Yurtiçi kargo Modulü 1.5.0.5

attalias

OpenCart-TR
Gerekli olabilir diye veriyorum .belki küçük hatalar olabilir..belirtirseniz sevinirim

Ekli dosyalar

• yurtiçikargo.zip
    24.7 KB · Görüntüleme: 349

ganim

OpenCart-TR
Ben bu modulu yukledim, hatta adminden de kurdum ekledim fakat on yuzde hic bir sekilde goruntuletemiyorum.
hata falan da vermiyor, ne olabilir?

ganim

OpenCart-TR
kullanici guruplarinda bununla ilgili bir izin goremedim :/
ayrica moduller sayfasinda YK Takip modulunu goruyorum ve bir blok'a yerlestiriyorum fakat onyuzde birsey goremiyorum

harlem

OpenCart-TR
kullanıcı gruplarından gerekli izni verdim.kur dedim ancak hiçbir şekilde görünmedi.ver.1.5.1.1

hikko

OpenCart-TR
harlem' Alıntı:
kullanıcı gruplarından gerekli izni verdim.kur dedim ancak hiçbir şekilde görünmedi.ver.1.5.1.1

modülü incelemedim ama düşüncem farklı bir tema kullanıyorsan böyle bir hatayı verebilir modülün dosyasını kendi kullandığın temaya at aynı şekilde TEKRAR SÖYLÜYORUM sadece öyle olduğunu düşünüyorum yanlışda olabilir

attalias

OpenCart-TR
Göremezsiniz çünkü versiyon olarak 1.5.0-5 tir..1.5.1-1 versiyonlarına uymaz..hazırlayınca vereceğim..(vaktim olursa)

omerseven

OpenCart-TR
Hiç bir etkisi olmuyor. modül kuruşuyor. kargo methodları yerine modüllerde görülüyor. düzenlemesine girdiğinde yerini belirliyorsun ödeme sayfasında olmuyor. sayfalarda görünmüyor. sürüm 1.5.1 de alakasız

dolob

OpenCart-TR
Fedex için bir modül mevcut mu? opencart.com sitesinde bu eklenti için 30$ istiyorlar :S opensource bir proje için garip geldi...

<Bu arada Yeni kayıtlar için yeni konu engeli saçma değil mi?>