PayPal Hesabı Olmayan Kullanıcılardan Ödeme Almak

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Konuyla ilgili açıklamayı alttaki sayfada bulabilirsiniz.
http://www.opencart-tr.com/paypal-hesabi-olmayan-kullanicilardan-odeme-almak.html

Sorularınızı bu konu altında sorabilirsiniz.

unsound

OpenCart-TR
gösterilen linke baktığımda aynı görüntüler yok malesef yalnız şöyle bir seçenek var

Kredi kartınızı veya banka hesabınızı kullanın (geçerli olduğu yerlerde).

Türkiyede geçerlimi? Siz kullanıyormusunuz? Teşekkürler.

Kimse kullanmıyormu? :eek:)

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
inşallah yakında kendi sitemi kurduğumda kullanacağım. ayrıca anlatım da geçen yerler paypal sitesini güncellediği için gözükmüyor (ödeme sayfası).

blizzard

OpenCart-TR
Türkiyede de artık kullanılabiliyor. Ayrıca müşterinin Paypal hesabı olmasına (yada almasına) gerek yok. Kredi kartı bilgilerini Paypal sayfasına girerek ödemeyi alıyorsunuz. Yanlız paypal'da haklı olarak komisyon kesiyor. işlem hacminize bağlı olarak sanal pos avantajlı da olabilir.

meqano

OpenCart-TR
türkçe olarak anlatımını googlede ararsan bulursun. amatör e-ticaret firmaları şu anda paypal ile alıyor diyebilirim.

wordlock

OpenCart-TR
PayPal hesabınız da oturum açın ve Profil Özeti'ne geçin.
Açılan sayfada Satış Tercihleri alanında bulanan Web Sitesi Ödeme Tercihleri'ne tıklayın. Sayfanın altlarına doğru İsteğe Bağlı PayPal Hesabı seçeneğini göreceksiniz.

bende bu bölümler çıkmadı

bende olanlar bunlar

Açık Artırmalar
Yeni Düğme Oluştur
Fatura Şablonları
Dil Kodlaması

PayPal Hesabı Olmayan Kullanıcılardan Ödeme Almak istiyorum ben benim yapmak istediğim bu

Tmm olayı çözdüm kişisel hesap olduğu için paypal hesabı o seçenekler yoktu hesabı yükseltiim düzeldi geldi seçenekler :)

wordlock

OpenCart-TR
onu hallettim bir sorum daha olucak

ödeme seçeneklerinde

paypal ödeme yazıyorya onun yanına kredi kartı yazısını nasıl eklerim

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
catalog/language/turkish/payment
kısmından hangi ödeme metodunu kullanıyorsan onun dosyasını düzenle ....
pp_standard.php paypal için buna bakabilirsin diğerini kullanıyorsan diğer dosya

wordlock' Alıntı:
onu hallettim bir sorum daha olucak

ödeme seçeneklerinde

paypal ödeme yazıyorya onun yanına kredi kartı yazısını nasıl eklerim

unsound

OpenCart-TR
Direk Kredi kartı ile alma sayfasını nasıl açılır yapabiliriz? kullanıcı bazen bu konulara dikkat edemeyebiliyor.Yardımcı olabilirmisiniz?

xseaplus

OpenCart-TR
unsound' Alıntı:
Direk Kredi kartı ile alma sayfasını nasıl açılır yapabiliriz? kullanıcı bazen bu konulara dikkat edemeyebiliyor.Yardımcı olabilirmisiniz?

Bu soruya cevap yok mu acaba?

Fettah Can

OpenCart-TR
Merhabalar, peki paypal hesabı olmayıpta kredi kartı ile ödeme seçeneğini tıklayan vatandaştan paypal ne kadar komisyon kesmekte acaba?

adsl77

OpenCart-TR
Fettah Can' Alıntı:
Merhabalar, peki paypal hesabı olmayıpta kredi kartı ile ödeme seçeneğini tıklayan vatandaştan paypal ne kadar komisyon kesmekte acaba?

paypal satıcıdan komisyon kesmektedir. ödeme yapandan kesinti olmuyor

davidofkorg

OpenCart-TR
merhabalar
herkes kullanılıyor bu sistem demiş ama ben PayPal Website Payments Standart modülünü kullanmak istedim. paypal ayarlarımıda yaptım hesap içinden hesabım ticari ama ne hikmetse kim alışveriş yapmak istese kredi kartı kullanılmıyor diyor. milletin kredi kartında limiti var internet alışverişlerine açık anlayamadım gitti ödeme alamıyorum yani.
ne olacak anlayamadım x.com diye bi yer var oraya yazı dediler yazdım onlar sorun yok diyor sanırım opencartta sorun var nasıl çözeceğim bilmiyorum yardımlarınız bekliyorum

independent46

OpenCart-TR
Evet bu paypal olayı çok konuşuluyor ve kullanan da çok.
bu sistemin artıları eksileri hakkında tam anlamıyla bilgi verebilecek bir kimse var mı?
Misal paypaldan ödeme alma şartları, komisyon oranları vb. gibi...
Bildiğim kadarı ile Paypal Türkçe olarak ta hizmet vermeye başladı ama detayları ve şartları hakkında bilgimiz yok.
Bu konu hakkında detaylı bir bilginin sunulduğu bir konu açılsa çok iyi olurdu.

soulofthesea

OpenCart-TR
Türkiyede türk kredi kartlarıyla tl işlem yapabilir miyiz, Paypalın bu hizmetiyle. Henüz Türkiye de faaliyete geçmemiş denmişti. Şu an aktif mi? kullanan var mı?

Bir de ben ödeme sayfasına geldiğimde iki seçenek çıkıyor ancak; 'Paypal hesabınız mı var?' seçeneği seçilmiş vaziyette açılıyor. Ben 'Paypal hesabınız yok mu?' seçeneği seçilmiş olarak açılmasını istiyorum. Bunun için ne yapmam gerek. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi akşamlar.

Edit: Soruma cevap verecek biri yok mu? Eğer 2. sorumun bir çözümü yoksa hiç uğraşmıyayım. Lütfen yardımcı olur musunuz?

caps_lock35

OpenCart-TR
Arkadaşlar ben sepetim den devam ederek alışverişi tamamlıyorum. ödeme yöntemlerinden paypal ı seçiyorum. açılan paypal sayfasında paypal hesabı olmadan ödeme yapma seçeneği çıkmıyor. Ama paypalda buton oluşturup alışverişi ordan yaparsam paypal hesabı olmadan ödeme seçeneği çıkıyor. Bunu düzeltebilir miyiz acaba? Teşekkür ederim şimdiden

ddulger

OpenCart-TR
Web sitesi
www.erdogandulger.com
Bu Konuda Yapamayan Arkadaşlar Her Türlü Desteği Verebilirim..

" Öncelikle Sizin Paypal Hesabınız Olamsı Gerekiyor""

Demo Linkleri Verecektim AMA Bir türlü link ekleyemedim o yüzden direkt adresi verdim yöneticilerden özür..

Demo Ürün Sayfası : http://www.uygunfiyatatemplate.com/index.php?route=product/product&product_id=102

sepete ekle kısmının hemen yanında şimdi satın al düğmesi var.. ona tıkladıktan sonra.. paypal ödeme sayfasına yöneleneceksiniz eğer paypal hesabınız yoksa

"" Paybal Hesabınız Yokmu ""

SEÇENEĞİNİ tıklayınve ödemenizi yapın hepsi bu kadar

yapamayan arkadaşlar için paypal kurulumunu yapabilirim