Satın Al Butonunu düzenleme

medius

OpenCart-TR
arkadaşlar "satın al" butonuna tıkladıgım zaman iletişim bölümüne gitmesini istiyorum nasıl halledebilirim ?

7 kişi bakmış kimseden yardım yokmu :)

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
catalog/view/theme/module dizinindeki dosyaları tek tek incelemen lazım ben kendi sitemde kaldırdığım için şu an bakamıyorum. ama hatırladığım kadarıyla "add" diye aratırsan bi ipucu bulabilirsin.

medius

OpenCart-TR
betseller_home dosyasında su kod var " <a class="button_add_small" href="<?php echo $products[$j]['add']; ?>" title="<?php echo $button_add_to_cart; ?>" >&nbsp;</a>
<br />
<?php if ($products[$j]['rating']) { ?>" nasıl iletisim sayfasına yönlendirebilirim ?

yardım yokmu ?

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Yardım varda birisi soru soracak diye nöbetçi olarak bekleyemiyoruz kusura bakmayın..

Bunun neyini iletişim sayfasına yönlendireceksiniz anlamadım.. Fiyat istesin mail atsın vs gibi bişey istiyorsanız alttaki modulu kullanarak istediğiniz ürünün fiyat bölümüne iletişim numaralarınızı yazabilirsiniz veya biraz değişiklikle iletişim linki ekleyebilirsiniz..

http://forum.opencart-tr.com/thread-1799.html

medius

OpenCart-TR
tamam anladım da bunu eticaret olarak değilde modulleri hoş oldugu için kiralık ev ve daire olark hizmet verecek o yuzden direk iletişim linkine yönlendirmek istiyorum

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
\catalog\view\theme\default\template\product/product.tpl dosyasında verdiğiniz kodları alttaki gibi düzenleyin o zaman..

<a class="button_add_small" href="BURAYA İLETİŞİM FORMUNUN LİNKİ EKLE" title="<?php echo $button_add_to_cart; ?>" >&nbsp;</a>

Müşterin tıkladığında iletişim bölümü açılır böyle yaparsan..

medius

OpenCart-TR
yok hocam olmadı :( satın al dediğim yani ürüne tıkladıgımızda Sepete Ekle Yazan yer şimdi satın al olarak cıkmıyor ne hikmetse :) verdginiz işlemi uyguladım olmadı

debreli

OpenCart-TR
Web sitesi
vakifshop.com
bunu dene sanırım olur.
<a href="index.php?route=information/contact" class="button"><span>Sepete Ekle</span></a>

Salih24

OpenCart-TR
Merhabalar, urun ozelliklerini girmeden (beden uzunluk gibi) satin alma butonu nasil pasif yapabilirim?

blexis

OpenCart-TR
mirac' Alıntı:
\catalog\view\theme\default\template\product/product.tpl dosyasında verdiğiniz kodları alttaki gibi düzenleyin o zaman..

<a class="button_add_small" href="BURAYA İLETİŞİM FORMUNUN LİNKİ EKLE" title="<?php echo $button_add_to_cart; ?>" >&nbsp;</a>

Müşterin tıkladığında iletişim bölümü açılır böyle yaparsan..

dediginiz gibi yaptım fakat yine sepete yönlendirilior Version 1.4.9.4 ne yapmam gerekior acaba

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
controller/product/product.php dosyasında bulun ve kendinize göre düzenleyiniz.

Kod:
$this->data['action'] = HTTP_SERVER . 'index.php?route=checkout/cart';

lordd

OpenCart-TR
Web sitesi
ipekyolulokmanhekimler.com
arkadaşlar ben de, SEPETE EKLE butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak, sepete yönlendirmek istiyorum; 1.5.1.3.1 sürümünde bu işlemi nasıl yapabilirim ?

Bu arada Sepete Ekle butonunu Satın Al olarak düzenlemek isteyen arkadaşlar, ya da diğer kelimeleri değiştirmek isteyen arkadaşlar; dil paketleri arasından yapılması gerekiyor bu işlemin.

yani; language -> Turkish içerisindeki, Turkish.php sayfasından düzenleyebilirsiniz..