PayPal Hesabı Olmayan Kullanıcılardan Ödeme Almak

kodinternet

OpenCart-TR
Bu modulü ya da paypal üyesiz kredi kartı işlemini kullanan arkadaşlara soruyorum;

payla 4.500 Tl ye kadar işlemlerde 3,4% ve Artı 0,45 işlem ücreti alıyor. Yaptığınız paypal üyesiz kredi kartı işlemlerinde komisyon oranı değişir mi?

teşekkürler.

grange120

OpenCart-TR
bende buton oluşturdum yaptım ama üstte paypal hesabım var altta paypal hesabım yok hesap oluşturun diyor direk kredi kartıyla ödeme sayfası çıkmıyor :(

sonra araştırdım paypal hesabı olmadan ödeme alma yı paypal sitesinde de açıklamışlar ve en altına bu özellik yalnızca hesap sahipleri tarafından kullanılabilir diyor.. BU NE DEMEK yani paypal hesabımıza kredi kartı değilde banka hesap kartımızı mı tanıtmamız lazım?

paypal hesabı olmadan ödeme almada kredi kartı seçmek için yardımcı olur musunuz?

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
- Yurtiçindeysen direct kredi kartı ekranı çıkmaz çünki böyle bir hizmet yok paypalın . Yurt dışındaysan belirli ülkelerde paypal pro kullanabilirsin.

- paypal standart'ta ise müşteri paypalın sayfasına yönlendirilir. paypal hesabı varsa giriş yapar ve ödemesini gerçekleştirir. Paypal hesabı yoksa "paypal hesabınız yok mu ?" seçeneğini seçer ve kredi kartı bilgilerini girerek ödemeyi yapabilir. Yani müşterinin bir paypal hesabı olması şartı yoktur.

- Alternatif , Paypal Express Kullanabilirsin. Müşteri Direct Paypal Sayfasında Hesabım Yokmu - Alanında Kredi Kartı Alanına Yönlendirilir.

grange120' Alıntı:
bende buton oluşturdum yaptım ama üstte paypal hesabım var altta paypal hesabım yok hesap oluşturun diyor direk kredi kartıyla ödeme sayfası çıkmıyor :(

sonra araştırdım paypal hesabı olmadan ödeme alma yı paypal sitesinde de açıklamışlar ve en altına bu özellik yalnızca hesap sahipleri tarafından kullanılabilir diyor.. BU NE DEMEK yani paypal hesabımıza kredi kartı değilde banka hesap kartımızı mı tanıtmamız lazım?

paypal hesabı olmadan ödeme almada kredi kartı seçmek için yardımcı olur musunuz?