Yeni Ürünler Modülünde Ürün Eklemek

hiyao

OpenCart-TR
Merhaba,

Opencart Version 1.4.9.3 kullanıyorum. Yeni Ürünler modülü ile ilgili bir sorum olacaktı. Tüm ürünleri ekledim, en son eklenen ürünler anasayfada yeni ürünler olarak gözüküyor. Önceden eklediğim bir ürünü yeni ürünler kısmında gösterebilmem için silip yeniden mi eklemem gerekiyor acaba? Bir ürünü yeni ürünler kısmına atayabilmek mümkün değil mi acaba?

Yardımcı olabilecek birileri varsa gerçekten çok sevinirim.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Anasayfada istediğiniz ürünü istediğiniz sıralamayla göstermek için özel ürünleri kullanınız.

hiyao

OpenCart-TR
Cevap için çok teşekkürler. Yalnız tam anlayamadım, Özel Ürünler ayrı bir modül değil mi? Yeni Ürünler alanında, anasayfada ayarlayamıyor muyuz sıralamayı acaba?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
hiyao' Alıntı:
Cevap için çok teşekkürler. Yalnız tam anlayamadım, Özel Ürünler ayrı bir modül değil mi? Yeni Ürünler alanında, anasayfada ayarlayamıyor muyuz sıralamayı acaba?

Evet ayrı bir modül. Yeni ürünler modülü ekleme tarihine göre sıralanmaktadır. İstediğiniz sıralamayı yapmak için özel ürünler modülünü kullanmalısınız.

hiyao

OpenCart-TR
Çok çok teşekkürler, Özel Ürünler'i anasayfada konumlandırıp Yeni Ürünler'i kapatınca çözüldü sorun dediğiniz gibi. Ben Özel Ürünler'i sağ ya da sola konumlandırılabilen bir modul sanıyormuşum. Çok teşekkür ederim gerçekten tekrar :)

rebeldeniz

OpenCart-TR
merhabalar bende yeni bir opencart kullanıcısıyım aynı sorun bendede var fakat ben özel ürünler modülünü bulamadım modüller menüsünde

luzumsuz

OpenCart-TR
yeni ürünleri rastgele ürünlere çevirebilseydik süper olurdu yaDA öyle bi modül varsa güzel olur

EnverYigit

OpenCart-TR
luzumsuz' Alıntı:
yeni ürünleri rastgele ürünlere çevirebilseydik süper olurdu yaDA öyle bi modül varsa güzel olur

1.4.x Rastgele Ürünler

http://forum.opencart-tr.com/thread-1993.html