Kampanyalar, Siteyi Ekle, İletişim, Site Haritası Linklerini kaldırma

tolgareis

OpenCart-TR
Kampanyalar, Siteyi Ekle, İletişim, Site Haritası Linklerini kaldırma nasıl yapılırdı acaba çözümü yokmu

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
catalog\view\theme\default\template\common\header.tpl Aç..

Bul ve Sil..
Kod:
    <div class="div3"><a href="<?php echo str_replace('&', '&', $special); ?>" style="background-image: url('catalog/view/theme/apple_theme_I/image/special.png');"><?php echo $text_special; ?></a><a onclick="bookmark(document.location, '<?php echo addslashes($title); ?>');" style="background-image: url('catalog/view/theme/apple_theme_I/image/bookmark.png');"><?php echo $text_bookmark; ?></a><a href="<?php echo str_replace('&', '&', $contact); ?>" style="background-image: url('catalog/view/theme/apple_theme_I/image/contact.png');"><?php echo $text_contact; ?></a><a href="<?php echo str_replace('&', '&', $sitemap); ?>" style="background-image: url('catalog/view/theme/apple_theme_I/image/sitemap.png');"><?php echo $text_sitemap; ?></a></div>

Görünümde kaymalar olursa üstteki kodu alttaki le değiştir..

Değiştir..
Kod:
<div class="div3"></div>

tolgareis

OpenCart-TR
çok teşekkürler baya bişey olcak yanii :)

irembagi

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bakkoop.com
peki kampanyalar linkini herhangi bir ürün katagori listeleme ile nasıl değiştirebilirim?
benim indirimli ürünler diye katagorim var ordaki ürünleri listelemesini istiyorum

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Değiştirmek istediğin linki kısımdaki link yerine ekle
<a href="<?php echo str_replace('&', '&', $special); ?>" style="background-image: url('catalog/view/theme/apple_theme_I/image/special.png');">İSİM</a>

irembagi

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bakkoop.com
çok özrü dilerim ama hangi yerleri değiştireceğimi tam olarak anıyamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim

header.tpl kodum aşağıdaki gibi
PHP:
    <div class="div3"><a href="<?php echo str_replace('&', '&', $special); ?>" style="background-image: url('catalog/view/theme/default/image/special.png');"><?php echo $text_special; ?></a><a onclick="bookmark(document.location, '<?php echo addslashes($title); ?>');" style="background-image: url('catalog/view/theme/default/image/bookmark.png');"><?php echo $text_bookmark; ?></a><a href="<?php echo str_replace('&', '&', $contact); ?>" style="background-image: url('catalog/view/theme/default/image/contact.png');"><?php echo $text_contact; ?></a><a href="<?php echo str_replace('&', '&', $sitemap); ?>" style="background-image: url('catalog/view/theme/default/image/sitemap.png');"><?php echo $text_sitemap; ?></a></div>

linkinide aşağıdaki gibi yapmak istiyorum

http://www.bakkoop.com/siparis/index.php?route=product/category&path=90

testere34

OpenCart-TR
v1.4.9.1 TR Final de ben beyaz kalin yapmak istiyorum altdakileri nerrden yapicaz? sölediklerinizi aradim ama bulamadim.

Üye Girişi Kampanyalar Siteyi Ekle Site Haritası

okansayin

OpenCart-TR
Web sitesi
www.cicekkapinda.com
Ben yazılanları yaptım arkadaşlar fakat Anasayfa Hesabım butonları filan en üstte kaydı arama menüsünün olduğu yerle arasında boşluk oluştu...

pusulapc

OpenCart-TR
Ben Bişey Sormak istiyorum..
Bahsi geçen Kodları Değiştirdim lakin Sitemin Bannerinda Kayma Meydana geldi..
Bunu Nasıl Düzeltebilirim..
Kodlarla biraz oynadım ama sonuc değişmedi..
Saygılar..
Ekran.JPG

hikko

OpenCart-TR
kullandığın temanın adı nedir yazsana buraya yardımcı olmaya çalışayım ben ayrıca sitenide yazsana bir

pusulapc

OpenCart-TR
site : dagcanmedikal.net
tema : pcstore
sorunum hala devam ediyor..

hikko

OpenCart-TR
http://rapidshare.com/files/447346761/Desktop.zip al kardeşim önce yedekle sonra temayı üstüne yazdır içinden çıkan resmi root daki imagese at temanın içindeki imagese değil

stewen

OpenCart-TR
eyvallah sağolasın miraç

byturel

OpenCart-TR
Merhaba Ana Sayfada en üst bannerin altında İndirimli Ürünler - yeni ürünler alışveriş sepetim gibi linklerin yerine farklı bir link nerden veriyoruz ? acaba burada takıldım

designerramazan

OpenCart-TR
mirac' Alıntı:
catalog\view\theme\default\template\common\header.tpl Aç..

Bul ve Sil..
Kod:
    <div class="div3"><a href="<?php echo str_replace('&', '&', $special); ?>" style="background-image: url('catalog/view/theme/apple_theme_I/image/special.png');"><?php echo $text_special; ?></a><a onclick="bookmark(document.location, '<?php echo addslashes($title); ?>');" style="background-image: url('catalog/view/theme/apple_theme_I/image/bookmark.png');"><?php echo $text_bookmark; ?></a><a href="<?php echo str_replace('&', '&', $contact); ?>" style="background-image: url('catalog/view/theme/apple_theme_I/image/contact.png');"><?php echo $text_contact; ?></a><a href="<?php echo str_replace('&', '&', $sitemap); ?>" style="background-image: url('catalog/view/theme/apple_theme_I/image/sitemap.png');"><?php echo $text_sitemap; ?></a></div>

Görünümde kaymalar olursa üstteki kodu alttaki le değiştir..

Değiştir..
Kod:
<div class="div3"></div>

opencart-tr_v1.5.1.3.1 da bulamadım arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz?
urfamatbaa@hotmail.com