v1.3.4 versiyonunda hata yardım edermisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

stewen

OpenCart-TR
ufak bir sorunum vardı o konuda bana yardımcı olmanız mümkünmüdür ben smrel temasını kullanabilmek için v1.3.4 sürümünü kurmaya çalışıyorum he diyebilirsin 1.4.9 da uyumlusu var evet var ama aynı hale getirmek iiçin çok uğraştım yapamadım pek iyi değilim bu konularda asıl soruna gelince v.1.3.4 versiyonu kurunca şu hatayı alıyorum :
PHP:
Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods 
and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. 
We selected 'Europe/Helsinki' for 'EET/2.0/no DST' instead in /home/wvvwface/public_html/upload/system/startup.php on line 48
Warning: session_start() [function.session-start]: 
Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/wvvwface/public_html/upload/system/startup.php:48) in /home/wvvwface/public_html/upload/system/library/session.php on line 11Warning: session_start() [function.session-start]:
 Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/wvvwface/public_html/upload/system/startup.php:48) in /home/wvvwface/public_html/upload/system/library/session.php on line 11Warning:
 Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/wvvwface/public_html/upload/system/startup.php:48) in /home/wvvwface/public_html/upload/system/library/language.php on line 51Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/wvvwface/public_html/upload/system/startup.php:48) in /home/wvvwface/public_html/upload/system/library/currency.php on line 43

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhaba.. sadece bir tema için eski bir sürümü kullanmak cok büyük yanlışlık.. ilerleyen dönemde o temayı dzenlemeyi öğreneceksiniz belki ama eski sürüm üzerine bir sürü düzenleme editleme vs yapacaksınız zamanla ve üst sürüme gecemk gercekten sizin için sıkıntı olacak... son srümü kurun tecrübe edinene kadar da baska bir tema kullanın biraz tecrübden sonra düzenlersiniz o temayı.. son sürümle dediginiz sürüm arasında tmadan daha önemli farklar var b kez de o fonksiyonları olmayacak bazı standart modüller gibi mesela...siz abs asr si srs vsvs ful bir ototmabile amiyane tabirle boyası temiz diye doğan slx i tercih ediyorsunuz :) yarın hava yastıgı abs olsun istediniz ne olacak:)) bilmem anlatabildimmi:)

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Bu hatalar temanız ile ilgili değil. Özel mesajınıza cevap yazılmıştır. Sunucunuza danışmanız gerekebilir.

Sorularınıza buradan devam ediniz.
http://forum.opencart-tr.com/thread-3636.html

1.3.4 sürümü ile devam edecekseniz sorularınıza pek fazla cevap bulamayabilirsiniz. Çünkü kimse geriye dönük çalışma yapmak istemez. Yapmazda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...