Facebook Connect Giriş Modülü 1.5.x serisi

MuZiKCi

OpenCart-TR
Bu kadar uğraştığınıza deymez arkadaşlar hata veriyor hep

cemalib

OpenCart-TR
Merhaba,
Ben gerekli herşeyi yaptım ancak uygulama sitemde görünmüyor. Acaba bu uygulama host seçimine göre çalışmıyor olabilir mi ?

Opencart 1.5.6 chocolate tema
host: cp.freehostia.com

Bir de Layout: Position: Status: Sort Order: seçenekleri mevcut benim facebook connect bilgilerini girdiğim sayfanın alt kısmında. Bu ayarlarla ilgili bir sıkıntı olabilir mi sizce ?

dewinbrush

OpenCart-TR
Bende de ilginç bir bug var, Facebook login çalışıyor ama Facebook kayıtlı mail adresinde misal

ayse_fatma@xyz.com gibi alt tire _ geçen kayıtlı mail account hesaplarında giriş yapmıyor :) bir türlü çözemedim acaba facebook tarafında mı bir sıkıntı var (karakter,hash kodu gibi engellemeler) yoksa opencart tarafındamı. Araştırmalarıma devam ediyorum hala

uzman22

OpenCart-TR
MERHABA ,
BEN BU MODÜLÜ V.1.5.6.4 E kurdum ,
yalnız facebook ile giriş e tıkladığımda facebook sayfası açılıyor,
facebook kullanıcı adımı yazıyorum,
ama facebook şifresi ile opencart a giriş yapmıyor,
opencart a normal kullanıcı adı ile giriş yapabiliyorum.
SORUN NERDEDİR ARKADAŞLAR,
MODÜL AYARLARINDA SORUN YOK DİYE DÜŞÜNÜYORUM,
ÇÜNKÜ FACEBOOK AÇILMA EKRANINDA HATA VERMİYOR.

evren236

OpenCart-TR
Öncelikle meğinize sağlık teşekkür ederim 1.5.6 sürümünü kullanıyorum yükledim ayarlarını yaptım herşeyini hazırladım fakat butona tıklayınca facebook a yönlendiriyor izini verince sitenin giriş sayfaına dönüyor giriş yapmıyor bu sorunu nasıl halledebilirim. ?

teşekkürler.

muglali20

OpenCart-TR
Merhaba;

arkadaşlar facebookta uygulama oluşturma sistemi yenilenmiş butun sitelerde anlatılan eski sistemde ben uygulamayı oluşturuyorum ama siteye giriş yapmıyor. eskıden oluşturdugum bır uygulama var o uygulamanın bilgilerini yazarsan giriş yapıyor. acaba bu uygulama oluşturmayı adım adım anlatacak arkadaş varmı?

teşekkürler

uqursen

OpenCart-TR
ilk yaptığım sitemde çalıştırmıştım ama şu an beceremedim yeni güncellemeye göre anlatabilecek varmı.