Resim Yükleme Hatası ve Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]

UntilsleeP

OpenCart-TR
Bendede Ayni Sorun vardi. Toplam 1000 resım yüklü idi ama images/data klasorunun yedegini aldıktan sonra data klasorunu sildim. tekrar data diye klasor acıp 777 yaptım ve resımleri tekrar geri yükledim. Şimdi admin panelden resim yüklenıyor görünüyor. Fakat şimdide söyle bir sorun olustu Sitenin anasayfasında özel ürünler ve yeni ürünler kategorileri mevcut. Özel ürünler sayfada düzgün dururken Yeni ürünler Bölümü sayfanın en assagısına Kaydi ve sayfa yapısı bozuldu. Bunu Nasil düzeltebilirim acaba ? Resım ektedir.

Eklemeyı unutmuşum. Firefox Mozillada Site olması gerektiği gibi gorunuyor ama expoler de Site Assagı kaymiş sekildedir. Nasil düzeltebilirim ?

Ekli dosyalar

• sayfakaymasi.png
    sayfakaymasi.png
    265.3 KB · Görüntüleme: 24

golbin

OpenCart-TR
arkdaşlar bende de Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open '/var/www/vhosts/hisaronuziraat.com/httpdocs/satis/image/cache/data/banner1-100x100.jpg' for writing: Permission denied in /var/www/vhosts/hisaronuziraat.com/httpdocs/satis/system/library/image.php on line 44

diye bir sorun vardı. bende cache içindeki data klasörünü silip tekrar yaratıp 777 verdim (içindeki resimleri geri yüklemedim) adı üstünde cache (geçici) şimdi resim ekleyebilip bu hata mesajınıda almıyorum. sorun önceki yüklenen ile cache/data klasörü içindekinin tutmaması.

bu arada cache/data içindeki resimler ne olacak telaşına girmeyin onları tekrar yaratıyor

guvercinnn

OpenCart-TR
Konuyla ilgili belki yüze yakın mesaj okudum ve her öneriyi değerlendirdim. Ancak hiçbiri çözüm olmadı. Ta ki "acemi üye" SİNAN'ın 777 iznini plesk panel'den verme önerisine kadar. Bilmiyorum bunun başka bir yolu var mıydı. Ama özetle, 777 modu plesk panelden Sinan'ın anlattığı şekilde verildiği takdirde sorun çözülmüş oluyor. Teşekkürler "acemi üye" Sinan...

vahapay

OpenCart-TR
Web sitesi
cagrigumus.com
Arkadaşlar disk kullanım alanınızı kontrol ediniz kotanız dolmus olabilir bunu deneyin sıkıntı ordaysa soyleyın diğer arkadaslarda halleder belkı baska seylerle ugrasmazlar buyuk bı sorun cozumu ıse kucuk ama sorunu bulmakta samanlıkta ıgne aramak gıbı bısey ki bu sorun durduk yere çıktığıuna göre chmodla da ilgisi yoktur saçlarım ağaracaktı nerdeyse bi baktım disk alanı dolmuş:)

zahmetr

OpenCart-TR
Cözüldü

Sirf Bu konuya cevap yazmak icin uye oldum haneriniz olsun

Adımları anlatıyorum

1. filezilla dan image/cache/ klasörünü sildim
2. hosting panelinden /cache ve cache/data klasorleri olusturdum
3. yine hosting panelinden izinleri 777 yaptim
4. yeniledim
5. silip tekrar aynısını yaptım
6. çözüldü Çok şükür Herkese Teşekkürler

goktepe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.minimintan.com
olmadı filezilladan dediğin gibi dosyaları sildim sonra plesk panelden klasorleri açıp izinleri verdim sonuç aynı

on line 7Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in

birde bu var

httpdocs/system/library/image.php on line 45Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Invalid filename in

OrxanSaloglu

OpenCart-TR
Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 22464

Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 22464 bytes) in /home/saloglu/public_html/system/library/image.php on line 34

Abi şu sorunla karşılaşıyorum nedenini bilen varmı?

Stevendouts

OpenCart-TR
Web sitesi
www.kodehash.com
Kodehash is a Global Mobile App, Software Development and E-Commerce Solutions Agency with offices in US, UK, UAE & Europe. We Offer Innovative Digital Solutions to Startups, Enterprise and Government Clients Across Industries

More Info : https://www.kodehash.com/