EST Sistemi Kullanan Bankalar için Sanal Pos Modülü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

identity

OpenCart-TR
RE: [MOD] EST Sistemi Kullanan Bankalar için Sanal Pos Modülü

php 5 ile uyumlu degil sanırım sistem ben php tagları <?= ile yapılmış php5 ile tam anlamıyla çalıştıramadım <? ve <?= olanları <?php ile degiştirmeme ragmen sonuç alamadım

Her ne kadar çalıştıramasam da emegi geçen arkadaşlara teşekkür ederim emeklerini yardımlaşma adına paylaştıkları için ayrıca teşekkür ederim Başarılarınızın devamını dilerim.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com

Bu sunucunuzun kısa imlere izin verip vermemesi ile ilgili php.ini dosyanızda short_open_tag = On; ekli olması gerekir

webcoder

OpenCart-TR
Web sitesi
eezgu.blogspot.com

identity' Alıntı:
php 5 ile uyumlu degil sanırım sistem ben php tagları <?= ile yapılmış php5 ile tam anlamıyla çalıştıramadım <? ve <?= olanları <?php ile degiştirmeme ragmen sonuç alamadım

Her ne kadar çalıştıramasam da emegi geçen arkadaşlara teşekkür ederim emeklerini yardımlaşma adına paylaştıkları için ayrıca teşekkür ederim Başarılarınızın devamını dilerim.

Önceki mesajda belirtildiği gibi kısa imlere izin verilmemesiyle ilgili bir durum.
<? olan kısımları <?php
ile ve
<?=XXX?>
şeklinde olan kısımları da
<?php echo XXX ;?>
olarak değiştirirseniz sorun düzelir.

Yorumlarınız için de teşekkür ederim.

necom

OpenCart-TR
Sanalpos 2.3.3

ücretsiz dağıtılan bu sanalpos sisteminde şu hataya rasladım yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

sanal pos hesabı ekle butonu pasif görünüyor tıklayamıyorum.

pos.jpg

osmanozg

OpenCart-TR
RE: Sanalpos 2.3.3

tekrar kur modül çok kişi tarafındn denenip kullanılmıştır.
bir hata olmaması lazım

bregma

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sisakvaryum.com

1.4.7 kullanıyordum. 1.4.8e yükselttim. sonrasında sanal pos modülünü kurdum. sorunsuz kuruldu. Emeği geçen arkadaş(lar)a teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.

webcoder

OpenCart-TR
Web sitesi
eezgu.blogspot.com

bregma' Alıntı:
1.4.7 kullanıyordum. 1.4.8e yükselttim. sonrasında sanal pos modülünü kurdum. sorunsuz kuruldu. Emeği geçen arkadaş(lar)a teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.

Sağolun. Ben de teşekkür ederim.

necom' Alıntı:
ücretsiz dağıtılan bu sanalpos sisteminde şu hataya rasladım yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

sanal pos hesabı ekle butonu pasif görünüyor tıklayamıyorum.

pos.jpg

Bu sorun bazen sunucu özelliklerinden kaynaklanabilmektedir. Eğer hata kayıt ayarını açarsanız hata günlüğüne bununla ilgili bir mesaj eklenmiş olabilir. Bu hata mesajına bakarak hatanın nedenini anlayabilirsiniz. Yada hatayı buraya yazarsanız daha kolay yardım alabilirsiniz. Bu arada arkadaşların dediği gibi en son sürümü kullandığınızdan emin olun. Sizi etkileyen hata daha eski bir sürüme ait olabilir.

webcoder

OpenCart-TR
Web sitesi
eezgu.blogspot.com

Modülde küçük bir güncelleme yaptım. 1 taksit yani tek çekim ödemeler için komisyon oranı belirleme imkanı ekledim. Bunun dışında svn dizinlerini paketten kaldırdım (bknz. svn export). zip dosyası boyutu bu yüzden azaldı.

Daha önce karşılaşılan sorunlar için:
http://code.google.com/p/opencart-sanalpos/issues/list?can=1&q=&colspec=ID+Type+Status+Priority+Milestone+Owner+Summary&cells=tiles

Projeyle ilgili güncellemeleri takip etmek için:

Güncelleme listesi: http://code.google.com/p/opencart-sanalpos/updates/list
Besleme kaynağı: http://code.google.com/feeds/p/opencart-sanalpos/updates/basic
Tüm beslemeler: http://code.google.com/p/opencart-sanalpos/feeds

kripto35

OpenCart-TR

arkadaşlar ben yeni kayıt oldum foruma gerçekten konuyu hatta tüm forumu okudum bile diyebilirim :) Ama çokta abartmak istemiyorum. Şimdi bnm opencart sistemim en son sürümü olan V1491 ben şimdi sadece o 3 renk olan Smrel Pro Theme temasını kurdum ve en son opencart versiyonunda sorunsuz çalıştırdım. Şimdide bu sanalpos_2.3.5 kurulumunu yapmaya çalışıyorum ancak modüllerden kur dediğimde

Parse error: syntax error, unexpected $end in C:\Program Files\EasyPHP5.2.10\www\admin\controller\payment\sanal_pos_2.php on line 267 hatasını veriyor devamlı on line 266 sorununun çözümünü okudum bu başlıktan belki aynı hata vardır diye ancak orası zaten önceden düzenlenmişti. Sonra bi arkadaş daha sormuş bu on line 267 sorununu baştan okuyunuz demişsiniz ama ben baştan okumama rağmen bir çözüm bulamadım. Sizi uğraştırmayacaksam bana bi yardım edermisiniz. Ederseniz gerçekten çok sevinicem. :) Şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkürler ;)

arkadaşlar cvp verecek olan yokmu acaba ??? Gerçekten şuan çok ihitiyacım var bu modüle :(

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com

[uyari]Aynı sorun için tekrar konu açmayınız. Sırası ile konular inceleniyor. Siz tek soruna uğraşırken biz hepsiyle uğraşıyoruz. Her konuya yetişemeyebiliriz. Bu şekilde devam ederseniz uyarı vermek zorunda kalacağım.[/uyari]

Bu sorun localhostda denediğiniz için oluyordur. Daha dün başkasına kurdum böyle bir sorun ile karşılaşmadım.

kripto35

OpenCart-TR

bnm şuanda bi hostingim olmadığı için localde deneme yapabiliyorum. Bunu localde çalıştırabilme olanağımız yokmu peki ? yoksa denemek için hosting alana kadar beklemelimiyim ? bu arada aynı mesajın konusunu açtığım için üzgünüm bende sadece bu foruma üye değilim forum kurallarını iyi bilirim. Ama bu hatayı durmadan aldığımdan beni sinir etti ve bian önce cevabını almak istedim. Bundan sonra olmaz. Zaten bitirmek üzereyim siteyi bitek bu bölümü kaldı. bundan sonra soru yerine paylaşımda bulunmaya başlarım :)

bregma

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sisakvaryum.com

webcoder' Alıntı:
Modülde küçük bir güncelleme yaptım. 1 taksit yani tek çekim ödemeler için komisyon oranı belirleme imkanı ekledim. Bunun dışında svn dizinlerini paketten kaldırdım (bknz. svn export). zip dosyası boyutu bu yüzden azaldı.

Kurulu modülün üstüne güncellemeyi nasıl yapacağız? Yeni sürümdeki dosyaları olduğu sunucuya mı atalım? Yoksa güncelleme için ayrı bir dosya ve metod mevcut mu?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com

Dosyaları eski dosyalarının üzerine yükleyiniz.

webcoder

OpenCart-TR
Web sitesi
eezgu.blogspot.com

Aynen eski dosyaların üzerine atın yeni dosyaları.

kuzgun2009

OpenCart-TR
Sanal pos uygulamasını kurdum fakat deneme yaptığım zaman aşağıdaki hatayı alıyorum. sebebi ne olabilir arkadaşlar. yardımlar için şimdiden teşekkürler.
Error: Could not load model payment/sanal_pos_2!

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
1.4.7 sürümünü kullanıyorsanız ilk önce içinden çıkan benioku dosyasını okuyunuz. Eğer üst sürüm kullanıyorsanız dosyalarınızı tekrar yükleyiniz.

kuzgun2009

OpenCart-TR
teşekkürler arkadaşım sorun çözüldü modül dosyasını atmayı unutmuşum.

abasıyanık

OpenCart-TR

Herkese Selam,
" \admin\controller\payment\sanal_pos_2.php on line 267 hatası" ile ilgili ben de sıkıntı yaşıyorum. forumlarda bahsedilen herşeyi yaptım. XAMPP 1.7.3 üzerine Opencart 1.4.9 kurdum, yüklenmede 267 hatasını verdi. Opencart 1.4.8 kurdum, yüklendi bu kez edit edince aynı hatayı verdi. php.ini deki işaretleri değiştirdim... nafile. ağdaki diğer bir makineye ftp üzerinden kurdum olmadı... adım adım kurulumda sanal pos entegreasyonunuda gösteren bir adım adım kurulum tarifi var mı? teşekkürler.

kripto35' Alıntı:
arkadaşlar ben yeni kayıt oldum foruma gerçekten konuyu hatta tüm forumu okudum bile diyebilirim :) Ama çokta abartmak istemiyorum. Şimdi bnm opencart sistemim en son sürümü olan V1491 ben şimdi sadece o 3 renk olan Smrel Pro Theme temasını kurdum ve en son opencart versiyonunda sorunsuz çalıştırdım. Şimdide bu sanalpos_2.3.5 kurulumunu yapmaya çalışıyorum ancak modüllerden kur dediğimde

Parse error: syntax error, unexpected $end in C:\Program Files\EasyPHP5.2.10\www\admin\controller\payment\sanal_pos_2.php on line 267 hatasını veriyor devamlı on line 266 sorununun çözümünü okudum bu başlıktan belki aynı hata vardır diye ancak orası zaten önceden düzenlenmişti. Sonra bi arkadaş daha sormuş bu on line 267 sorununu baştan okuyunuz demişsiniz ama ben baştan okumama rağmen bir çözüm bulamadım. Sizi uğraştırmayacaksam bana bi yardım edermisiniz. Ederseniz gerçekten çok sevinicem. :) Şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkürler ;)

arkadaşlar cvp verecek olan yokmu acaba ??? Gerçekten şuan çok ihitiyacım var bu modüle :(

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com

eka7a' Alıntı:
Bu sorun localhostda denediğiniz için oluyordur. Daha dün başkasına kurdum böyle bir sorun ile karşılaşmadım.

Sizden önce yazılan mesajlara gözatınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...