Açılır Kategori Menü - Popup Category - Sidebar Menu

borma

OpenCart-TR
Bende Açılır Kategori Var Sağa Doğru Açılırken Slide'nin Altında Kalıyor Nasıl yapacam bir türlü çözemedim. :S

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
kev2xx' Alıntı:
arkadaslar bilgiler kısmı gibi bir kısım olsa sadece bilgi vermek amaçlı oda aynı zamanda acılır menu olsa sadece oraya özgün yazı yazsak aynı zamanda seo da yapar böyle bir ayrı bir menu mevcutmudur acaba çok seymi istiyom yoksa :D

Bilgi sayfaları kategori sistemine sahip değil. O yüzden açılır yapma gibi bir olasılığınız yok.
Bilgi sayfalarınız sabitse herhangi bir açılır menü için olan kodları kendi sayfalarınıza göre düzenleyebilirsiniz. Bilgi sayfası eklediğinizde bu kodları tekrar düzenlemeniz gerekecektir.

borma' Alıntı:
Bende Açılır Kategori Var Sağa Doğru Açılırken Slide'nin Altında Kalıyor Nasıl yapacam bir türlü çözemedim. :S

Slaytınız flash ise ilk mesajda tranparent kodunu eklemeyi deneyiniz. sizin flash parametre eklem şekline göre kodu ekleme şekli değişecektir.

JS ise forumda ya da google de z-index kodunu araştırınız.

ixor42

OpenCart-TR
Arkadaşlar yorumlara baktım forumda arama yaptım ama bulamadım .Normalde kategori olarak açılıyor fakat ben kategori içerisinde bulunan ürünlerin sol tarafta çıkmasını istiyorum.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

ixor42

OpenCart-TR
Arkadaşlar yorumlara baktım forumda arama yaptım ama bulamadım .Normalde kategori olarak açılıyor fakat ben kategori içerisinde bulunan ürünlerin sol tarafta çıkmasını istiyorum.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

uyekurdu

OpenCart-TR
hipokondriyak' Alıntı:
1.5 versiyonunda yapabılıyormuyuz ?denedım ama olmadı

evet arkadaşlar bu modulu 1.5.0.5 versıyonu ıcın guncelleyebılıcek bır yardım sever arkadas arıyoruz :D

yarasa37

OpenCart-TR
Ya hepinize özverili çalışmalarınız ve paylaşımlarınız için teşekkür ederim..

suatsuat

OpenCart-TR
merhabalar benım bır sorunum var acılır menu ekledım. menude sorun yok calısıyor ama sıkıntı suradakı menu sayfada bulunan swf dosyasını altında kalıyor asagıda resımde gosterdıgım gıbı... bu konuda yardım beklıyorum.. sımdıden tesekkur ederım

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhaba menunun yada slayt modülül css dosyalarından z-index değerlerini ayarlayın..

suatsuat

OpenCart-TR
malesef dedıgınız gıbı ındex ıle olmadı.. slayt modul olmadıgı ıcın oradan bır sey yapamıyorum baska bır yol var mı acaba

ekremxx

OpenCart-TR
ben uyguladım calıstırdım fakat mesela kategori adını biraz uzun yazınca tasıyor düz gidip uzuyor o tabloyu aşmadan yazı alttan devam etse olmazmı yardım edersenız sevinirim teşekkurler.

yardım edecek yokmu arkadaşlarr :(((

mralparslan

OpenCart-TR
öncelikle teşekkürler benim sitemde de şöyle bir sorun oluştu

http://imageshack.us/photo/my-images/714/sorunl.jpg/

resimdeki gibi olmasını istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

evimemoda

OpenCart-TR
Web sitesi
www.evimemoda.com
slm arkadaşlar benim bir sorunum var hiç bir yerde bulamadım çözümünü yardımcı olursanız sevinirim popup category şefaf renkde ben değiştirmek istiyorum olmuyor bunun yüzünden 2 gündür ürün yüklemiyorum daha 2000 tane ürün ve düzeltmeler yapcağım

sayfa adı www.evimemoda.com

SoWaLYe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.tyfnctn.com
baya eski konu ama bu açılır katagori sistemde aşırı cpu tüketimine sebeb oluyor her seferinde ayrı ayrı sorgu çalışıyor nasıl yaparız bunu

alistavaci

OpenCart-TR
ana dizine attım modüllerden kur dediğimde boş sayfa geliyor..