Yeni Tema ve Portal - Mybb + Wordpress

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Bir kaç haftadır düşündüğüm ve 1 haftadır da boş zamanlarım da kendi kafama göre düzenlemeye çalışıyorum

Portal olarak WordPress olacak, forum olarak ise yine MyBB kullanmaya devam edeceğim. Forumu OpenCart'ın resmi sitesinde olduğu gibi alt alan adına taşıyacağım ve portal şuan ki adresten yayına devam edecek.

Google indekslerinde biraz sıkıntı çıkacak zamanla yeni haline ayak uyduracaktır. Aynı sorunu phpBB den MyBB geçerken yaşadık ama kısa sürede eski indexleri silip yerlerine yenilerini koydu saolsun google amca :)

WordPress teması konusunda pek sıkıntı çekmedim ama MyBB tema yapısına pek alışık olmadığım için beni biraz uğraştırdı. MyBB default temasını düzenleyerek ve şuan ki temanın bazı kısımlarından alıntı yaparak bu hale soktum. Biraz daha düzenleme yaparak 1 hafta 10 gün içinde geçişi gerçekleştireceğim.

Logo konusunda yeni tasarımlara açığım. Logo tasarımını yapıp paylaşmak isteyen olursa bu mesaj altından logosunu yayınlayabilir. Bir kaç logo olursa anket de düzenleyebiliriz.

Görünüme gelirsek

Anasayfa(Portal Sayfası)
2m5hv1u.jpg

Forum Sayfası
1z20mkn.jpg

DJQMER

OpenCart-TR
cok güsel olmus buyur logoda burdan olsun begenilirse logoya ayyıldızda eklenecek

intfarming

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar,
Logo tasarımımı watermark ile yayınlıyorum. Eğer logo olması kabul edilirse PSD dosyasını yöneticilere göndereceğim. Site temasına göre renk ayarlamalarını yapabilirler, veya ben de yapabilirim.

OPENCART1.jpg

ilgilenen yok sanırsam :) nese

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
intfarming' Alıntı:
ilgilenen yok sanırsam :) nese

Pazar tatil :)

Evet başka logo tasarımı yapan :)

Tercih sizin tabi ki ama orjinalde olduğu gibi mavi tonlarına ağırlık verirseniz sevinirim. Orjinali ile alakasız olması sanki başka bir yazılımmış havası veriyor sanki :)

intfarming

OpenCart-TR
Biraz da mavi, kırmızı elbette TÜRKİYE için vazgeçilmez....

opencart2.jpg

:D Çok çekici....

dedemir85

OpenCart-TR
logo gayet güzel yayınlanması gerekir.
eğer oylama falan yaptırırsalar haberimiz olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...