Opencart Programcılarının Dikkatine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

smart176

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar,

sanalpos entegre olan sitemizde istediğimiz, müşterilerimizin yapmış olduğu kredi kartı bilgilerini mail atmasını sağlayabilmektir. Bu konuda ücret karşılığında bizlere yardımcı olacak programcı aranmaktadır.

smart176

OpenCart-TR
sanal pos u kendi pos cihazımla çekeceğimiz için sanal posa girilen kredi kartı bilgilerini mail adresimize gönderilmesi yönünde çalışma talep ediyoruz.

adobe

OpenCart-TR
böyle bir modül zaten var http://theqdomain.com/ocstore/opencart_mods/payment_modules/offline_credit_card buradan ucuz yollu alabilirsin :D

smart176

OpenCart-TR
peki arkadaşlar şimdi ben de hem sanal pos modülü hemde offline credi card modülü var, taksit hesabını yapan sadece sanal pos modülü, offline credi card modülü taksit hesaplamıyor, offline credi cart modülüne taksit hesaplaması entegre ettirmem gerekiyor konuyla ilgili ücret karşılığında yardım talep ediyorum.

teşekkürler

blackmorenight

OpenCart-TR
Web sitesi
www.e-tesbih.com
İnanın isteginizi ya ben yanlış anladım yada bu durumda bi cidden hoş olmayan bi durum yaratıyorsunuz eğer boyle bi program yapıp müsterinin Kart bilgilerini alırsan alışverisin ne güveni kaldı ki senin bu istegin dolandırıcılığa girmez mi?

smart176

OpenCart-TR
mail order formu ile aynı şeyden bahsediyorurz, siz yanlış anladınız sanırım. sadece mail order formunu mail olarak düşmesini istiyoruz müşterinin istediği taksitli seçeneği ile. bu sayede iki işlem yapılmadan alışveriş sonlanacaktır.

müşteriyi fax çekme veya mail atma derdinden kurtarmış oluyoruz bu sayede.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Bunun için mail order kullanmanızı tavsiye ederim. Mail order diye aratırsanız daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Offline kredi kartı ile ilgili sorularınızı bu konu altından devam ediniz
http://forum.opencart-tr.com/thread-1607.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...