Üye Giriş Modülü

grafikes

OpenCart-TR
BLaDe' Alıntı:
grafikes' Alıntı:
1.5.01 vallahi ben hala kuramadım herkes kurdum diyorda...

ne hatası aldığını yazarsan yardımcı oluruz.

blade bende 1.5.0.1 sürümüne kurdum üye giriş modülünü ama modülü düzenle dediğimde ayarlamaları yapıp kaydet yaptığımda sitede görünmüyor ve modülü düzenle dediğimde eklemiş olduğum silinmiş oluyor....

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
birde bunu deneyebilirmisiniz?

icerisindeki dil dosyasını ve tema klasörünü kendinize göre ayarlayıp turkish klasörüne atınız..

Ekli dosyalar

• login module.zip
    15.6 KB · Görüntüleme: 91

tatarvalisi

OpenCart-TR
Çok güzel oldu çalışıyor versionum 1.5.1 teşekkürler

golluce

OpenCart-TR
Kalay Gelsin Arkadaşlar Modul Çalıyorda Bu Kullanıcı Menusu Açılmıyor Neden Acaba Bilen Varsa Yardım Edebilirmi

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
golluce' Alıntı:
Kalay Gelsin Arkadaşlar Modul Çalıyorda Bu Kullanıcı Menusu Açılmıyor Neden Acaba Bilen Varsa Yardım Edebilirmi

nasıl yani kullanıcı menüsü acılmıyor biraz daha acabilirmisin konuyu...

golluce

OpenCart-TR
resimdeki gibi kullanıcı menusu açılmıyor sanırım kullanıcı menusu entegre edilmesi lazım ama nasıl olucanı bilmiyorum
link vericem ama localde çalıştığım için link veremiyorum umarım analtabilmişimdir.

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
golluce' Alıntı:
resimdeki gibi kullanıcı menusu açılmıyor sanırım kullanıcı menusu entegre edilmesi lazım ama nasıl olucanı bilmiyorum
link vericem ama localde çalıştığım için link veremiyorum umarım analtabilmişimdir.

anladım sanırım gelişmiş üye girişi istiyorsun. onu hesabım bölümünden ulaşabilirsin. evet kullanıcı menüsünün entegresi gerekiyor.

golluce

OpenCart-TR
Zahmet Olmazsa Nasıl Yapabilceğimi Anlatabilirmisiniz.

grafikes

OpenCart-TR
BLaDe' Alıntı:
birde bunu deneyebilirmisiniz?

icerisindeki dil dosyasını ve tema klasörünü kendinize göre ayarlayıp turkish klasörüne atınız..

Merhaba Blade dediğin gibi yaptım aşağıdaki hatayı aldım...

Warning: mysql_real_escape_string() expects parameter 1 to be string, array given in /home/strawber/domains/strawberrynet.com.tr/public_html/system/database/mysql.php on line 54Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/strawber/domains/strawberrynet.com.tr/public_html/admin/index.php:75) in /home/strawber/domains/strawberrynet.com.tr/public_html/system/engine/controller.php on line 28Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/strawber/domains/strawberrynet.com.tr/public_html/admin/index.php:75) in /home/strawber/domains/strawberrynet.com.tr/public_html/system/engine/controller.php on line 29

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
merhaba grafıkes,

indirmiş olduğun modulu direk olarak ftp ye atıp denermısın kurulum ve guncelleme konu baslıgının altında opencart detaylı anlatım bolumunun 3. Konusunda vıdeolu olarak anlatım yaptım bırde ona bakabılırsın. Telden yazdıgım ıcın lınk veremıyorum...

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Sayın Yönetim, Sadece Giriş Var. Email ve şifre kutucukları. Giriş yaptıktan sonra Giriş yapıyor lakin, Resimde gösterildiği gibi Hesabım çımıyor. Yine Aynı email kurucuğu ve Şifre kutucuğu var.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Şöyle deneyelim. İlk haline getirdiğinizde problemsiz giriş yapabiliyor musunuz. Yani modifiye etmeden önceki hali de aynı hatayı veriyorsa scriptsel bazda problem yoktur.

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Merhaba, Girişte bir sorunum Yok. Ama Giriş Yaptıktan Sonra Resimde Gözüken Şekliyle bir Hesabım Gelmiyor. İşin ilginç yanı hiçbir şey gelmiyor ama siteye giriş yapabiliyoruz.