Bülten Aboneliği Modülü

kadir34

OpenCart-TR
dediğiniz gibi çalışıyor şimdi ama baştan abone olanların mmeil adreslerini hostun içinde emeiller.txt içine kaydediyor deseydin daha iyi olurdu neyse yinede emeğine teşekkür ederim arkadaş .???
bu modülü kurdum 1.5.3.1 gayet sorunsuz çalıştı arkadaşların bilgisine ??? abone olanların meil adreslerini admin panelde görebilmek için birşeyler yapılabilirmi böyle bir varmı birde toplu meili nasıl kullanıyoruz daha önce hiç kullanmadım eklenen meil adreslerine toplu meil atmak için nasıl ayar yapmalıyı resimli anlatım olursa iyi olur şimdiden teşekkürler ???

eren.erduran

OpenCart-TR
Web sitesi
erenerduran.com
ilk başta sizin belirlediğiniz bir dosyaya kaydediyor diye yazmıştım, bir ihtimal gözünüzden kaçmış olabilir..
toplu mailleri ise hangi maili kullanıyorsanız, toplu bir mail atacak zaman o dosya içinde maillerin hepsini (ctrl+a) ile kopyalayıp kime kısmına yapıştırın. ardından gönderin.

dediğiniz gibi biraz zahmetli olabilir ama buda hiç yoktan iyidir..

alkimoberon

OpenCart-TR
elinize sağlık, değerli paylaşımlarınızla ufkumuz açılıyor

muratkanar

OpenCart-TR
merhaba. ben 1.5.2.1 kullanıyorum. bu modülü kurdum. fakat bendeki problem biraz farklı. modül çalıştı. hatalı email adresi girince problem yok. hata mesajını veriyor. fakat doğru email girince hiç birşey olmuyor. butona basınca herhangi bir tepki yok. yani kayıt başarılı veya tebrikler gibi bir mesaj çıkmıyor.
yardımcı olabilirmisiniz

orhaninho

OpenCart-TR
muratkanar' Alıntı:
merhaba. ben 1.5.2.1 kullanıyorum. bu modülü kurdum. fakat bendeki problem biraz farklı. modül çalıştı. hatalı email adresi girince problem yok. hata mesajını veriyor. fakat doğru email girince hiç birşey olmuyor. butona basınca herhangi bir tepki yok. yani kayıt başarılı veya tebrikler gibi bir mesaj çıkmıyor.
yardımcı olabilirmisiniz

aynı sorunu bende yaşadım yardımcı olurmusunuz?

kuponurun

OpenCart-TR
Sanırım 1.5.2.1 kullananların çoğunda aynı, eksiksiz ve başarılı bir şekilde kurulumu yaptım, abone ol a tıklandığında ne yanlış uyarısı alıyorum ne başarılı buna rağmen kontrol ettiğimde emailler.txt boş kayıtta etmiyor yani ilgilenirsen 1.5.2.1 kullananların sorunu ortadan kalkmış olur..

aslında hali hazırda bulunun 1.5.2.1 deki bülten aboneliğini ana sayfa da yada yada herhangi bir yerde göstertme imkanımız yokmu ?

mkendirci

OpenCart-TR
1.5.4.1 de kullanabilirmiyiz. Nolmalde üye olurken mail abeneliği var ama ana sayfada modül olarak durup üye olmadan da mesaj isteyenler için. 1.5.4.1 e attım ana sayfada gözüküyor fakat Abone olu tıklayınca Hata: Bir sorun oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! uyarısı çıkıyor,

jimsi

OpenCart-TR
herşey çok güzel fakat tek bir problemim var mail listesine eklenen kişi sayısı sınırlımıdır yani 10.000 adet kadarmı yoksa, sınırsızmı,

ve diğer bir sorum şu mail göndermiyor göndermesi için ne yapmam gerekiyor panelden mail ayarı vs varmı.

teşekkürler.

uzman22

OpenCart-TR
teşekkürler ,
çalıştı,
yeni eklenen ürünleri kayıtlı maillere otomatik göndermesi için ne yapmamız gerek.

anlygl

OpenCart-TR
merhaba arkadaşlar ben anıl
modül için teşekkürler ancak şöyle bir sorun var
Notice: Error: Could not load language module/bulten_abonelik! in C:\xampp\htdocs\gul2\system\library\language.php on line 39

böyle bir hata alıyorum yardımcı olursanız minnettar kalırım

bakas

OpenCart-TR
yeni olduğum içinmi indiremiyorum eklentiyi tıkladığımda resim geliyor ekrana :(

debernus

OpenCart-TR
evet elinde olan biri varsa yöneticiler ekleyecek elinde olanlara duyurulur