Bülten Aboneliği Modülü

eren.erduran

OpenCart-TR
Web sitesi
erenerduran.com
Merhaba,

Bülten Aboneliği modülü sitenizdeki müşterilerin emaillerini girmesi dahilinde sizin belirlediğiniz bir dosyaya tüm email adreslerini toplar. Oradan topluca emailler göndermenizi sağlar.

Modül ektedir.

v1.5.1, v1.5.1.1, v1.5.1.2, v1.5.1.3

Ekli dosyalar

• bulten_aboneligi_modul.jpg
    bulten_aboneligi_modul.jpg
    95 KB · Görüntüleme: 1,684

byduman

OpenCart-TR
Merhaba. Güzel Çalışma ama bende şöyle bir hata verdi malesef:(

Notice: Error: Could not load language module/bulten_abonelik! in /home/site/public_html/system/library/language.php on line 39

yusuf1990

OpenCart-TR
BENDE BOŞ SAYFA ÇIKIYOR. ÇALIŞMADI

eren.erduran

OpenCart-TR
Web sitesi
erenerduran.com
byduman' Alıntı:
Merhaba. Güzel Çalışma ama bende şöyle bir hata verdi malesef:(

Notice: Error: Could not load language module/bulten_abonelik! in /home/site/public_html/system/library/language.php on line 39

aceleye geldiği için küçük bir hata olmuş,

catalog\language\turkish de bulunan bulten_abonelik.php 'yi module dosyasının içine atarsanız sorun düzelir

eren.erduran

OpenCart-TR
Web sitesi
erenerduran.com
byduman' Alıntı:
turkish kullanıyorum.

yaptığınız bir yanlış var. ya admin de yanlış bölgede yada catalogda yanlış bir yerde dil dosyası. iyice kontrol edip bir daha deneyin derim yoksa %100 sorunsuz çalışıyor. sadece dil dosyası olması gereken yerinde değil o kadar.

yusuf1990

OpenCart-TR
bende boş sayfa çıkıyor neden olabilir acaba

byduman

OpenCart-TR
eren.erduran' Alıntı:
byduman' Alıntı:
turkish kullanıyorum.

yaptığınız bir yanlış var. ya admin de yanlış bölgede yada catalogda yanlış bir yerde dil dosyası. iyice kontrol edip bir daha deneyin derim yoksa %100 sorunsuz çalışıyor. sadece dil dosyası olması gereken yerinde değil o kadar.

Vermiş olduğun dosyayı olduğu gibi atıyorum ftp fen yine aynı sorun çıkıyor :S

yusuf1990

OpenCart-TR
1.5.1.3 ana sayfa boş çıkıyor. dediğiniz gibi yükledim

eren.erduran

OpenCart-TR
Web sitesi
erenerduran.com
byduman' Alıntı:
eren.erduran' Alıntı:

Vermiş olduğun dosyayı olduğu gibi atıyorum ftp fen yine aynı sorun çıkıyor :S

Vay be. ya valla anlayamadım neden öyle bir şey oluyor. Eğer müsaitseniz bi PM atın team ile bakalım

unsound

OpenCart-TR
Hocam eline koluna sağlık ama language modulunu yukleyemiyor.Verdiğin class yolunda bir sıkıntı olabilirmi?

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
unsound' Alıntı:
Hocam eline koluna sağlık ama language modulunu yukleyemiyor.Verdiğin class yolunda bir sıkıntı olabilirmi?

Modül içerisindeki dil dosyası ve tpl dosyası olması gereken klasörler içerisinde degildi düzenleme yapıldı su an düzenlenmiş hali ilk mesajda eklenti olarak eklendi, indiren arkadaşlar yeniden indirip kullanabilirler..selametle

byduman

OpenCart-TR
Teşekkür ederiz osdem66 sorun çözüldü.

Ayrıca Eren kardeş bu modülü senden rica eden arkadaş bı fırsatsitelerindeki gibi pop-up açılan cinsten istemiş öyle hoş görünümlü birşey yapmak mümkün değilmidir acaba?

Saygılar.

kadir34

OpenCart-TR
open cart Version 1.5.1.3.1 kullanıyorum modülü kurdum an sayfada görünüyor meil adresi yazı abone ol diyorum Başarılı: Abone olduğunuz için teşekkürler! diye ileti veriyor admin panelde abone olan meil adresi ni göremiyorum toplu meil atıyorummeil gitmiyor

Zamir

OpenCart-TR
Hostun içerisine attığın txt dosyasına kaydediyor mail adreslerini. Toplu mail atmak için txt içerisindeki mailleri alıp kullanmalısın.

kadir34' Alıntı:
open cart Version 1.5.1.3.1 kullanıyorum modülü kurdum an sayfada görünüyor meil adresi yazı abone ol diyorum Başarılı: Abone olduğunuz için teşekkürler! diye ileti veriyor admin panelde abone olan meil adresi ni göremiyorum toplu meil atıyorummeil gitmiyor

socak

OpenCart-TR
çok teşekkürler kardeş böyle bişey istiyodum :)