Deadcow Seo v2.0 - Otomatik Seo Oluşturucu

unsound

OpenCart-TR
404 hatası alanlar sorunları nasıl çözdüklerini paylaşabilirlermi? iki gündür uğraşıyorum vede çözüme ulaşamadım.

ikorkmaz' Alıntı:
kurdum generate ettim ancak siteadı\katagori adı çıkıyor 404 hatası veriyor sorun nedir acaba nerede yanlış yapıyorum

Nasıl çözdüğünü bizimle paylaşırmısın? Bendede aynı sorunlar var.Çözümünü 2-3 gündür bulamıyorum.

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
unsound' Alıntı:
404 hatası alanlar sorunları nasıl çözdüklerini paylaşabilirlermi? iki gündür uğraşıyorum vede çözüme ulaşamadım.

ikorkmaz' Alıntı:
kurdum generate ettim ancak siteadı\katagori adı çıkıyor 404 hatası veriyor sorun nedir acaba nerede yanlış yapıyorum

Nasıl çözdüğünü bizimle paylaşırmısın? Bendede aynı sorunlar var.Çözümünü 2-3 gündür bulamıyorum.

hangi versiyonu kullanıyorsunuz versiyondan dolayı kaynaklı olabilir. çünkü ben hem localde hemde site üzerinde kurdum herhangi bir hata almadım.

unsound

OpenCart-TR
1.5.1 kullanıyorum ama bir türlü çözemiyorum.
"the requested URL /fantazi-ic-camasir-8100 was not found on this server" şeklinde kalıyor.

unsound' Alıntı:
1.5.1 kullanıyorum ama bir türlü çözemiyorum.
"the requested URL /fantazi-ic-camasir-8100 was not found on this server" şeklinde kalıyor.

Sorunu çözdüm,nasıl yapmış isem .access file ın içi boş idi ve hep oraya odaklandığım için gözümün önünde göremiyordum.Şimdi düzelti,teşekkür ederim.

storcom

OpenCart-TR
Merhaba
1.5.1 sürümüne kurdum, eklenti sayfasında "düzenle" yi tıkladığımda http 500 hatası alıyorum.Başka bir sitede denedim (onunda sürümü aynı) aynı hatayı aldım.Server ile alakalı diyeceğim ama aynı sunucuda 1.4.9 sürüm olan başka bir sitem var onda sorunsuz çalışıyor.Sorun hakkında fikriniz varmı?

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
storcom' Alıntı:
Merhaba
1.5.1 sürümüne kurdum, eklenti sayfasında "düzenle" yi tıkladığımda http 500 hatası alıyorum.Başka bir sitede denedim (onunda sürümü aynı) aynı hatayı aldım.Server ile alakalı diyeceğim ama aynı sunucuda 1.4.9 sürüm olan başka bir sitem var onda sorunsuz çalışıyor.Sorun hakkında fikriniz varmı?

.htaccess aktif hale getirip birde bu şekilde denersen sanırım sorun çözülebilir.

storcom

OpenCart-TR
.htaccess i zaten aktif yapmıştım.Yönetim panelindeki seo url kullan ayarınıda evet yaptım.

yunusdogan

OpenCart-TR
öncelikle bende normla seoda çalışmıyor seo ile ilgili tüm ayarlar sunucuda yapılı fakat çalışmıyor birde konu açamadığımdan soruyorum acaba bu secenek bölümü de çalışmıyor ve benzer ürünlerde gelmiyor nedendir?

anti91

OpenCart-TR
mükemmel fakat 404 hatası alıyorum. Herkez sorunu aldıgını sonra duzelttini soylemiş ama nasıl çözdüğünü söylememiş.
Htacces nasıl aktif ediliyor ?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
anti91' Alıntı:
mükemmel fakat 404 hatası alıyorum. Herkez sorunu aldıgını sonra duzelttini soylemiş ama nasıl çözdüğünü söylememiş.
Htacces nasıl aktif ediliyor ?

Seo ile ilgili bilgiler bu konuda mevcuttur.
http://forum.opencart-tr.com/thread-456.html

anti91

OpenCart-TR
çok teşekkürler dediğiniz gibi yaptım oldu.

Tek bir sorum daha var bu modulde nasıl link üzerinde Sku numara veya Model no görebiliriz.
Sitemde bu şekil:
ww.****.com/pionner-se-mj21-kulaklik-35mm-stereo-120cm-kablo-siyah
Benim istediğim:
ww.****.com/pionner-se-mj21-kulaklik-35mm-stereo-120cm-kablo-siyah-20356

Sku Model No: 20356

yigit0can

OpenCart-TR
dediklerini yaptım .htaccess yaptım hale 404 hatası veriyorr

geri nasıl düzeltecem yardım edermisinizzz

yigit0can

OpenCart-TR
Tamam yaptımda buna bir çözüm bulalım ayrıca böyle yapmamı mümkün mü değil ise neyle yaparız

Siteadı|ürün adı
Siteadı|Bilgi sayfasının adı

Bunu Title Olarak yapmak istiyorum

quardian

OpenCart-TR
Sağolun hocam modülü kurdum çalıştırdım sorunsuz , ah birde linklerin sonuna .html getirse süper olacak

Bir_ihtimaL

OpenCart-TR
Selamlar,

Yazıdaki modülü 1.5.1.3.1 versiyonuma kurdum. Linkler gayet başarılı olarak dönüşüm gösterdiyse de. Sayfada ürünlere tıkladığım zaman, ürün detay sayfasını açması gerekirken kategori sayfasını açıyor.
Her tıklamamda aynı sayfada kalıyor üst linkte ise aynı ürüne ait linki yan yana sıralıyor.

http://www.unifun.org/index.php

Yardımcı olursanız sevinirim..

tatarvalisi

OpenCart-TR
Evet çalıştı ve harika sorunsuz oldu.Htacces'i kurcalamak ta fayda var...

Bir_ihtimaL

OpenCart-TR
Dostlar yukarıda yazdığım mesajdaki problemim ile ilgili yardımcı olabilir misiniz?