Aldığım yedekleri geri yüklemede görmüyor

blackmorenight

OpenCart-TR
Web sitesi
www.e-tesbih.com
Merhaba arkadaşlar forumda araştırdım bulamadıgım ıcın burdan konu acmak ıstedım dıger arkadaşlarada yardımcı olabilcek bi konu oldugunu dusünüyorum eger benim ile aynı soruna karşılaşan arkadaslar varsa

Admin panelden Yedek alıyorum düzenli olarak. Aldıgım yedeklerin boyutları genelde 3 mb civarı yani ici boş değil fakat geri Yükleme Yaptıgımda yükleme 100% e geldiginde Dosya Boş Uyarısı veriyor herhangi bi sürüm güncellemeside yapmadım ilk başlarda yedek geri yuklemem cok guzel calısıyordu suan aldıgım yedekler bos olarak gözukmekte ne yapmamı onerırsınız

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Sunucunuzda dosya boyut sınırı olabilir. Boyutu yükseltmek için sunucunuza başvurunuz.

phpmyadmin e girin veritabanınızı seçin SQL sorgu sayfasına geçin ve yedek aldığınız dosya içerini sorgu ile yükleyiniz.

blackmorenight

OpenCart-TR
Web sitesi
www.e-tesbih.com
[/quote]Ben cpanel kullanmamıstım normal opencartın sistem kısmındakı yedek al yukle kısmını kullanıyordum cok guzelde calısıyordu uzun bı suredır calıstıramadım

Cpanel dephymadmine girdimde SQL kısmı varda bilgim olmadıgı ıcın kurcalamaya korktum acıkcası
SQL uyumluluk kipi kısmına None mı dıycem yoksa dıger seceneklerden bırınımı secıcem veya degıstırmem gereken bı kısım varmı bunu bılmedıgım ıcın cekındım burayı kullanmayı

Kod:
İçe aktarmak için dosya
Metin dosyasının yeri   (En fazla: 50MiB)
Dosyanın karakter grubu: 
İçe aktarılmış dosya sıkıştırması otomatik olarak bu dosya türlerinden algılanacak: Hiçbiri, gzip
Kısmi içe aktarma
 Betiğin PHP zaman aşımı sınırına yaklaşıldığını algılaması durumunda içe aktarımı kesmeye izin verir. Bu büyük dosyaların içe aktarımı için iyi bir yol olabilir, ancak bu işlemleri bozabilir.
Başlangıçtan atlanacak kayıt (sorgu) sayısı  
İçeri aktarılmış dosyanın biçimi
 CSV 
 Açık Kaynaklı Tablolama Belgesi 
 SQL 
 Excel 97-2003 XLS Kitabı 
 Excel 2007 XLSX Kitabı 
 XML 
Seçenekler
SQL uyumluluk kipi

Sıfır değerleri için AUTO_INCREMENT değeri kullanma