Uyarı: Oluşan hatalar için lütfen formu dikkatli kontrol ediniz!

kerim675

OpenCart-TR
Konu başlığında'da belirttiğim gibi Admin Panelinde herhangi bir değişiklik yapmak istediğimde bu hatayı alıyorum.

NOT: Sürüm güncelleştirdikten sonra oldu. V.4'den V.5'e geçiş yaptım.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhaba genel ayarlar bölümündeki resim sekmesini tıkla ve boş olan kutucuklara yeni resim boyutlarını yaz düzelir sorununuz..

kerim675

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
Merhaba genel ayarlar bölümündeki resim sekmesini tıkla ve boş olan kutucuklara yeni resim boyutlarını yaz düzelir sorununuz..
Sorunum çözüldü teşekkür ederim.

EnverSAHIN

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
bende boş resim boyutu alanı yok. malesef olmadı, yapamadım. yardımcı olur musunuz?

telmessos

OpenCart-TR
Aynı Problem Bendede Var Ve Resim Boyutuyla İlgili Bi Problem Yok Bahsedilen Yerdeki Kutucukların Hepsinde Birer Deger Var Konuyu bilen varsa daha detaylı anlatabilirmi yapılması gerekeni ..

mabasaran84

OpenCart-TR
Merhaba Arkadaşlar.
Forumda ve Opencart ta oldukça yeniyim. Bir haftadır opencart ile ugraşmaktayım.

Son versiyon olan 2.1.0.1 i kullanıyorum. Natro tarafından otomatik kuruldu.

Bu konuda ki problem ile karşılaştım. Genel ayarla bölümünde değişiklik yapıp kayıt edemiyorum.

Son versiyonda bu hata ile karşılaşan varmıdır.

Çözümü konusunda tavsiyeniz olurmu?

engintoprak

OpenCart-TR
Web sitesi
www.engintoprak.com
Şifreleme hatası sebebiyle de oluşabiliyor, genel ayarlar bölümünden sunucu ayarlarına girin orada şifreleme anahtarını girdiğinizde sorununuz muhtemelen çözülmüş olacak.