Hoş Geldiniz Mesajına Flash Banner Ekleme

borma

OpenCart-TR
RE: Export/Import - Dışarı/İçeri Aktarma

biocyn' Alıntı:
borma' Alıntı:
yeri değil biliyorum bağışlayın. 1.5 te Hoşgeldiniz Kısmına Banner Ekledim onun üzerindeki " Hoş Geldiniz" yazısını kaldırmak istiyorum ama bir türlü bulamadım.

Hakikaten yeri değil. Sitenin kurallarına özen göstermeliyiz. Sitede bununla ilgili araştırma yapmış olsanız nasıl yapacağınıza dair bir sürü yazı var.

Bir de ne istediğinizi daha açık yazsanız. Arama bölümü altındaki "Hoşgeldin Ziyaretçi" yazısından mı bahsediyorsunuz?

30 Günlük üyeliğim olmadığı için yeni konu açamıyorum. arattım hoş geldin mesajı olarak bazı başlıklar buldum hiç biride işimi görmedi. 1.5 te soylenen dosyalar daha farklı sanırım. yapmak isteiğim " hoşgeldin mesajına banner ekledikten sonra üstnde çıkan mağazaadı hoş geldinizin yazısını tamamen kaldırma...

interseco

OpenCart-TR
flash baner zogu zaman kullanıcıyı etkılemektedır, bence gereklı bır duzenleme, tesekkurler

StaLker

OpenCart-TR
Gerçekten çok güzel bir sistem eline sağlık

alisbilgisayar

OpenCart-TR
Bizde Bu Şekilde Yaptık Ama Bi Yerde Hata Yaptık Heralde Sıgmıyor Sizce Nerededir Hata
11119.jpg

suatsuat

OpenCart-TR
evet bende yukledım gercekten guzel oldu... ancak bır sorun var sol tarafda bukunun acılır menum slaytın altında kalıyor bunu nasıl cozerız asagıda tresımde gosterdıgım gıbı
hata.jpg

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
http://www.opencart-tr.com/arama/google-arama?cx=partner-pub-3343474713895062%3Asxv6vkqvboa&cof=FORID%3A10&ie=UTF-8&q=z-index

ya da google de z-index hakkında bilgi toplayınız

suatsuat

OpenCart-TR
z-index ayarları ıle ayarlamaya çalıştım ama olmadı.slayt gostesının oldugu yerın z-index lerını bulamadım. ama aramaya devam ediyorum

2nemesis2

OpenCart-TR
Flashı ekledim ama linux server kullanıyorum.Bir türlü resimler gelmiyor.Servis sağlayıcım local den yükleme yapıyorsanız xml deki resimlerin dosya yolunu /home/kullanıcıadi/public_html...../..jpg şeklinde düzenlemen gerekli diyor.
Sorunu nasıl çözerim.Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
2nemesis2' Alıntı:
Flashı ekledim ama linux server kullanıyorum.Bir türlü resimler gelmiyor.Servis sağlayıcım local den yükleme yapıyorsanız xml deki resimlerin dosya yolunu /home/kullanıcıadi/public_html...../..jpg şeklinde düzenlemen gerekli diyor.
Sorunu nasıl çözerim.Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.
merhaba..
flash çalıştırma kodlarınızda hata yok ise hata büyük olasılıkla swf dosyasının bulunudugu dizini yanli linkini yanlış giriyorsunuz demektir.. bu şekilde çözemezseniz ana dizine flash isminde bir klasör acın içine swf dosaysını yükleyin.. hoşgeldiniz bölümünden html editörünü kaynak moduna alın ve kodlarınızı yapıştırıp kaydedin...
swf linkinizi bu sekilde verin..
http://www.siteadınız.com/flash/flashdosyaadınız.swf

caps_lock35

OpenCart-TR
arkadaşlar ben kodu ekledim ama sol taraftaki kategoriler modülü açılınca slaytın altında kalıyor ve okunmuyor. Bunu nasıl düzeltebilrim?