yeni türk snal pos ücretsiz

kadir34

OpenCart-TR
türklerin sanal pos sitesi paypalın türk versiyonu her bankanın kredi kartı geçiyor ve 12 ay taksit yapıyorlar üyelik ücretsiz tek sorun 10 komisyon kesiyor kısaca alta yazıyorum siteye girip incelersiniz

site adresi : https://www.trpos.com

Genel Çalışma Şartları
Sisteme üye olan ve ödeme sistemini kullanan üyelerimiz aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılır

Kredi kartından çekilen tutar çekim tarihinden 25 gün sonra cari hesabınıza geçer ve geri ödemesi cari hesabınıza geçtikten sonra yapılır.
Cari hesabınızda bulunan bakiyelerin geri ödeme talepleri değerlendirilip her hafta çarşamba günü tarafınıza havale/EFT ile gönderilir.
Geri ödeme talebinde bulunabilmeniz için cari hesabınızda en az 100 TL bulunmalıdır.
Geri ödeme yapılırken toplam tutardan %10 komisyon düşülür ve kalan tutar tarafınıza gönderilir. (Örnek: cari hesap bakiyesi 100 TL olan üyemiz geri ödeme talebi sonucunda %10 komisyon tutarı düşülerek banka hesabına 90 TL ödeme yapılır.
Sistemimizden almış olduğunuz kredi kartı çekim kodlarını sadece başvuruda bulunduğunuz web sitesinde kullanabilirsiniz. Farklı sitelerde kullanmanız durumunda üyeliğiniz iptal edilir.
Müşterilerinizin yasal olmayan yöntemlerle veya çalıntı kartlarla yaptığı ödemeler iptal edilir. Müşterilerinizin bu yöntemlerle ödeme yapmaları durumunda üyeliğiniz iptal edilebilir.
Müşterinizin ödeme yapmasından sonra mal veya hizmet alamaması durumunda yaptıkları ödeme iade edilebilir. Müşterilerinizden gelen şikayetlerin artması üyeliğinizin iptal edilmesine neden olabilir.
Bu sistemden yararlanan tüm üyeler yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. TC yasalarına aykırı davranış sergileyen üyelerimizin üyelikleri uyarılmadan iptal edilecektir.

SİTEMİZE ÜYE OLARAK, KULLANICI SÖZLEŞMESİ'Nİ OKUDUĞUNUZU, İÇERİĞİNİ ANLADIĞINIZI VE HÜKÜMLERİNİ KABUL ETTİĞİNİZİ VE ONAYLADIĞINIZI KABUL, BEYAN ETMİŞ OLUYORSUNUZ.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhaba.. konu baslıgınızla konu içeriğinizin keskeralaka oldugunun farkıdassınız sanırım degilmi? içerik bir ödeme metodunu anlatırken başlıgınız sanal postan bahsediyor açtıgınız konuların baslıgı ile içerik birbini tamamlasın insanlarla kafa bulur gibi baslıklar acmamaya özen gösterin Neresi Sanal Pos bunun ve Neresi Ücretsiz %10 kesiyorlar diyorsunuz.. selametle

NotebookBayii

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebookbayii.com
Kredi kartından çekilen tutar çekim tarihinden 25 gün sonra cari hesabınıza geçer ve geri ödemesi cari hesabınıza geçtikten sonra yapılır.

herşeyi geçtim bu çoook geç :)

gulendam

OpenCart-TR
Web sitesi
www.opencart-full.com
ben garanti ile çalışıyorum parayı sonraki gün alıyorum. komisyon bile bu kadar değil. birkaç ay sonra buda batar eskiden olanlar gibi. paranıza dikkat edin. 25 gün çok geç. en fazla 3 gün olmalı ve yapılan cirolarda düşük olmalıki firmanın batması veya bankaların sanalposlarını kapatması durumunda zarar en az olsun.

Bilginiz olsun sitede bahsi geçen yasal dayanak sizler için geçerli değildir. orada sadece 1 dilekçe var. sonuç yok. detay yok.

Not: Yukarıdaki bilgiler tarafımın genel görüşüdür. İlgili firmayı bağlamaz.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Batmazlarsa bile yaptıkları bankalar kanununa aykırı.

Pos cihazınızı bir başkasına kullandırıyorsanız suçunuz tefecilikle aynıdır.

Finans lisansı olmayan yerler zaten hiç yapamazlar.

Az önce garanti bankasına gerekli şikayeti gerçekleştirdim.

Çünkü pos sahibi firma ödeme yapmazsa hiçbir hak iddia edemezsiniz.

Banka pos sahibinin posunu iptal eder sizin alakanız olmadığı halde sizin paranız da gider.

Aman bu konulara dikkat edelim.

zapatya

OpenCart-TR
Duyarlılığınızdan ve bilgilendirmelerinizden dolayı teşekkür ederim bilmeyenler balıklama atlayabilirler

akbrothers

OpenCart-TR
bu siteyi fazla ciddi bulmadim. kulanmamayi tercih ederim