Yardım Edermisiniz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dj_akif_

OpenCart-TR
Arkadaşlar Opencart ile ilkkez çalışıyorum Bana Biraz Yardım Edermisiniz?
Şimdiden Çok Teşekürler...

1. Bu Ürün Resimlerinde Ürün Adı Ve Sepete At Yazısı Yok Onları Nasıl Yapa Biliriz?
Bizim Site :
thumb_179450168.JPG

başka bir site :
thumb_919938298.JPG

2. Katagorilerimi Bu Resimdeki Gibi Yapmak İstiyorum. Yardım Edermisiniz

Bizim Site :
thumb_935883559.JPG

Başka Bir Site :
thumb_435370958.JPG

3 . Flash Ürün Göstermek İstiyorum O Hoşgeldiniz Yerini Kaldırıp Flash Koymak İstiyorum Ben Flash Koyunca Site Ürünler Falan aşağı Kayıyor Hemde Çok Fazla Bunu Nasıl Düzelte bilirim.

Resim :
thumb_742810136.JPG

Sadece O Kırmızı Hoşgeldiniz Yer Ve Sitemiz En Kısa Zamanda Online Satış Yapacak Yazısı Falan Var Onlar Kalkacak Yerine Flash Banner Girecek... Not: Sadece Ana Sayfada Kalksın Diğer Bölümlerde Kalsın Sorun Değil.

4. Kullanıcı Girişi Sağ Tarafa Almak İstiyorum. Siteye Girdiğimizde Direk Giriş Yapa Bilsinler Diye ve Misafir Müşteri Var onu Kaldırmak istiyorum şu şekil Gibi Yapmak İstiyorum

5. Ana Sayfada Son Ürünler Bölümü Var Ortada Onun Yerine Kendi İstediğim Ürünleri Kata Bilirmiyim? Katacaksam Nasıl Kata Bilirim

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
Sanırım beğendiğiniz modüllerin resimlerini sitemden almışsınız. Beğendiğiniz için teşekkür ederim. Ancak site site inceleyip beğendiğiniz gibi modülleri, modüllerin nasıl yükleneceğini bi de forumda araştırsaydınız daha iyi olurdu.

Aradığınız tüm soruların cevabı alttaki linkteki konularda mevcut.
lütfen biraz araştırma yapalım eka7a ve mirac kardeşlerimize yardımcı olalım.

http://forum.opencart-tr.com/forum-7.html

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
İlk olarak konularınızı forum kuralları çercevesinde yazınız.

Yardım, Acil Yardım isteyenler buradan cevaplara ulaşabilirler.

Bu istediklerinizin tümü forumda mevcut. Arama yapınız. Benden link istemeyin vakti zamanında ben ya da bir başkası zamanını ayırıp bu konuları anlatmış ama size araştırması zor geliyor. Kaldi ki arama yapmadan forumdaki her bölüm sayfalarını tek tek gezseniz sizin en fazla 2 saatinizi alır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...