www.ucuzavarken.com

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Opencart ile kurulmuş böyle güzel Türk siteleri görmek güzel

Bol kazançlar

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
çok güzel ve sıradan olmayan bir tema üzerine kurmuşsunuz. bu güne kadar gördüğüm ve beğendiğim 2. site
ayrıca site adını çok beğendim (nedense aklıma daha önce gelmemiş).

bol kazançlar dilerim.

cherokhe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.teknodia.com
çok zor site beğenirim..
ama bu güzel olmuş..site yaptım diyerek default temalı opencart sitelerini gösterenlere örnek olsun..
tebrikler

öz_ak

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bitkiselsağlık.com
eğer alttaki opencart yazısı olmasa mümkün değil opencart olduğu :D olayı aşmıssın kardeşim hayırlı işler

dgdizayn

OpenCart-TR
tarkanlar
Yeni Üye

Dip not: Bana bu siteyi yapmamda faydası olan opencart-tr.com'a sonsuz teşekkürler.

Vallahi helal olsun hic yorum yazmadan hic soru sormadan bu siteyi yapmıssın hemde 3 mesajla :)

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Html ve Css bildikten sonra soru sormadan da yapılabilir. Site zaten bir çok soru ve cevapları da mevcut. ;)

tarkanlar

OpenCart-TR
Arkadaşlar yorumlar için çok teşekkürler. opencart ve opencart-tr sitesindeki kaynaklar gerçekten yeterince açıklayıcıydı . sadece cevap bulamadıklarımı sordum :) onları da hallettik. Temayı bir wordpress temasını editleyerek , Slider modulunu featured product modulunden, mobil ödemeyi de normal havale modulunden yaptım. Resimleri büyütmede highslide.js yi kullandım.

MasterBora

Moderator
Web sitesi
www.pikselplus.com
Başarılı Bir Çalışma Olmuş. Tebrik Ederim... Umarım Bu Editleme OpenCart Kullanıcılarına Yön Gösterici Olur..

Sitenizi Ürün Yelpazesi Çok Dar ve Kullanıcılarınızın Rahatlıkla Ulaşabilecekleri Bir Kategori Göremedim.. Biraz Daha Elit bir Yaklaşımla Dahada iyi Olabilir...

Bol Kazançlar Dilerim...

jarmusch

OpenCart-TR
Opencart ile bugün tanıştım ve yüz civarında online siteyi inceledim. Hepsi bir yana sizin siteniz bir yana. Çok başarılı buldum. Site kurallarına aykırı mı bilmiyorum, umarım değildir. Sizinle proje geliştirmek isterim.