www.antivirusal.com

dogan.sahin

OpenCart-TR
Merhaba ,

Sadece ve var olanı standartlarini bozmadan yaptım. Olabildigince kodlari ellemedim.

2004 senesinden bu yana antivirusal.com u bundan 1 hafta öncesine kadar oscommerce ile calistirdim. bir yere kadar geldi . başarılıda oldu ancak o kadar cok kodlarda uyarlama yapıldıkı artik takip etmekte gucluk yasadim.

Arastirmalarim sonucunda magento , cs-cart derken en sonunda denemelerimde opencart in en mantıklisi oldugunu gordum. 2004 senesinden beri akbank ve garanti sanal pos ile calisiyorum.

Edindigim tecrubeler online satis yaparken devamlı ayakta kalmanız , stabil olmaniz, sorunsuz calismaniz ve olabilidigince sadelikten netlikten ödün vermemenizdir.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Hayırlısı olsun. Lisansları nereden temin ediyorsunuz.

Birde ürünleriniz arasına G-Data ürünlerini eklemenizi tavsiye ederim. Yılın en iyi antivirüs programı seçildi. Diğer virüs programlarına göre virüs yakalama oranı daha yüksek ve iki virüs motorunu aynı anda kullanıyor.

Ülkemizde yeni duyulmasına karşın 25 yıllık tecrübeleri var. Bunun dışında kaspersky, avast ve bitdefender gibi büyük antivirüs şirketlileri ile ortaklığı var.

Benim favorim şuanda G-Data Total Core ürünü

Neden derseniz Nod-32 kasmıyor ama çoğu virüsü yakalayamıyor. Kaspersky geçince Nod32 nin göremediği virüsleri yakaladı ama sistemi oldukça yoruyor. Sonra G-Data Total Core yi kurdum. Nod32 kadar bile sistemi kasmıyor ama Kaspersky in göremediği virüsleri dahi yakalıyor.

Yani sonuçta güzel bir ürün bunuda ürünleriniz arasına katarsanız iyi olur.

dogan.sahin

OpenCart-TR
Lisanslari toplamda turkiyedeki 16 farkli urun turkiye dist. temin ediyoruz.

G-Data ile bir ara calistik. Satıis olmadigindan yuksek ihtimalle kaldirilmistir. Ama bir bakalim yeniden tabiki ekleyebiliriz.

Bizim icin urun bulamama gibi bir durum soz konusu degil.

MasterBora

Moderator
Web sitesi
www.pikselplus.com
Merhaba Siteniz Hayırlı Olsun..

Burada Tanıtılan Siteleri Sıkı Bir Şekilde Takip Etmekteyim. Hem Nasıl Bir Tasarım, Kodlama Yapıldığı Hemde Nasıl Bir Hizmet Verildiği'ni Araştırıyorum. Şu Ana Kadar "işte budur" Diyebileceğim Bir Çalışma Olmadı.

Sizin Verdiğiniz Hizmet Hoşuma Gitti, Fakat Benim Bir İki Önerim Olacak ;

- Kodlara Biraz El Sürün ve Farklı Bir Çalışma Kalifiye Bir Site Yaratın
- Ziyaretçilerinize Öncelikle "Neden Online Lisanslama ?" Olayını Anlatın
- Siteye İlk Girişte Direkt Mağaza Çıkmasın. Online Lisanslamanın Kolaylığı ve Ziyaretçiye Getireceği Avantajlar Vurgulansın.
- Sitede Ürünlerinizin Online Virus Tarama Özelliklleri Bulunsun.
- Mağaza Bölümü Site İçine Entegreli Olsun
- Dağa Ağır Bir Tasarım Deneyin. Unutmayınki Bir Zirateçiyi Etkileyen İlk Şey Kaliteli Bir Tasarımdır

Sürç-ü Lisan Ettiysem Affola

Bol Kazançlar Dilerim....

dogan.sahin

OpenCart-TR
Söyledikleriniz çok mantıklı. Neden online lisanslama ... Bunun açıklaması var. Ancak dediğiniz gibi bunu ön plana çıkartmak gerekiyor. Burada kurumsal ürünlerinde tanıtım ve satışları olduğundan dolayı biraz biz geri plana ittik galiba . Üstte ince bir banner veya flash seklinde koymak mantıklı olacak :)

Mağaza Bölümü Site İçine Entegreli Olsun
Bu kısmında ise eğer amaç satış ise ki bunu denedik ve başarılı olmuyor inanın , satışın içerisinde bu dedikleriniz olabilir. Ama site ön planda ise satış kısmı direk arka plana itiliyor.

Ancak aklimdaki ise

http://theqdomain.com/ocstore/cms adresindeki add-on . Bu module ile daha mantıklı olacak gibi geliyor. Zamanla sitedeki eksiklikler tamamlanacak . Kod kisminda da dedigim gibi 6 sene kadar oscommerce kullandim. O da ayni sekilde kod yaz duzelt derken bir yere geldi.

Sitede Ürünlerinizin Online Virus Tarama Özelliklleri Bulunsun.
Mantıklı , neden olmasin ....

Yalnış anlayım , kendim bilgisayar mühendisiyim ve kendi sirketim. Yaşta ilerledi artik. Amacımız tanıtmak , bize ulaşmalarını sağlamak ve satış sonlandırmak . İnanın oturup kod yazmak istemiyorum. Yazabilirim . Ama bir anlamı yok . Eğer bir yazılım firması degilseniz ayrı konu . Biz entegratör bir firmayız. Bu tip ürünler bizim için (opencart, cs-cart, magento vs vs) amaca hizmet eden arabirimlerdir. Çok şey beklememek lazım. Sonuçta bizim yaptigimiz is bilgi ve hizmeti satmak bununda tamamlayıcısı ise kullanımıs oldugumuz donanım ve yazılımlardır.

Önerileriniz için teşekkürler :)

Senimi kırıcam : ) Eklendi ...

http://www.antivirusal.com/gdata-antivirus

eka7a' Alıntı:

Birde ürünleriniz arasına G-Data ürünlerini eklemenizi tavsiye ederim. Yılın en iyi antivirüs programı seçildi. Diğer virüs programlarına göre virüs yakalama oranı daha yüksek ve iki virüs motorunu aynı anda kullanıyor.

Ülkemizde yeni duyulmasına karşın 25 yıllık tecrübeleri var. Bunun dışında kaspersky, avast ve bitdefender gibi büyük antivirüs şirketlileri ile ortaklığı var.

Neden derseniz Nod-32 kasmıyor ama çoğu virüsü yakalayamıyor. Kaspersky geçince Nod32 nin göremediği virüsleri yakaladı ama sistemi oldukça yoruyor. Sonra G-Data Total Core yi kurdum. Nod32 kadar bile sistemi kasmıyor ama Kaspersky in göremediği virüsleri dahi yakalıyor.

Senimi Kırıcam :) Eklendi ...

http://www.antivirusal.com/gdata-antivirus

eka7a' Alıntı: