Uyarı: Ödeme metodu mevcut değil. Lütfen iletişim için bize ulaşın!

muratdemirtas

OpenCart-TR
Web sitesi
www.muratdemirtas.net.tr
Merhaba,

bir kaç gün önce Paypal ödeme metdounu aktif edip ayarlarını yaptım, denedim ve herşey gayet güzel çalışıyordu. Fakat bu gün baktığımda ekte gönderdiğim resimdende anlaşılacağı gibi " Uyarı: Ödeme metodu mevcut değil. Lütfen iletişim için bize ulaşın! " hatası alıyorum. Forumda arama yaptım fakat net bir çözüme ulaşamadım, yardımlarınızı rica ediyorum.

Opencart: 1.5.3.1 Default Tema

Selamlar

Merhaba,

Sevgili yöneticiler, bu arada sistemi 1.5.2.1 olan son sürüme güncelleme yaptım, ancak bu sorun hala düzelmedi. Hata günlüğünede yazmıyor ve sanırım bu bir hata değilde sanki bir yerde eksik bir şey var gibi, ama paypal' ı aktif ettikten sonra 2-3 defa deneme yaptım herşey çalışıyordu ödeme sayfasına geçiyordu. Ne olduysa bir anda anlayamadım.
Lütfen yardımlarınızı rica ediyorum.

Ekli dosyalar

• ödeme metdou hatası.PNG
    ödeme metdou hatası.PNG
    45.6 KB · Görüntüleme: 84

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Haftaiçi msn'de olabilirim ozaman görüşebiliriz.

muratdemirtas' Alıntı:
Merhaba,

Gökhan Bey, msn listeme ekledim sizi ama online olamıyorsunuz ki hiç. nasıl haberleşeceğiz acaba?
Selamlar.

Cases

OpenCart-TR
gökhan bey bende msne ekledim sizi umarım yardımcı olursunuz bende aynı hatayı alıyorum herhangi bir sorun yoktu :S yardımcı olursanız sevinirim.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Msn davetlerini kabul ettim. online olduğunuzda görüşmek üzere.
Cases' Alıntı:
gökhan bey bende msne ekledim sizi umarım yardımcı olursunuz bende aynı hatayı alıyorum herhangi bir sorun yoktu :S yardımcı olursanız sevinirim.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
sorunlar herzaman çözülür fakat , ilgisiz kişiler olduğunda konuya yorum yazma gereksiniminde dahi bulunmuyorlar.

serdarsari' Alıntı:
mrb
bu hatayı bende alıyorum çözüldü mü?

kartal1725

OpenCart-TR