Mağaza Adının Her Yerde Görünmesi

hashuglu

OpenCart-TR
Admin de belirttiğimiz mağaza adının web sayfası adı hariç diğer yerlerde görünmesini iptal edebilirmiyim ?

hashuglu

OpenCart-TR
İlginize teşekkürler, admin panelinde: yönetim - genel ayarlar kısmında mağaza adı yazan yere yazdığımız herhangi bir yazı hem orta panelde bulunan hoşgeldiniz iletisinin sonuna ekleniyor hemde sayfanın altında bulunan opencart-tr linkinin altına ve internet explorer sayfa sekmelerinde çıkıyor bu şekilde bir düzenleme mantıksız olmuş aslında ayrı ayrı ayarlanabilselerdi daha iyi olurdu diye düşünüyorum. bunu düzeltebilirmiyiz. Ayrıca size birşey daha sormak isterim ana sayfa orta kısımda yan yana görünen ürün adedini 4 ten 2 ye düşürebilirmiyiz acaba. tekrar teşekkürler

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Bana göre pekde mantıksız değil tabi herkesin zevki görüşleri vs farklı.
Ana sayfada hoşgeldiniz kısmında yazan yeri buradan düzenleyebilirsiniz.

catalog/view/theme/temaadı/template/common/home.tpl Bu dosya bulun.
Kod:
<?php echo $heading_title; ?>
Buraya istediğiniz bir şey yazabilirsiniz. Türkçe karakter kullanırsanız dosyayı UTF-8 olarak kaydetmeyi unutmayın. Bu değişiklikten sonra bir daha değişiklik yapmak istediğinizde el ile yapmak zorundasınız.

Internet explorer sayfa sekmelerinde yanı tarayıcı başlık kısmında çıkan yeri değiştirmenizi ben tavsiye etmiyorum. Google indekslemek için baktığı ilk yere orasıdır. Alt kısım ise OpenCart'ın imzası bulunduğu için söylemiyorum.

Ürün listemesi ise forumda mevcut
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.opencart-tr.com/viewtopic.php?f=11&t=43">viewtopic.php?f=11&t=43</a><!-- l -->