Ana Sayfa Ürün Sayısı Değiştirme Modulu

umut_ege

OpenCart-TR
RE: [MOD] Ana Sayfa Ürün Sayısı Değiştirme Modulu

baktım ama yapamadım hata verdi hiç açılmadı anasayfa bi bakarsan çok sevinirim

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com

Aldığınız hatayı buraya yazarsanız daha net cevaplar alabilirsiniz.

isyankar20

OpenCart-TR

arkadaşlar ben 1.4.7 sürümünü kurdum eklenti çalışmadı yardımcı olurmusunuz...

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com

isyankar20' Alıntı:
arkadaşlar ben 1.4.7 sürümünü kurdum eklenti çalışmadı yardımcı olurmusunuz...

Arkadaşlar modulu kurdum çalışmadı diye bir hata bildirirseniz cevap alamazsınız çünki bu soruya verecek cevap fikrimce çalışmadıysa kullanmayınız olur..

Bu tür sorunlarda hata kodu verdiyse belirtiniz, eğer sitede bir hata göremediyseniz admin panelde loglar bölümünde ilgili module denk gelenini veya hepsini bildirmeniz gerekmektedir..

Açıkçası hatanız hakkında açıklama yapın ki bizde size hatanın nedeni hakkında açıklama yapmaya çalışalım..

isyankar20

OpenCart-TR

Kusura bakmayın tam açıklayamadım galiba modülü kurdum hiçbir hata uyarısı vermedi normal çalıştı düzenleden ana sayfada gösterilmesini istediğim ürün sayısını yazdım onayladım yine bi hata vermedi herşey normal ama ana sayfayı açtığımda yine aynı 8 tane ürün çıktı

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com

Şimdi kurdum sorunsuz çalışıyor. home.php ve home.tpl dosyaların da daha önce değişiklik yaptıysanız o yüzden olabilir.

öz_ak

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bitkiselsağlık.com

kardeşlerim 1.4.8 sürümünde ana sayfadaki son ürünlerin sayısını nasıl değiştiriyonuz.ben bulamadım yaf :/

bu modül olmuyor home.php hatası alıyorum.

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com

148 de bu modul kendiliğinden entegre zaten.. Moduller kısmında Son Ürünler seçeneğini düzenle deyince limit yazan yere göstermek istediğin ürün miktarını yaz..

onderm

OpenCart-TR

mrb...mirac bey;
evet modülünüz sorunsuz çalışıyo 1.4.7 de fakat ; sepete ekle butonu oluşturmak için home.php de yaptığımız değişiklikler le bu modülün home.php si çakışıyor ve ürünün resimleriyle fiyatı arasında kocaman bi ara açılıyo yani siteyi dağıtıyo....sizde denerseniz görüceksinizdir;basit bi düzenlemeye giderseniz seviniriz..çok işe yarayacak bi modül...emeğiniz için teşekkürler..

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com

onderm' Alıntı:
mrb...mirac bey;
evet modülünüz sorunsuz çalışıyo 1.4.7 de fakat ; sepete ekle butonu oluşturmak için home.php de yaptığımız değişiklikler le bu modülün home.php si çakışıyor ve ürünün resimleriyle fiyatı arasında kocaman bi ara açılıyo yani siteyi dağıtıyo....sizde denerseniz görüceksinizdir;basit bi düzenlemeye giderseniz seviniriz..çok işe yarayacak bi modül...emeğiniz için teşekkürler..

php dosyalarında yaptığınız değişiklik görsel olarak dağınıklığa neden olmaz.. home.tpl dosyasında eklediğiniz kodda <br/> veya <br> gibi bir kod varsa kaldırın düzelmesi gerekir.. Ekran görüntüsü gönderirseniz sevinirim.. Tema toparlıyorum şuan.. Müsait olduğumda bakarım..

öz_ak

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bitkiselsağlık.com

mirac' Alıntı:
148 de bu modul kendiliğinden entegre zaten.. Moduller kısmında Son Ürünler seçeneğini düzenle deyince limit yazan yere göstermek istediğin ürün miktarını yaz..

sağolasın kardeşim yuh bana valla bi bak dimi tekrar sağolasın mesajın için teşekkür ederim.

kvnc86

OpenCart-TR

arkadaşlar, home.php dosyasında değişiklikler yaptım önceden o yüzden modüldeki home.php dosyasını hosta attığımda olmuyor. admin panelinde herşey süper çalışıo ama ana sayfada ürün sayısı değişmiyor bu sebeple. hangi kodun altına neyi eklesem sorun çözülür bu modülün home.php kodları nelerdir yazarsanız çok makbule geçer. teşekkürler, iyi çalışmalar...

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com

kvnc86' Alıntı:
arkadaşlar, home.php dosyasında değişiklikler yaptım önceden o yüzden modüldeki home.php dosyasını hosta attığımda olmuyor. admin panelinde herşey süper çalışıo ama ana sayfada ürün sayısı değişmiyor bu sebeple. hangi kodun altına neyi eklesem sorun çözülür bu modülün home.php kodları nelerdir yazarsanız çok makbule geçer. teşekkürler, iyi çalışmalar...

Alttaki konuyu inceleyiniz.. Manuel olarak yapabilirsiniz..

http://forum.opencart-tr.com/thread-439.html

kvnc86

OpenCart-TR

çok teşekkürler süper oldu

KralToys

OpenCart-TR

Bu modu attım ama site anasayfa hata verdi.

Error: Could not load helper image!

Ne yapmam gerek !

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com

Modulu daha önce kuruluyken tekrar sisteme atarsanız hata vermez.. Dosyalarda yaptığınız manuel değişiklikler neden olmuş olabilir.. 1.4.4 için olanı tekrar yükleyip kurulumu yapabilirsiniz.. Eğer hata verirse home.php dosyasındaki değişiklikleri iki dosyayı karşılaştırarak el ile düzenlemeniz gerekiyor..

KralToys

OpenCart-TR

mirac' Alıntı:
Modulu daha önce kuruluyken tekrar sisteme atarsanız hata vermez.. Dosyalarda yaptığınız manuel değişiklikler neden olmuş olabilir.. 1.4.4 için olanı tekrar yükleyip kurulumu yapabilirsiniz.. Eğer hata verirse home.php dosyasındaki değişiklikleri iki dosyayı karşılaştırarak el ile düzenlemeniz gerekiyor..

Mirac Kardeşim Hakkını Helal Et Senide Yoruyorum Ama 1.4.4 Modülü Bulamadım Link Verirsen Sevinirim.