Yeni Sistem Garanti Sanal Pos Modülü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetorhan

OpenCart-TR
Selamlar,
Garanti bankasının yeni düzenlemiş sistemine göre opencart 1.5(1.5.03_turkce) sanal posunu yazdım.

3d pay, normal ccpay ve takstili alışverişi destekliyor .

Garanti bankası test hesaplarıyla hertürlü denemesi yapıldı..

Deneyip sonuçları paylaşmanızı bekliyorum

Diğer bankalarında yazmaya başlayacağım..en azından 9-10 tane olursa opencart kullanımı artar diye düşünüyorum..

Ekran Görüntüleri..

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    134.4 KB · Görüntüleme: 892
  • 2.jpg
    2.jpg
    148.6 KB · Görüntüleme: 652
  • 3.jpg
    3.jpg
    172.1 KB · Görüntüleme: 706
  • garanti_pos.zip
    25.8 KB · Görüntüleme: 950

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
RE: Yeni Garanti Pos

1.5.0.x i kurmak ve denemek için ilk defa bir nedenim var teşekkürler. gerçekten güzel bir paylaşım olmuş.

osmanozg

OpenCart-TR

birde şu taksit tabını bulabilsek bütün yazılımları alt üst edeceğiz ama bir türlü opencarta taksit tab entegre edemiyoruz.

ahmetorhan

OpenCart-TR

osmanozg' Alıntı:
birde şu taksit tabını bulabilsek bütün yazılımları alt üst edeceğiz ama bir türlü opencarta taksit tab entegre edemiyoruz.

taksit tab derken? ürünlerin altında bulunan tabdan mı bahediyoruz?

osmanozg

OpenCart-TR

ahmetorhan' Alıntı:
osmanozg' Alıntı:

ekteki gibi ürün deyat sekmesinde taksit gösterme özelliği
ürün deyatında görsel olarakta müşteriye taksit miktarını gösterebilme

Ekli dosyalar

• taksit.jpg
    taksit.jpg
    89.1 KB · Görüntüleme: 461

ahmetorhan

OpenCart-TR

osmanozg' Alıntı:
ahmetorhan' Alıntı:

ekteki gibi ürün deyat sekmesinde taksit gösterme özelliği
ürün deyatında görsel olarakta müşteriye taksit miktarını gösterebilme

Sanırım çok zor olmasa gerek.. Yapı kredi 3d secure üzerinde çalışıyorum, oldukça zorlayacak gibi görünüyor..

sanal poslar bitince sanırım taksit tabıda yazılabilir..

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
taksit tabı ile arama yaparsanız daha önce çözüldü bu kısım. otomatik olmakakla beraber her ürün için manuel yapılabilmekteydi. illa otomatik olsun diyorsanız onu da hazırlarız aslında hafta sonu sanal posu denedikten sonra tab işine girebilirim gibi gözükmekte.

lidanya

OpenCart-TR
1.4.7 çevirebilirmiyiz bende admin sayfasında ekle dedigimde boş sayfa çıkıyor

grafikes

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar ahmetorhan arkadaşımıza bu güzel modül için teşekkür ederimm..

Biliyorum sistem olarak 1.5.0.3 için yapılmış ve ben ise sürüm olarak 1.4.9.5 sürümündeyim aldığım hata ise aşağıdaki gibidir.

Fatal error: Call to a member function link() on a non-object in /home/freesc/domains/frees.com/public_html/admin/controller/payment/garanti_pos.php on line 73

Bu satır ise aşağıdaki gibidir.

'href' => $this->url->link('common/home', 'token=' . $this->session->data['token'], 'SSL'),

Bu kısım için

mrcoolx

OpenCart-TR
Garanti Ortak Ödeme Sayfası İçinde Bu Modülü Kullanabilirmiyiz. ?

lidanya

OpenCart-TR
çalışma çok başarılı EST kodlarını modifiye yaparak bu aşamaya gelinmiş süper bi çalışma ahmet arkadas peki elinde 1.4.x leri destekleyen modeli varmı

harlem

OpenCart-TR
turkuvaz42' Alıntı:
nasıl kuracağız pos eklentisini

indirdiğiniz rar dosyasını her hangi bir yere açın.sonra içindeki admin ve catalog dosyalarını kopyalayıp ana dizine atın.aynı klasörden var değiştirmek istiyormusunuz uyarısı verirse tümüne evet deyin.daha sonra sitenizin admin paneline girin.Eklentiler altında bulunan Ödeme Metodları bölümüne girin Orda Garanti Bankasını görüceksiniz. Kur deyin daha sonrada düzenle deyin.Terminal id,üye iş yeri,parola vs. kısımları bankanızın size verdiği bilgilere göre girin.yok ben sadece localde bakıcam derseniz sallama rakamlar girin.en alt kısımdaki 24 kutucuk taksit sayısını ve bu taksitlerde uygulanacak faiz oranlarını yazmanızı sağlar.Diğelim 6 taksit o vade farkı ile vericeksiniz. 6 kutuyada 0 yazın sonraki lerede 7.takside 1 8.takside 2 9.takside 3 gibi vade farklarını yazarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.localde sorunsuz bir şekilde kart bilgileri giriş ekranına kadar çalışıyor.tabii test hesabı olmayınca uygulamada test edebilmiş değilim. Yazan arkadaşın elleri dert,kolları ağrı,klavyesi arıza,bilgisayarı virüs görmesin :))

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
demo olarak kurulum yapıldı - sorunsuz
işlem güvenliği için sabit ip ve ssl kurulumu yapıldı modul test kartları ile denendi - sorunsuz
gerçek ortama aktarma işlemi yapılıyor bugun - beklemedeyiz.

gün içinde aktif olursa gün içinde, yok yarına kalırsa yarın (nasıl açıklayıcı saçma bir cümle oldu belli değil) gerçek ortam ve gerçek kart ile yapılan test bilgilerini yazacğaım ancak test ortamında sorun vermediği için gerçek ortamda da sorun çıkacağını düşünmüyorum. tekrardan ellerinize sağlık. bide 1.5.0.3 düzelse de stabil çalışsa süper olacak... (güncelleme modulu için bekliyorum stabil olduğunu anlamak için. hala güncelleme çıkmadığına göre stabil değil.)

mugem

OpenCart-TR
selam arkadaşım ahmet ellerine sağlık Garanti ortak ödeme sayfasını 1.4.9.1 sürümünde kullanmak için editleye bilirmiyiz veya kısa bir uygulama yolu varmıdır. ellerin dert görmesin ahmet arkadaşım...

Kimera

OpenCart-TR
Ellerine emeğine sağlık çok güzel olmuş, Yanlız bi sorum olacak Garanti Bankası Kredi Kartı diyor ya hani bu Garanti bankasının tüm kartları için mi geçerli oluyor? bunun ayrı belirtmek gerekmezmi. Bonus du falan vs.vs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...