üst menü yapmaya çalışırken bu hatayı aldım

fahribey

OpenCart-TR
Web sitesi
vatanseven.org
2011-02-06 20:23:29 - PHP Warning: fsockopen() [<a href='function.fsockopen'>function.fsockopen</a>]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/vatansev/public_html/system/library/mail.php on line 157
2011-02-06 20:23:29 - PHP Warning: fsockopen() [<a href='function.fsockopen'>function.fsockopen</a>]: unable to connect to :587 (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known) in /home/vatansev/public_html/system/library/mail.php on line 157
2011-02-06 20:23:29 - PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vatansev/public_html/index.php:92) in /home/vatansev/public_html/system/engine/controller.php on line 27

ayrıca tarayıcımda bu hata bulunuyor
Ayrıştırma hatası : sözdizimi hatası, beklenmedik T_DEC, bekliyoruz T_STRING veya T_VARIABLE veya '$' in / public_html / vatansev / home / katalog / header.php / denetleyici / common on line 34

5 seferdir siteyi yeniden kurmaktan ve içini doldurmaktan sinir krizi oldum bana yardım edermisiniz

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Aldığınız hatanın üst menü ile ilgilisi yok. Aldığınız hatayı arasaydınız mail ile ilgili olduğunu anlardınız

http://www.opencart-tr.com/arama/google-arama?cx=partner-pub-3343474713895062:sxv6vkqvboa&cof=FORID:10&ie=UTF-8&q=Warning:+fsockopen

Kaldı ki bu konunun modüllerle de ilgisi yok modüller bölümüne açmışsınız.

Aldığınız hatalarla ilgili sunucunuz ile görüşünüz.

fahribey

OpenCart-TR
Web sitesi
vatanseven.org
teşekkürler eka7a mail konusuna baktım ama düzeltemedim bende güncellemeye baktım kullandığım 1.4.9.3 güncelledim kendi içinde bilgilerimde silinmedi
bu duruma aslında üst menü yapmaya çalışırken düştüm niyetim aslında
anasayfa hakkımızda ürünler genel bilgiler programlar resim galerisi
gibi düzenlemekti
bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz
tekrar teşekkür eder saygılar dilerim