Facebook Connect Giriş Modülü 1.5.x serisi

x_zeki

OpenCart-TR
hocam bi benmi yapamıyorum bunu birisi yardımcı olsun ne yaptıysam olmuyor illa bir yerde hata alıyorum yokmu yardımcı olucak birileri bana

tolga35

OpenCart-TR
Şuan 1.5.3.1 sürümünü kullanıyorum
daha önceki sürümlerde problemsiz çalışıyordu fakat bu sürümde aşağıdaki hataları alıyorum

Notice: Undefined index: company_id in /home/xxxx/public_html/catalog/model/account/customer.php on line 18
Notice: Undefined index: tax_id in/home/xxxx/public_html/catalog/model/account/customer.php on line 18
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xxxx/public_html/index.php:104) in/home/xxxx/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_controller.php on line 28
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xxxx/public_html/index.php:104) in /home/xxxx/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_controller.php on line 29

bu hatayı musterı butona tıklayıp facebook şifresini yazdıktan sonra sıteye dönus sayfasında çıkıyor fakat musterı uye olmus oluyor
sebebını bilen olursa sevınırım

thraine

OpenCart-TR
merhaba
benim sorunum facebook img inin istediğim yerde çıkmaması
ekte nerde çıktıgını işaretledim.arama bölümünün yanında çıkmasını istiyorum nasıl yaparız.

Ekli dosyalar

• loginface.jpg
    loginface.jpg
    63.5 KB · Görüntüleme: 65

mummybks

OpenCart-TR
header kismina eklemek istiyorsaniz google'dan "header yerlesimine yeni konum eklemek"diye aratirsaniz cikan ilk sonuc facebook connect uzerinden anlatilmis isinizi gorur sanirim.

mummybks

OpenCart-TR
benim bu modul ile ilgili soyle bir problemim var ve cozumunu bulamadim.

musteri facebook ile baglan dediginde sisteme mail adresi adi soyadi geciyor bunlar tamam.Ama birde bunlara ek adres geciyor adreste facebookta olmadigi icin isim ve soyisim kisimlari doluyor sadece.Yani odeme sayfasina gittiginde musteri eger facebook ile baglanmissa varsayilan adresi su seilde oluyor.

"muhammet ali ..." facebook un adres kismini cekmesini nasil engellerim

cetus

OpenCart-TR
arkadaşlar sitede ssl aktif değil iken giriş yapabiliyorum ama ssl aktif iken beni login sayfasına yönlendiriyor nedendir?

nopeak

OpenCart-TR
İstediğim yerde çıkması için ne yapmam gerekiyor sadece modül sayfasından belilediğimiz yerlede çıkıyor bir yardım skype a.yetkin009

erhan573

OpenCart-TR
Uygulama yapılandırması verilen URL'ye izin vermiyor.: Uygulamanın ayarları verilen URL'lerden bir veya daha fazlasına izin vermiyor. URL'ler İnternet Sitesinin URL'si ve Kanvas URL'si olmalıdır veya domain ygulamanın domainlerinden birinin altdomaini olmalıdır.

bütün herşeyi yaptım yazılı olan ama botuna basytıgımda bu yazı çikıyor yardımcı olabilecek birileri varmı ?

enthusiastic

OpenCart-TR
ÖNEMLİ

mummybks' Alıntı:
benim bu modul ile ilgili soyle bir problemim var ve cozumunu bulamadim.

musteri facebook ile baglan dediginde sisteme mail adresi adi soyadi geciyor bunlar tamam.Ama birde bunlara ek adres geciyor adreste facebookta olmadigi icin isim ve soyisim kisimlari doluyor sadece.Yani odeme sayfasina gittiginde musteri eger facebook ile baglanmissa varsayilan adresi su seilde oluyor.

"muhammet ali ..." facebook un adres kismini cekmesini nasil engellerim

Evet bu arkadaşın bahsettiği konu gerçekten sıkıntı.

Mesela müşteri facebook ile bağlanıyor. Siparişlerini veriyor. Fakat facebookta adres bilgileri olmayan kişilerde bağlandığında modül, adresinizi yazmadınız gibi bir uyarıda vermiyor. Sipariş sayfasına bakıyorsunuz, müşterinin adres bilgileri yok.

Bunu nasıl çözüyoruz?

muyst

OpenCart-TR
arkadaşlar bu üye ol ve giriş sayfalarına nasıl koyulduğunu çözen varsa lütfen paylaşsın.. bende oraya bir türlü koyamadım

cesm-i_asik

OpenCart-TR
delidolubirisii' Alıntı:
BLaDe' Alıntı:
bu modül;

v1.5.0, v1.5.0.1, v1.5.0.2, v1.5.0.3, v1.5.0.4, v1.5.0.5, v1.5.1, v1.5.1.1, v1.4.9.6, v1.5.1.2

versiyonlarda çalışmaktadır.

Arkadaşlar Ben Yaptım Çalıştırdım Sürüm'üm İse 1.5.2.1.. Tek Takıldığım Nokta Üye Ol / Giriş Yap Butonunun Altına Nasıl Koyacağım Bunu Açıklarsanız çok Sevinirim.

Tşk Ederim

nasıl çalıştırdınız 1.5.2.1 sürümde bizimle paylaşabilirmisiniz ?

devrimce

OpenCart-TR
Uygulama yapılandırması verilen URL'ye izin vermiyor.: Uygulamanın ayarları verilen URL'lerden bir veya daha fazlasına izin vermiyor. URL'ler İnternet Sitesinin URL'si ve Kanvas URL'si olmalıdır veya domain uygulamanın domainlerinden birinin altdomaini olmalıdır. bu şekilde bir uyarı alıyorum

alitamgul

OpenCart-TR
kolay gelsin yardım edecek arkadaş varmı ben versiyon 1.5.6 yükledim tek problem dışında çalışıyor ilk başda üye olurken ağlan dediğimde aşagıdai hatayı veriyor ama kayıt oluyor. kayıt oldukdan sonra problem yok üyeli açıyor. aşağıdaki hatayı nasıl düzeltirim ?

Notice: Undefined index: company_id in /home/gvpalis/public_html/catalog/model/account/customer.php on line 18Notice: Undefined index: tax_id in /home/gvpalis/public_html/catalog/model/account/customer.php on line 18Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/gvpalis/public_html/index.php:104) in /home/gvpalis/public_html/system/engine/controller.php on line 28Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/gvpalis/public_html/index.php:104) in /home/gvpalis/public_html/system/engine/controller.php on line 29

Arbuzik

OpenCart-TR
devrimce' Alıntı:
Uygulama yapılandırması verilen URL'ye izin vermiyor.: Uygulamanın ayarları verilen URL'lerden bir veya daha fazlasına izin vermiyor. URL'ler İnternet Sitesinin URL'si ve Kanvas URL'si olmalıdır veya domain uygulamanın domainlerinden birinin altdomaini olmalıdır. bu şekilde bir uyarı alıyorum

facebook api oluştururken
http://www.site.com/ şeklinde değil de
http://site.com/
şeklinde yazın.

cenkergun

OpenCart-TR
arkadaşlar v 1.5.6.1 kullanıyorum ve bir türlü fb login modülünü hatasız bir şekilde kuramadım bir püf noktası mı var acaba paylaşırsanız sevinirim. ne yaptıysam olmadı. Sürekli bu hatayı veriyor;

Uygulama yapılandırması verilen URL'ye izin vermiyor.: Uygulamanın ayarları verilen URL'lerden bir veya daha fazlasına izin vermiyor. URL'ler İnternet Sitesinin URL'si ve Kanvas URL'si olmalıdır veya domain ygulamanın domainlerinden birinin altdomaini olmalıdır.

mehmetuman

OpenCart-TR
Dünden beri uğraşıyorum birşeyi yapamadım mesela üye giriş yaptığında doğal olarak adressiz kayıt alıyor ve alışveriş yaparken adres girmeden alım yapabiliyor alım esnasında adresi girmediniz gibi bir uyarı verdiremedim

mehmet11

OpenCart-TR
kardeş Face sürümü güncelledi becermedim eposta yardım edermsen çok yardımcı olursun mehmet.a_51@windowslive.com

alaattin

OpenCart-TR
Arkadaşlar yardım edin. Bir türlü beceremedim. Ekteki dosyayı ana dizine atıyorum modüllerde facebookconnect çıkmıyo ? 1.5.6 versiyon