10 kişiye hosting sponsoru olunacaktır

sisore

OpenCart-TR
Yeni açtığımız firmamızin adına 10 kişiye hosting verilecektir ihtiyacı olan arkadaşlar yardım işteye bilirler

5000 mb disk alanı
100000 mb aylık trafik
sınırsız ek özellik ftp,subdomain.vs

ihtiyacı olan arkadaşlar pm atsın arkadaşlar

adobe

OpenCart-TR
Öncelikle böyle bir şey yaptığınız için tşkler. Fakat YS belgenizin nosunu göremiyorum?

sisore

OpenCart-TR
Faaliyet Belge başvurusunda bulunduk beklemekteyiz hocam

Rapoloji

OpenCart-TR
Bedava Hosting

hatırlarsanız sisore rumuzlu arkadaşımız sitede bedava hosting sponsoru olacağını yazmıştı. Gerçektende hosting aldım hiçbir problem yok. sitesi Çimen Hosting Sitede ayrıyeten birşey var Ücretsiz Hosting. Üye olun Ücretsiz hosting seçin ve domain adınızı girin. Bedava hostların reklamı ve hatalarıyla uğraşmayın.1 qün sonra aktif hale geliyor . "Ücretsiz hosting in özellikleri
+ 500 MB Disk Alanı
+ 10 GB Aylık Trafik
+ 1 adet Domain Ekleme
+ 1 adet Veritabanı Hesabı
+ 1 adet E-Posta Hesabı
Centos sunucularımızda php kullanmanız için uygun paketlerdir. Veritabanı olarak mysql kullanabilirsiniz. Ayrıca sunucumuzda gd , curl , ioncube, freetype ve zend bileşenlerini de kullanabilirsiniz." Kısacası demem şu ki.. Alın bir domain 10-15 lira verip hosting e para vermeyin. 2 yıl ücretsiz hosting saglıyor. Saygılar

Seckin_Pazar

OpenCart-TR
Hocam sponsorluğa ve ya bedava hosting'e benim ihtiyacım yok. Normal ücreti ile yıllık hosting alacağım. Ancak siteniz üzerinden domain almak istiyorum ama .biz uzantılı alınamıyor sanırım. Alabilseydim eğer bugün hem domain hem host olarak alacaktım. Bu konuda bir güzellik yapabiliyor musunuz yoksa başka bir yerden domain'i almam mı gerekiyor.?

japonstylegiyim

OpenCart-TR
merhabalar bende rica edebilirmiyim

yapmıyacakmısınızz ?
konu uçmuş sanırım be yaaaa

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Arkadaşım konuyu açalı bir ayı geçmiş ve 10 kişi ile sınırlı spam yapmanıza gerek yok. Kişinin kendisi ile iletişime geçiniz.

Rapoloji

OpenCart-TR
Sayın eka7a ;
bana özelden yazan 3 arkadaşa 2 gb host + snırsız subdomain + sınırsız trafik + sınırsız e-mail vermeye hazırım. Elimde 10 GB reseller var linux. İletişime geçmelerini rica ediyorum.