Müşteri Gruplarına Yüzde Değeri Üzerinden İndirim

kadirhancihan

OpenCart-TR
Kuponlarda % yüzde değeri üzerinden indirim yapabiliyorum aynı şekilde oluşturduğum Gold - Siver ve Bayii gibi kullanıcı gruplarına kuponlardaki gibi % yuzde degeri ustunden indirim yapmak istiyorum ancak sistemde bu mevcut değil nasıl ekleyebilirim?

Ürün eklerken indiirm uygulayabiiliyoruz ancak orası Fiyat birimi üzerinden ayarlanmış ben ise yuzde değeri ustunden ayarlamak istiyorum.

kadirhancihan

OpenCart-TR
RE: Kullanıcı Gruplarına Yüzde Değeri Üzerinden İndirim

Arkadaşlar bir bilen var veyahut fikri olan var ise yardımcı olursa sevinirim

intfarming

OpenCart-TR

:) modülü var satılık kardeşim. Zor birsey gibi görünmüyor ama işte...

kadirhancihan

OpenCart-TR

yonetimden biri kuponlardaki yuzde degeri tablosunu fiyatlarda kullanıcı gruplarına nasıl aynı sekilde uygulayabilcegimi veyahut olan modulun nerde oldugunu ne kadara patayacagını yaazarsa sevinirim zor bisey olmadıgını biliyorum dediign gibi kupon daki kodlaırn benzeri fiyat durumuna yansııtlcak buna istinaden bircok yerde duznelemeler belki gerekir bilmedigimiz icin :D nyse biir ilgilenirse sevinirm en azından admin gelip mümkün veyahut mümkün deil derse bile yeterli :)

intfarming

OpenCart-TR

mümkün gözüm :) Git satın al yahu... 10 dolar mı ne:)

kadirhancihan

OpenCart-TR

arkadaslar sizin egitim seviyeniz mi dusuk o modulu nerden temin edicem nerden alıcam git al demeyin adres verip yonlendirin 10-20 sorun deil suraya akıllı biri cvp yazsın bilgiledirin dyorum ukaklaık yapın demiyorum

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com

Hangi sitede satıldığını bilmiyorum. Uğraşıp, deneyip, kontrol etmek gerekir ama uzunca bir süre buna ayıracak vaktim yok. Sınavlarım başladı, işlerim birikti :) buraya bile girmeye vakit kalmıyor bazen.

kadirhancihan

OpenCart-TR

tesekkurler eka7a saolasın bu bilgi bana acil lazım kuponlardaki gibi musteri gruplarına fiyat bazında deilde % yuzde bazında indirim uygulatmak istiyorum cnku fiyat bazında yapınca bende fiyatlar gunluk oynuyor surekli en abstan fiyat deigisiyorum ama % yuzde bazında olursa sorun olmayacak belli bir miktar belirticem kuponlardaki gbi zaten site gold yda silver musteri grubuna otomatik o yuzdeyi indirim uygulayacak baya aradım taradım ama net bir bilgiye ulasamadım forumda bu konuyla iligli bir topic daha var ama onada cvp verilmemiş

emraheren

OpenCart-TR

sorununuzu çözdünüzmü acaba bende bu tarz birşey arıyorum.

Kaçak

OpenCart-TR
% yüzde değeriyle kullanıcılara iskonto tanımlamak

Arkadaşlar sitede genel bir arama yaptım bu konu hakkında daha önce de konu açılmış yanlız çözüme kavuşturulmamış buna beraber bir çözüm bulmaya çalışalım .

Müşterilere ürün ler üzerinde girilen indirimler % olarak verilemiyor . Kullanıcılara veya guruplarına (müşteri - bayi) veya kullanıcı başına oran % olarak bir iskonto belirleyebilirmiyiz ?
Buyrun herkes fikrini ve çalılmalarını paylaşsın çözelim şunu .

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com

Açtığınız konudan daha önce açıldığı için konular birleştirilmiştir..

Forum kurallarına göre forumda konu mevcutsa tekrar aynı konuyu açmak yasaktır.. Konu açmadan önce lütfen forum kurallarını okuyunuz.. Aynı konuyu tekrar tekrar açmak çözüm bulmak değil konu kalabalığı olur..

Bu konu hakkında şuan en güncel bilgiler bunlar.. Konuyu inceleyip sorunlarınıza buradan devam ediniz..

energyvodka

OpenCart-TR
Ürün adedine göre indirim

Merhabalar bana belli bir ürün adedinin üzerinde alım yapacak olanlar için indirim uygulayabilecek modül lazım nasıl çözüm bulabilirim.

Örn: 20 adetten fazla alımlar için %10 indirim gibi..

kadirhancihan

OpenCart-TR
RE: Ürün adedine göre indirim

böyle birsey artk gelmesi lazım cok daha öncede belirtmiştik. müşteri gruplarına % bazında indiirm veyahut x adetten sonra şukadar % indiirm. urunlerde tek fiyat uzerinden indirm yapılabiliyor ancak yuzlerce urunum var ve surekli fiyatları dolar kurunda ve oynuyor surekli bunları duzenlemek iskence oluyor musteri gruplarına % bazında indiirm uygulanabilse boylece hem bayii muhabbetleri ortadan kalkmıs olucak hemde siizn dediigniz de hallolmus olucak. kaldı ki musteri gruplarına % bazlı idnirm modulu var dendi ama ne diyen nede baskası nerde oldugunu bilmiyor :) bilen bri varsa modulu ucretli de temin edebilirm ii calısmalar

http://theqdomain.com/ocstore/opencart_mods/oc_modules/cust_group_disc

eka7a veyahut mirac adlı arkadasdan rica ediyorum ustteki likte bole bsey buldum bu tam olarak istedigim seymidir?
olsuturacagım musteri gruplarına % bazlı idnirim 20 $ mıs siz bir inceleyin eger istedigim sey bu ise alıcagım cnku 1,4,8 kullanıyorum sorun olucakmı calısacakmı nedir ne deildir ing sonucta bu problem olurmu bir bilgilendiirseniz sevinirim :D

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
RE: Ürün adedine göre indirim

Bahsedilen modül ürün adedine göre değilde Müşteri Gruplarına göre yüzde ya da sabit miktarda indirim yapmayı sağlıyor.

kadirhancihan

OpenCart-TR

cok tesekkyr ederim eka7a ben bunu satın alayım ozaman bunun ingilizce olması scriptte sorun yaratırmı? bu konuda bilgilenidirsen sevinirm

energyvodka

OpenCart-TR

mirac' Alıntı:

Forum kurallarına göre forumda konu mevcutsa tekrar aynı konuyu açmak yasaktır.. Konu açmadan önce lütfen forum kurallarını okuyunuz.. Aynı konuyu tekrar tekrar açmak çözüm bulmak değil konu kalabalığı olur..

Bu konu hakkında şuan en güncel bilgiler bunlar.. Konuyu inceleyip sorunlarınıza buradan devam ediniz..

Sorduğum soruyla sizin yaklaşımınıza ne alaka anlamadım sizin birleştirdiğiniz konu ''Kullanıcı Gruplarına Yüzde Değeri Üzerinden İndirim''
Benim sorum ürün adedine göre indirim yapmaya olanağımız varmı? kaldıki search yaparak konu açtım. Bunları bu şekilde yazdığım için de şimdiden forum yönetimden özür dilerim ama anladığım kadarıyla konunun başını okumamışsınız arkadaşın biri başka soru sorarak konuyu saptırmış....

kadirhancihan

OpenCart-TR

beyler cocukluk yapıp polemik cıkartmayın.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com

energyvodka' Alıntı:
mirac' Alıntı:

Sorduğum soruyla sizin yaklaşımınıza ne alaka anlamadım sizin birleştirdiğiniz konu ''Kullanıcı Gruplarına Yüzde Değeri Üzerinden İndirim''
Benim sorum ürün adedine göre indirim yapmaya olanağımız varmı? kaldıki search yaparak konu açtım. Bunları bu şekilde yazdığım için de şimdiden forum yönetimden özür dilerim ama anladığım kadarıyla konunun başını okumamışsınız arkadaşın biri başka soru sorarak konuyu saptırmış....

Mirac onu size yazmadı bir üst mesajdaki kişiye yazdı. Konular birbirleri ile aynı olduğu için konular birleştirildi.

Ürün adedine göre indirim var zaten ama yüzde indirimi uygulanmıyor şuan sabit oran uygulanıyor.

Yukarıdaki linkteki modülde ürün bazında değil ama müşteri gruplarına yüzde indirim yapılmasını sağlıyor.

kadirhancihan

OpenCart-TR

tesekkurler eka7a acıklaman icin modulun ingilizce olması panelde veyahut scriptin işlevselliginde bir problem cıkarırmı bunun la ilgili birlgi verirsen cok memun olacagım :) almak icn sizden gelicek net bilgiyi bekliyorum. tam olarak istedigim musteri gruplarına % bazında indirm yapmak modul bu istegimi yerine getiricek ancak ingilizce olması sistemde sıkıntı yaratırmı tek sorun bu kaldı kafamda suan ii calısmalar