir eleştiri degilmidir...benim tepkimde zaten bu kısıma olmuştur.. ben benim fikirlerime yorum yapın dememişm ki birisi bir yorum ypamış ona cevab vermişim ne geregi var birisine verdigim cevabtan alıntı yaparak hoş olmayan bir uslub ve eklimelerle kişiliğe yönelik bir eleştir yapmaya.. zaten bu mesajdan sornaki gelişmleri ve karşılıklı mesajları saymıyorum gerekte yok akrşılıklı didişmekten öte degil bu mesajdan sonraki hiç bir mesajında anlamı yok cünki bu mesajı bu şekile yazmasa idi zaten devamı böyle olayacaktı.. bu mesajı yazıp benim tepkimi aldıktan sonra kalkıyor siteyi eleştirmeye yöneliyor sonraki mesajlarında da kalkıp ben ne dedimki sitenizi eleştirdim diyor.. bunu ilk mesajında adam gibi yapsaydı olmazmıydı.. kaldıki sitemle ilgili yaptığı eleştiri ve yrumlarabenzer yorumlar daha öncede yapılmış ben niye acaba o kişilere aynı tepkiyi vermedim sizce?

Yapmayın Eka7a Kardeşim adam resmen benim sabrımı denedi bu mesajları okuyan birsinin sanki benimle bir sorunu oldugunu sanması içten bile degil.. yazdıklarını okumanızı öneririm başka birisi olsa idi belkide daha farklı davranabilirdi ki kendisine özel mesaj atarak sabırmın tükendigini belirterek yazmamasınız rica ettim...
Ben arkadaşın yazdıklarını okumaya üşendin o yazmaktan üşenmedi.. bunuda ciddiye almak samimyet olarak adlandırdı..

Neyse HAYIR silmeyin siz eğer bunu normal görüyorsanız KALSIN...hayırlı günler..
Lütfen Rica ediyorum web_center arkadşım siz bu mesaja cevab yazmayın rica ediyorum...