üye panelinin gelişmesi lazım

apemia

OpenCart-TR
Web sitesi
www.huseyinuysal.com.tr
üye giriş yaptıktan sonra kullanıcı resmi vs. şeyler olsa biraz daha geliştirilse üyeler birbirlerine msj atsa :s çok şey mi istiyorum

böyle bir modül olsa süper olurdu;)

malesef

OpenCart-TR
üyelerin sırtlarını da keseleyen bir sistem bekliyoruz. yönetim uyuma :D

malesef

OpenCart-TR
ücretsiz scripti 800 e sattığın firmalar, işin kokusu çıkınca sana kese atarlar sen rahat ol bana da fırsat vermezler :D velevki halk dilinde de tabir edildiği gibi daha kıllısını arıyosan 0 dan script yazdırmakta sana benden abi tavsiyesi koçum.

selamlar

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Kullandığınız sistem sohbet sistemi değil alışveriş sistemi bahsettiğiniz özellikleri hepsiburada bile ekleme gereği duymamıştır(Çünkü gereksiz). Ki şuan Türkiye de en çok alışveriş yapılan sitelerden birisi konumda

malesef

OpenCart-TR
eka7a yanlış anladın galiba dostum. apemia arkadaş farkettiysen forum da sohbet kategorisine yazmış. keklik öttürüyor. Bizde geyik yapalım dedik :D "ben ciddiyim" demesine bakma o kadar da değildir. :D

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Sohbete ben taşıdım modüllerde ya da genel destek bölümündeydi hatırlamıyorum :D

apemia

OpenCart-TR
Web sitesi
www.huseyinuysal.com.tr
malesef' Alıntı:
eka7a yanlış anladın galiba dostum. apemia arkadaş farkettiysen forum da sohbet kategorisine yazmış. keklik öttürüyor. Bizde geyik yapalım dedik :D "ben ciddiyim" demesine bakma o kadar da değildir. :D

size adam gibi bişi sorulmaz be kim dedi başta sanki kese atim matim diye söylesene kim keklik öttürüyor.....

AYIP BEEEE:mad::mad::mad::mad:
senin gibilere bir laf vardır ama burada söylüyemiyeceğim kusura bakma seviyene inemem...:p

eka kilitlermisin şu konuyu bunlar iyice işin ....... çıkardı.

düzgünce bişi sorduk neyse......... sanalmekan istiyosan sana www.trabzonbook.com tarzı bişi yapim :)

bence yinede alışverişte üye paneli üzerine durulmalı mesela mesajlarım, kargo takibi, fiyatı düşen ürünler..... vs....

hepsiburada yı kastetmedim zaten diğer sitelerin bi çoğu o şekilde hepsiburada da sabit kalmayınız

malesef' Alıntı:
ücretsiz scripti 800 e sattığın firmalar, işin kokusu çıkınca sana kese atarlar sen rahat ol bana da fırsat vermezler :D velevki halk dilinde de tabir edildiği gibi daha kıllısını arıyosan 0 dan script yazdırmakta sana benden abi tavsiyesi koçum.

selamlar

evet sana da gelince sende istersen 3bin tl ye sat ama sat bu dünyada uyanık olacaksın ;) anladın mı

hem ben bu konuyu sohbet bölümüne açmadım. ya destek yada modül bölümüne açmıştım.

SanalMekan

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ortaksistem.com.tr
Hepsiburada benzeri script mevcut internette vede ücretsiz bir scripttir. Biraz araştırırsan eğer bulabilirsin ve şunuda söylim çok detaylı bir scripttir basit ve anlaşılır tarzda en mantıklısı OpenCart bence başka script düşünme derim.

Kullanıcı Paneli yapılabilir + resim eklenebilir + DB'de oynama yapılırsa üyelerde gözükür ve mesajda atılabilir.

Bu arada www.trabzonbook.com güzelmiş :)

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Yazdıkların sohbet şeklinde olduğu için bu bölüme taşıdım. Hepsiburadayı kastettin demedim. Bu sektörde lider firmalardan olduğu için onu örnek gösterdim sadece.

kim dedi başta sanki kese atim matim diye söylesene kim
Sen söyledin sana böyle birşey söyleyen olmadı.
üyelerin sırtlarını da keseleyen bir sistem bekliyoruz.
Dikkatli okursan sana denen birşey. Burada kasıt sisteme neredeyse evdeki bulaşıkları yıkatmaya kalkmak gibi şey yani herşeyi yapmasını istiyoruz der gibi

Tekrar söylüyorum gerek yok böyle mesaj atmaya falan. Açık arttırma yazılımı değil başka müşteriye neden mesaj atmak istesinler

Mesajlarını ardı ardına atma sana cevap yazılmıyorsa eski mesajını düzenle. phpBB den neden mybb geçtiğim en büyük sebebi de bu flood mesajlar. mybb mesaj birleştirme özelliği olmasa şuan ardı ardına 3 tane mesajın olacaktı ve bende seni uzaklaştıracaktım. O yüzeden bunu tekrarlayıp durma