yöneticiler yetersiz

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
viphayat' Alıntı:
yazılarınızı okudum, çoğunuz stres atmış ne güzel değilmi, peki hiç düşünmedinizmi bu sistem ücretsiz paraya gerek yok , buradada bu sistem için soyunmuş gönüllü bir kaç insan var yardım etmek istiyor. Madem soyundu geregini yapsın bildiği konulurda yardım etsin konuyu kestirip atmamalı, benim hiç bilgim yok ben öğrenmek istiyorum ancak bana bilğili birisi gibi müdahale edildiği sürece ben ve benim gibilerin öğrenme şansı hiç bir zaman olmayacaktır. Bu arada sizi birazda kızdırayım herkes kendini bilir, bu yazdıklarınız yalakalık kokuyor be arkadaşlar. Halbuki beni destekler yazılar yazanlar olsaydı aranızda forum yöneticileri biraz kendine gelmezmiydi. sağlıcakla kalın

çok haklısın biz seni adamdan sayıp cevap yazanlar yalakayız. Allah senden razı olsun bu özelliğimiz hiç aklımıza gelmemişti :D

Osdem66 çok güzel cevap vermiş size, diyecek bişey bulamıyorum.

vlknn

OpenCart-TR
viphayat' Alıntı:
yazılarınızı okudum, çoğunuz stres atmış ne güzel değilmi, peki hiç düşünmedinizmi bu sistem ücretsiz paraya gerek yok , buradada bu sistem için soyunmuş gönüllü bir kaç insan var yardım etmek istiyor. Madem soyundu geregini yapsın bildiği konulurda yardım etsin konuyu kestirip atmamalı, benim hiç bilgim yok ben öğrenmek istiyorum ancak bana bilğili birisi gibi müdahale edildiği sürece ben ve benim gibilerin öğrenme şansı hiç bir zaman olmayacaktır. Bu arada sizi birazda kızdırayım herkes kendini bilir, bu yazdıklarınız yalakalık kokuyor be arkadaşlar. Halbuki beni destekler yazılar yazanlar olsaydı aranızda forum yöneticileri biraz kendine gelmezmiydi. sağlıcakla kalın

Arkadaş bu siteyi devlet dairesi sanmış,
zaman, bilgi birikimi ve tecrübelerinden istifade ettiğimiz gönüllü destek veren yönetici, moderatör ve diğer tüm üyeleri ise devlet memuru.
Bilgi edinme kanunu çıktı arkadaşlarım bilmiyor musunuz?
Ne yapıp ne edip "viphayat" adlı üyeye bilgi vermekle yükümlüsünüz !!! :)

BİLGİ EDİNME HAKKI YASASI...

9 Ekim 2003
Kişilerin bilgi edinme hakkını kullanmalarına ilişkin esas ve usulleri düzenleyen Bilgi Edinme Hakkı Yasa Tasarısı, 59. Hükümet tarafından 25 Haziran 2003'de TBMM'ye sunuldu.
Tasarı, 24 Haziran ile 16 Temmuz 2003 tarihleri arasında Avrupa Birliği Uyum Komisyonu'nda, 17 - 24 Temmuz 2003 tarihleri arasında da Adalet Komisyonu'nda görüşüldü ve üzerinde bazı değişiklikler yapıldı. Tasarı, TBMM Genel Kurulu'nda 9 Ekim 2003 tarihinde kabul edildi. (22. Dönem 2. Yasama Yılı 5. Birleşim)

24 Ekim 2003 tarihli Resmi Gazete'de (Sayı: 25269) yayımlanan yasa, 24 Nisan 2004'de yürürlüğe girdi.

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
yahu bende bu kadar php bilgisi ve burdan öğrendiklerimi başkalarına da öğretebilmek için uğraşmamın adının (çıkar beklentisi olmadan, açık kaynak kodlu yazılımın ilkelerine uymaya çalışmanın) saflık olduğunu düşünüyordum. aydınlandım yalakalıkmış. hani ilerde eka her yardımcı olana, yardımcı olduğu konu başına 50tl yollarsa bizde nasiplenelim diye şimdiden yalakalık yapıyoruz işte. şirketi bıraktık, işimiz gücümüz burda yaptığımız sohbet, destek, karşılığı para kazanmak tabi zatenn. o değil de eka benim paraları hala yatırmadı bu kadar mesaj yazdım bu konuya valla kızıcam artık :p

cirkindeli

OpenCart-TR
çoktan beri siteye girmiyodum vay be ne konu var ortada

bende arkadasıma katılıyorum yöneticiler yetersiz kesinlikle hemde
neden mi açıklaması
1 - hiçbir karşılık almadan bir şey beklemeden yardım etmeleri
2 - her konunun altına denemeden önce yedek al yazdıklarından
3 - işlerinin yoğunluğunda fırsat buldukça bizlere cevap verdiklerinden
4 - sitelerimizi kurup install edip bize hazır kurulu siteleri vermediklerinden
5 - buraya gelip isteklerimizi emir vaki verip bize halan yardım ettiklerinden

devam edeyimmi siz gerçekten yetersizsinizzzzz evet bu adamlar yetersizzzz aslında bizde yüzsüzlük diz boyuuuu herhalde anlıyan anladıı galibaaa yöneticiler veya burada bizlere yardım eden herkeze sesleniyorumm siz yetersiz değil burada size bunları konu açacak bizler desemmmm saygılar cirkindeli

samnet

OpenCart-TR
yöneticiler yetersiz :huh:

zaman ayırıp böyle bir paylaşım forumu kurmuş
kendi cebinden ödediği parayla domain ve host alıp böyle bir forum kurmuş
ellerinden geldiği kadar ve bazen fazlasıyla paylaşımda bulunmuş
bu adamlar YETERSİZZ arkadaş arama yapmadan konu açanlara daha önce açılmış konuların linkini bulup vermiş.
Forum Kurucusu eka7a 2,545 Mesaj göndermiş yetersiz

evet bazı sorulara cevap gelmiyor ama biraz sabredip birazda araştırmak lazım
ne paylaşmışızda ne istiyoruz
sonuçta onlarda insan onlarında hayatları var yaşamları var.
bazı şeyleri söylerken karşınızdakinide düşünün
bıkıyor insan bir saatten sonra
6 senelik bir sitem var program vs paylaşım sitesi
insanlar doymak bilmiyor ben hobi olarak bir sürü paylaşımda bulunuyorum ama
bir teşekkürü fazla görüyorlar

herkesin sürümü farklı adamlar çoğu modülün vs lerin
sürüme göre dosyalarını entegre edip sunuyorlar
ayıp ya harbi ayıp bu forumdaki yönetici olsun paylaşım yapan herkese ben teşekkür ediyorum.

bazı zamanlarda bildiğim halde yapamayıp hata aldığım halde yinede yardım eden çözüm arayan herkese çok teşekkürler EN BAŞTADA YETERSİZ OLAN BÜTÜN YÖNETİCİLERE...

YETERSİZMİŞ DELİ OLMAMAL ELDE DEĞİLLLLLLLLLLLLLL................

biocyn

OpenCart-TR
Benim sorduğum bir kaç soruya da cevap gelmedi. Ancak ben kendim halletmeye çalışıyorum. Yetersiz olduğunu düşündüğüm cevaplar olursa bunun, cevabın yetersizliğinden değil benim yetersizliğimden olduğunu düşünerek gerekirse başka kaynakları araştırarak çözüm bulmaya çalışıyorum. Saygısızlığın alemi yok. Burada bir işe gönül verilmiş. Senin eline kaç bin dolarlık alt yapı bedava verilmiş. Onu bırak o değerin kaç katı olduğunu söyleyemeyeceğimiz değerde bir hizmet alıyorsun. Ama erken ama geç. Kaç kuruş çıktı cebinden... Eğer hizmetten memnun değilsen kendine 5 - 10 tane bu işi iyi bilen çalışacak adam tut para ile... Bir domain al ve bir de hosting kirala. Sonra adresini verde biz de senin mükemmel olmasını beklediğin forumuna üye olalım. Emin ol ücretsiz tek bir harf yazmazsın senden yardım bekleyenlere. Bu yüzden sen de kal sağlıcakla. Bu insanları yalakalıkla da suçlama. Şizofrenmisin nesin belli değil...

kaanoglu

OpenCart-TR
Web sitesi
www.serdarsahin.net
Boş yere tartışmalar olmuş madem; bir iki kelime de ben eklemek isterim,

Burası gördüğüm en seviyeli paylaşım forumlarından biri, herkesin elbette işi, gücü var ve öyle olduğu halde ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorlar ve oluyorlar da.

Bir mesele ile ilgili aklınıza takılan şey mutlaka daha önce burada yüzde yüz olmasa da, doksan dokuz tartışılmış ve iyi kötü çözüme ulaştırılmıştır.

Forumda aramayı, daha doğrusu, doğru arama yapabilmeyi bilmek ve öğrenmek gerekiyor. Bir aramanız birebir yazdığınız şekilde elbette çıkmayabilir, alakalı kelimelerle arama yaparsanız aradığınıza ulaşırsınız.

Ben bu ana kadar bir özel soru mesajı dahi yollamadım herhangi bir yöneticiye çunkü aradığım herşeyi fazlasıyla forum içeriğinde ve google aramasında buldum.

Şunu unutmamak gerekiyor, kimse size cevap vermek, birşeyler paylaşmak yada yardım etmek zorunda değil.

Eğer buradaysanız, Bir ticaret sitesi kurmak (kullanmak veya birilerine satmak ) için buradasınız. Hal böyle olunca da az çok kodlar nasıl editlenir, basit yoldan bir resim nasıl duzenlenir ftp vs nedir en azından temelini ögrenmelisiniz. Kimsenin sizin için bir şey yapmasını beklememelisiniz.
Eğer biri özel olarak birine yardım etmeye çalışıyor ve ediyorsa sadece iyiniyetindendir..

betax

OpenCart-TR
biocyn' Alıntı:
Benim sorduğum bir kaç soruya da cevap gelmedi. Ancak ben kendim halletmeye çalışıyorum. Yetersiz olduğunu düşündüğüm cevaplar olursa bunun, cevabın yetersizliğinden değil benim yetersizliğimden olduğunu düşünerek gerekirse başka kaynakları araştırarak çözüm bulmaya çalışıyorum. Saygısızlığın alemi yok. Burada bir işe gönül verilmiş. Senin eline kaç bin dolarlık alt yapı bedava verilmiş. Onu bırak o değerin kaç katı olduğunu söyleyemeyeceğimiz değerde bir hizmet alıyorsun. Ama erken ama geç. Kaç kuruş çıktı cebinden... Eğer hizmetten memnun değilsen kendine 5 - 10 tane bu işi iyi bilen çalışacak adam tut para ile... Bir domain al ve bir de hosting kirala. Sonra adresini verde biz de senin mükemmel olmasını beklediğin forumuna üye olalım. Emin ol ücretsiz tek bir harf yazmazsın senden yardım bekleyenlere. Bu yüzden sen de kal sağlıcakla. Bu insanları yalakalıkla da suçlama. Şizofrenmisin nesin belli değil...

Aynen katılıyorum üstad, buradaki herkes herşeyi bilmek zorunda değil, bilgi paylaştıkça değer kazanır ve herkes bu sistemden yararlanıyor işi görülen bir daha dönüp bakmıyor bile... hatta bir teşekkür bile yok, parayla alamayacağınız bilgileri buradan alıyorsunuz lütfen kıymetini bilin, birazda düşünerek konuşalım.

msdursun

OpenCart-TR
herkes yazmıs bari bende yazayım :)

ücretli olarak kullandıgım e ticaret firmasından bile bazı dönemlerde telefonla yada maille ilgili sorularıma bile cevap alamazken burada yöneticilere yapılan yetersiz cümlesi gercekten cok ayıp
kendi işimde parasıyla iş yaptıran müsteriye yeri geliyor hemen dönüş yapamadıgım anlar oluyor
burdaki insanlar hiç bir soru için para talep etmiyor ve ellerinden geldiği kadar cevap vermeye calısıyorlar

belkide sitede ticari olarak faaliyet gösteren nadir insanlardan biriyim. ben ne web sitesi satıyorum nede hobi olarak ilgileniyorum kendi firmamı opencarta adapte etmeye calısıyorum. simdiye kadar sordugum ve karsılıgında cevap alamadıgım bir soru hatırlamıyorum ki zaten aradıgım bircok sey forumda mevcut yanlıs ararsam bulamam o ayrı,
cok gerekli oldugunu düşündüğüm modüller için bile kimseye bana bunu yaparmısınız dememişimdir ücreti mukabilinde yaptırmayı teklif ederim bu kadar basit.
yani ben iyiki forumda yönetici değilim böyle bir söz karşısında forumu hiç düşünmem kapatırdım :)

WarriorLord

OpenCart-TR
Hem bedava destek al, hemde kalk yetersiz muhabbeti yap. Beğenmiyorsan, çeker gidersin bir daha da gelmezsin olur biter.

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
WarriorLord' Alıntı:
Hem bedava destek al, hemde kalk yetersiz muhabbeti yap. Beğenmiyorsan, çeker gidersin bir daha da gelmezsin olur biter.

gelmez olur mu arkadaşım. yeni bi eposta ile yeni bi rumuz ile %100 yine aramızdadır. böyle yapan çooook.
ve yine soru sormaya devam ediyordur. zaten bizlerde bu tür insanları bekliyoruz ki ne zaman soru sorulacakta hemen cevaplayalım. :)

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
alın size komplo teorisi :D
eka nın canı sıkılmış beni ne kadar seviyorlar diye test etmek için dandik bir kullanıcı oluşturup bööle bir konu atmış ortaya, sonra herkesler yazmaya başlamış.
hayır neden bööle bir komplo teorisi ürettin diyorsanız azcık aklı olan yazar mı böyle bir şey:D

eka yakaladım seni suçunu itiraf et :p

biocyn

OpenCart-TR
BanSn' Alıntı:
alın size komplo teorisi :D
eka nın canı sıkılmış beni ne kadar seviyorlar diye test etmek için dandik bir kullanıcı oluşturup bööle bir konu atmış ortaya, sonra herkesler yazmaya başlamış.
hayır neden bööle bir komplo teorisi ürettin diyorsanız azcık aklı olan yazar mı böyle bir şey:D

eka yakaladım seni suçunu itiraf et :p

eka7a' Alıntı:
sen beni sevimisen (zaza) :)

Puhaphapuhapuhapuhapuahpuhapahpuha uleynnn hiç aklıma gelmemişti.... :D :D :D :D :D