yedekle ve geri yükle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ea430

OpenCart-TR
Yedekle ve geri yükle bölümüne tıkladığımda aşağıdaki hatayı alıyorum.
Notice: Undefined index: Tables_in_veridatan_adı in /admin/model/tool/backup.php on line 21

Sürüm bilgisi: 1.5.1.1

ilgilenen herkes için sonsuz tşk.ler

eren.erduran

OpenCart-TR
Web sitesi
erenerduran.com
burda yedeklediğinizde kaç tablo var ise geri yüklerkende aynı isim ve aynı sayıda olması gerek. normalde 88 adet var. eğer bir oynama yapmadı iseniz sorunsuz yedekler ve geri yükler. ama dediğim gibi nasıl yedekledi iseniz aynı tablo sayısı ve tablo isimleri olması gerek.

ea430

OpenCart-TR
eren.erduran' Alıntı:
burda yedeklediğinizde kaç tablo var ise geri yüklerkende aynı isim ve aynı sayıda olması gerek. normalde 88 adet var. eğer bir oynama yapmadı iseniz sorunsuz yedekler ve geri yükler. ama dediğim gibi nasıl yedekledi iseniz aynı tablo sayısı ve tablo isimleri olması gerek.

hocam geri yükleme veya yedek almakla bir sorunum yok yedeklemeyi farklı bir şekilde pro. olarak alıyoruz. fakat geri yükleme ve yedekleme tıkladığımda yukarıda hatayı alıyorum.
ayrıca birde hata günlüklerine tıkladığımda ise aşağıda hatayı alıyorum.

Kod:
Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 21495808 bytes) in admin/controller/tool/error_log.php on line 43

eren.erduran

OpenCart-TR
Web sitesi
erenerduran.com
bana bu yoldaki dosyayı gönderirmisin

/admin/model/tool/backup.php

sorun php kodlarında olabilir. Bir de genel ayarlardan hata görüntülemeyi kapattınızmı ?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Sunucunun size ayrılan hafızası yeterli gelmediği için bu şekilde bir hata alıyorsunuz. Bununla ilgili olarak sunucunuza danışabilirsiniz.

Sorunuza alttaki konu altından devam ediniz
http://forum.opencart-tr.com/thread-77.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...