Müşteri Gruplarına Yüzde Değeri Üzerinden İndirim

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
RE: Kullanıcı Gruplarına Yüzde Değeri Üzerinden İndirim

kadirhancihan' Alıntı:
tesekkurler eka7a acıklaman icin modulun ingilizce olması panelde veyahut scriptin işlevselliginde bir problem cıkarırmı bunun la ilgili birlgi verirsen cok memun olacagım :) almak icn sizden gelicek net bilgiyi bekliyorum. tam olarak istedigim musteri gruplarına % bazında indirm yapmak modul bu istegimi yerine getiricek ancak ingilizce olması sistemde sıkıntı yaratırmı tek sorun bu kaldı kafamda suan ii calısmalar

Sorun çıkmaz. Dil dosyalarını kopyalayıp Türkçeye çevirebilirsin ya da İngilizceye olarak kullanabilirsin.

kadirhancihan

OpenCart-TR

cok tsk ler iyi calısmalar dilerim eka7a bir ara musait oldugunuzda
su linklerdeki konulara da goz atabilriseniz sevinirim

http://forum.opencart-tr.com/thread-839-page-2.html
http://forum.opencart-tr.com/thread-1292.html

energyvodka

OpenCart-TR

eka7a' Alıntı:
energyvodka' Alıntı:
mirac' Alıntı:
Açtığınız konudan daha önce açıldığı için konular birleştirilmiştir..

Forum kurallarına göre forumda konu mevcutsa tekrar aynı konuyu açmak yasaktır.. Konu açmadan önce lütfen forum kurallarını okuyunuz.. Aynı konuyu tekrar tekrar açmak çözüm bulmak değil konu kalabalığı olur..

Bu konu hakkında şuan en güncel bilgiler bunlar.. Konuyu inceleyip sorunlarınıza buradan devam ediniz..

Sorduğum soruyla sizin yaklaşımınıza ne alaka anlamadım sizin birleştirdiğiniz konu ''Kullanıcı Gruplarına Yüzde Değeri Üzerinden İndirim''
Benim sorum ürün adedine göre indirim yapmaya olanağımız varmı? kaldıki search yaparak konu açtım. Bunları bu şekilde yazdığım için de şimdiden forum yönetimden özür dilerim ama anladığım kadarıyla konunun başını okumamışsınız arkadaşın biri başka soru sorarak konuyu saptırmış....

Mirac onu size yazmadı bir üst mesajdaki kişiye yazdı. Konular birbirleri ile aynı olduğu için konular birleştirildi.

Ürün adedine göre indirim var zaten ama yüzde indirimi uygulanmıyor şuan sabit oran uygulanıyor.

Yukarıdaki linkteki modülde ürün bazında değil ama müşteri gruplarına yüzde indirim yapılmasını sağlıyor.

Ürün adedine göre indirimi neredde bulabilirim?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com

Ürün eklerken indirim kısmından indirim ekleyebilirsiniz. Miktara indirim yapmak istediğiniz miktarı yazınız.

Angelofdelos

OpenCart-TR
Müşteri grubuna göre % indirim olan modulü kurdum ben fakat store kredit(kredi sistemi) ile birlikte işe yaramıyor daha açık anlatmak gerekirse kredi müşteri grubuna uygulanan % indirim sonrası alış veriş yapan gruba dahil olan müşterinin kredisinden indirim miktarı düşmüyor sadece aldığı üründe indirim oluyor buda store kreditle entegreli değil bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa sevinirim